''En Bakımlı El ve Tırnak'' Yarışma Anketi

En Bakımlı El ve Tırnak Yarışması Anketi

• 1. Bakımlı El ve Tırnak[COLOR="Red"]2. olan En Bakımlı El ve Tırnak (canavar)[/COLOR]

OY: 67 24,0%
  • 2. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 7 2,5%
  • 3. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 33 11,8%
  • 4. Bakımlı El ve Tırnak [COLOR="Red"]1. olan En Bakımlı El ve Tırnak (Şimal):hooray:[/COLOR]

OY: 105 37,6%
  • 5. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 20 7,2%
  • 6. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 4 1,4%
  • 7. Bakımlı El ve Tırnak [COLOR="Red"]3. olan En Bakımlı El ve Tırnak (monalisa76)[/COLOR]

OY: 41 14,7%
  • 8. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 2 0,7%

• Ankete Katılan
    279
Katılan herkesi tebrik ederim öncelikle.Hepsi birbirinden güzel ve bakımlı eller.Ben de oyumu kullandım,ama gizli :)) naniknanik

Hepsi çok güzell ama hayallerimin tırnakları 4.de olduğu için oyumu ona verdim ben
Hadi hayrılı olsun

hepside çok güzelll..maşallahhh...:nazar:
ama oyummmmm?sölememmmmmyerimseniben

oyumu kullandim hayirli olsun jeyyarnormal sartlarda soylemem kime oy verdigimi ama bugun bir degisiklik yapayim dedim :)

4 numarali aday oyum sana yerimseniben

kzılar hepinizin elleri çok hoşşşşşşşşş bakımlısınız ben tırnaklarımı yiyorum heheeeeeee şakkıdı ama hkendimizce sectik bitanecikkkkkkkkk............şulem harikasın he yarışma canavarım benimmmmmmmmmmmŞeniz

Allah ellerinizi size bağışlasın ve elleriniz hiç dert görmesin. Gerçekten hepsi çok hoş ve bakımlı görünüyor. Ah, bir de benimkileri görseniz... Zavallıcıklar bakımsızlıktan ölecek neredeyse...

bende kullandım oyumu hadi bakalım iyi olan kazansınnnnn
berşülemmm harikasın sen yaa Şeniz çok yorulma yiğenimide yormaa

Oylamanın sonlanmasına son iki gün arkadaşlar,bilginize...

Ben de oyumu kullandım az önce. Hepsi bakımlı ve güzel ama bir tanesine vermek zorunda olduğumdan 1 nolu elin sahibine verdim oyumu. Diğer ellerin sahiplerini de kutluyorum ellerine iyi baktıkları için. Hayırlı olsun ne diyelim. Berşulecim senin de ellerine sağlık, emeğine sağlık.:)

hepsıde guzel ama ben oyumu beş numaraya verdım acaba hangı arkadaşımız cıkacak

12762989dv4.png

Peeeeh... Aham,el de burda,dırnak dajeyyar

Bu güzelliği yarışmaya dahil etmedim!! Bunları yaptırmak üç günümü aldı ama değdi doğrusujeyyar..
Ayaklarıma da yaptıracam aklıma aldım..Oylarınız bana..

Evett benim de oyum 1 numerolu ele gitti.
Bol şanslar diliyorumm....

Evet bende 1 numaralı ele kullanıyorum oyumu.Güle güle kullansın.:)

X