''En Bakımlı El ve Tırnak'' Yarışma Anketi

En Bakımlı El ve Tırnak Yarışması Anketi

• 1. Bakımlı El ve Tırnak[COLOR="Red"]2. olan En Bakımlı El ve Tırnak (canavar)[/COLOR]

OY: 67 24,0%
  • 2. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 7 2,5%
  • 3. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 33 11,8%
  • 4. Bakımlı El ve Tırnak [COLOR="Red"]1. olan En Bakımlı El ve Tırnak (Şimal):hooray:[/COLOR]

OY: 105 37,6%
  • 5. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 20 7,2%
  • 6. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 4 1,4%
  • 7. Bakımlı El ve Tırnak [COLOR="Red"]3. olan En Bakımlı El ve Tırnak (monalisa76)[/COLOR]

OY: 41 14,7%
  • 8. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 2 0,7%

• Ankete Katılan
    279
Kıskandım valla tüm elleri. Benim eller kısa, küt ve tombul. Hani bebek eli olsa sevimli oluyor da koskoca kadında komik kaçıyor. Tırnakları hele hiiiç sormayın. Valla bu yarışmalar kalksın, kendimi çok bakımsız hissettiriyor :))))..
Eller çok güzeldi, ben 4 ve 7 arasında kararsız kaldım ve 4'e verdim. Tamamen hasetim nedeniyle :)) (maşallah sahibine bu arada). İki el de incecik, uzun parmaklı ve badem tırnaklı idi.
Tüm yarışmacıları tebrik ediyorum, bu kadar bakımlı, özenli oldukları için. Berşule sana da teşekkürler yine çok güzel bir yarışma düzenliyorsun.

şulecim yine ben....
ya dayanamadım...
1 ve 4ü hızlıresim den tekrar yüklesen de ben de görsem olmaz mı...
ya ne yapim çok merak ediyorum....

Tamam canım bakıyım tekrar,fotolar açılıyor sorun yok ama tekrar yükleyim bakalım:)))

ya bişi dicem ben en çok bu tırnaklar kimin onu merak ediyorum
bunu yarışma sonlanınca öğrenebilicekmiyiz :uhm:tatlicadiarzu

Oylamamız sonuçlansın,jüri kararını açıklayacağım sizlere..Sonra eller kime ait herkes tabiki öğrenecek yarışma sonundayerimseniben

4 numaraya verdim bende. çok zarif bir el ve bakımlı.

şulecim yine ben....
ya dayanamadım...
1 ve 4ü hızlıresim den tekrar yüklesen de ben de görsem olmaz mı...
ya ne yapim çok merak ediyorum....

Az önce numaralarını verdiğin fotoları yeniden ekledim canım.. Daha da göremezsen yapacak bişey yok inan ki?:1no2:

Az önce numaralarını verdiğin fotoları yeniden ekledim canım.. Daha da göremezsen yapacak bişey yok inan ki?:1no2:

sağol şulecim...
aynı numaralar yine görünmüyor bende...
naapalım başka yarışmaya artık...
teşekkür ederim ilgine...

ev hanımlarında ojeyi sevmiyorum pamuk gibi görünüyor 3 numaranın eli tırnakları cok güzel görünüyor kırısıklık bile yok tebrikler simdiden kazanan arkadasa

Bi daha kine en güzel kulak foto yarışması yapalım barijeyyar

Ben tirnak olarak 3 numarayi tercih ettim ama el olarak 7 numaranin ellerine hayran kaldim, cok zarif elleri var maasallah. Oyumu ikisinden birine verdim:dance:
Diger ellerde güzel tabiki ama en hosuma gidenleri belirttim a.s.

ben 4. numaraya verdim oyumu..french cok hos duruyor..eccük uzun ama oda kisaltilir :)
herkeze basarilar diliyorum

Şulecim; dereceye gireceklerin hediyelerini açıklamadın!CADIARZU
Bu defa Afrika'ya gönderme bizi,ellerin güzelliğine göre tek taş,çift taş,8 taş artık gönlünden ne koparsa..jeyyar

Hepsi çok güzeldi ama ben sadece 4 numaranın daha bakımlı olduğunu düşündüm nedense!...Güzelliğine hepsi güzel!................

bir ve dört numara hosuma gitti fakat 4 numara takma tirnak oldugundan sanirim oyum bire gitti daha dogal hakeden kazansin Şeniz

X