''En Bakımlı El ve Tırnak'' Yarışma Anketi

En Bakımlı El ve Tırnak Yarışması Anketi

• 1. Bakımlı El ve Tırnak[COLOR="Red"]2. olan En Bakımlı El ve Tırnak (canavar)[/COLOR]

OY: 67 24,0%
  • 2. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 7 2,5%
  • 3. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 33 11,8%
  • 4. Bakımlı El ve Tırnak [COLOR="Red"]1. olan En Bakımlı El ve Tırnak (Şimal):hooray:[/COLOR]

OY: 105 37,6%
  • 5. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 20 7,2%
  • 6. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 4 1,4%
  • 7. Bakımlı El ve Tırnak [COLOR="Red"]3. olan En Bakımlı El ve Tırnak (monalisa76)[/COLOR]

OY: 41 14,7%
  • 8. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 2 0,7%

• Ankete Katılan
    279
4 NUMERO SANIRIM PROTEZ TIRNAK, ÖYLE DEĞİLSEDE TIRNAKLAR GÜZEL ( Ben kısa severim o ayrı )
OYUMA GELİNCE DAHA VERMEDİM.

bir ve dört numara hosuma gitti fakat 4 numara takma tirnak oldugundan sanirim oyum bire gitti daha dogal hakeden kazansin Şeniz

Arkadaşlar tırnaklarda takma olan tırnak yok..Bilhassa 4 numaralı aday,ilk alıntı yaptığım mesajdan sonra ojesiz olan tırnak fotosunuda gönderdi bana..

Anlayacağınız,4 numaralı adayın tırnakları kendi orjinal tırnaklarıdır,doğaldır..Takma diyenler yanıldı,uyarayım dedim.yerimseniben

Şulecim; dereceye gireceklerin hediyelerini açıklamadın!CADIARZU
Bu defa Afrika'ya gönderme bizi,ellerin güzelliğine göre tek taş,çift taş,8 taş artık gönlünden ne koparsa..jeyyar

Heee yok bu kez dereceye girenlere yurt dışı seyahati falan yok:)))

Birinciye beşi biyerde,ikinciye ikisi biyerde,üçüncüye üçü biyerde takacaz KK olarak..Bozdur bozdur harcarsınız artık..
Daha ne olsun,bereketi çok olsun dimi amajeyyar..

kesinlikle 4 numara çok beğendimmmmmm oyumuda verdimmmm bayıldım dur ben bir daha bakıcam:)))

4 e gitti benim de oyum :1closedeyes:
5 de cok guzelmis aslinda hem elleri hem tirnak yapısı maşAllah
frenchlerden etkilendim ama ben kabil ediom :1ninca:

1 nolu el bence hem sade hemde bakımlı ve hoş görünüyor.
Bakalım sonuç ne olacak merak ettim şimdiden.

Oyum 3 numaraya gitti..Elleri yumuşak görünüyor..Yani sürekli krem kullanıyor sanırım.Temiz tuttuğu belli.Çok hoşuma gitti..Ojesiz falan ama gayet bakımlı,sade olsa da hoş gözüküyor.
Ama diğerlerini de çok beğendim..4 ile 7 de güzel ..
Katılan herkese başarılar bayanlar..
Bu yarışma da güzel geçecek yerimseniben

Oyum 7´deki pamuk ellere gitti...
Herkese basarilar..

bende 4 numaraya verdim oyumu,tırnakları hoşuma gitti hep özenmişimdir uzun ,temiz ve bakımlı tırnaklara ben hiç uzatamam uzatsam da bakamam o yüzden verdim gitti,hayırlı olsun merakla bekliyoruz sonuçları a.s.

Bende oyumu kullandım ki kullandıgım kişinin el yapısı bana çok benziyor:smiley-cool:

Ya ben şu ellere bir dha bakayım şöyle alıcı gözle.:smiley-cool:

Hah tamam bakıp geldim tekrar, aslında oy kullanmayacaktım ama 1 numaraya oy vericem kanımca. Sade, bakımlı tırnaklarıda tam kararında uzun, hatta uzun bile sayılmaz. Hoş yani kısaca. Herkes 4 numara demiş ama tırnaklar çok uzun, bana göre değil.Sevmem öyle upuzun tırnak.
Oyum 1 numaraya:smiley-cool:

1 numara verdim oyumu..pek beğendim..
ayrıca ellerimiz dert görmesin demeden geçemicim.

Hah tamam bakıp geldim tekrar, aslında oy kullanmayacaktım ama 1 numaraya oy vericem kanımca. Sade, bakımlı tırnaklarıda tam kararında uzun, hatta uzun bile sayılmaz. Hoş yani kısaca. Herkes 4 numara demiş ama tırnaklar çok uzun, bana göre değil.Sevmem öyle upuzun tırnak.
Oyum 1 numaraya:smiley-cool:

Bu yarışmada oy kullanmıyecem diyen bi kuzu kapama vardı emme senle karıştırmış olmayayımjeyyar..
Ne oldukuzu kulağı,istiareye mi yattın yoksam?CADIARZU

Arkadaşlar tırnaklarda takma olan tırnak yok..Bilhassa 4 numaralı aday,ilk alıntı yaptığım mesajdan sonra ojesiz olan tırnak fotosunuda gönderdi bana..

Anlayacağınız,4 numaralı adayın tırnakları kendi orjinal tırnaklarıdır,doğaldır..Takma diyenler yanıldı,uyarayım dedim.yerimseniben

O zaman hakkatten 4 numara elleri hem güzel hem bakımlı uzun tırnak temiz ve bakımlı olunca güzel duruyor bence.Parmakları düzgün kemikleri yerli yerinde zarif, ojeler profosyonlece sürülmüş, bilekte ince ten rengi de güzel ben de 4 numerıyo verdim herkese başarılar. a.s.

Bu yarışmada oy kullanmıyecem diyen bi kuzu kapama vardı emme senle karıştırmış olmayayımjeyyar..
Ne oldukuzu kulağı,istiareye mi yattın yoksam?CADIARZU

Benim buyrun:smiley-cool:

Çorbada benimde tuzum olsun diye düşündüm, nolmuş yani:icecream:

Ben oyumu daha ilk anlarada kullanmıştım,teşekkürler Berşulem güzel bir yarışma oldu tabi ben göndermediğim için şansları var hepsinintatlicadiarzu

X