''En Bakımlı El ve Tırnak'' Yarışma Anketi

En Bakımlı El ve Tırnak Yarışması Anketi

• 1. Bakımlı El ve Tırnak[COLOR="Red"]2. olan En Bakımlı El ve Tırnak (canavar)[/COLOR]

OY: 67 24,0%
  • 2. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 7 2,5%
  • 3. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 33 11,8%
  • 4. Bakımlı El ve Tırnak [COLOR="Red"]1. olan En Bakımlı El ve Tırnak (Şimal):hooray:[/COLOR]

OY: 105 37,6%
  • 5. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 20 7,2%
  • 6. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 4 1,4%
  • 7. Bakımlı El ve Tırnak [COLOR="Red"]3. olan En Bakımlı El ve Tırnak (monalisa76)[/COLOR]

OY: 41 14,7%
  • 8. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 2 0,7%

• Ankete Katılan
    279
Ben bu sefer kullanmıycam oy. herkese bol şansa.s.

şulecim 1, 4, ve 6yı göremiyorum ben neden?
hepsini görüp oy kullanmak istiyorum...

berşule annem benim hiç uzun tırnaklarım olmadı..birde bir sorum olucak 8 kişimi katıldı yoksa sadece bunlarmı uygun görüldü.bana biraz az geldi sayı.acaba öbür yarışmalarda alıştık 15-20 kişiye ondanmı..bu arada oyumu kullandım tüm arkadaşlara başarılar...

ben bir tek sonuncuyu büyültemedim...diğerleri fevkaladenin fevkinde...

Yok canım hepsi açılıyor bende ama,bu sorunu yaşayan var mı başka arkadaşlar..Fotolar açık görülüyor bende..:sm_confused:

cık ben göremiyorum...
1 ve 4 çok tercih edildi gibi merak ettim...
neyse ben kullanmayım bari haksızlık olmasın...1 oy da 1 oydur....
herkese bol şans...

benım oyumda 1 numaraya gıttı tam benım tarzım
bence temız kısa ve cok gusel ellerı var masaallah
dıger eller küsmesin onlarda cok guseller:icecream:

berşule annem benim hiç uzun tırnaklarım olmadı..birde bir sorum olucak 8 kişimi katıldı yoksa sadece bunlarmı uygun görüldü.bana biraz az geldi sayı.acaba öbür yarışmalarda alıştık 15-20 kişiye ondanmı..bu arada oyumu kullandım tüm arkadaşlara başarılar...

Yok arkadaşım,katılan aday sayısı 8:))
Allah bereketini arttırsın,buna da şükür:))))

benim oyum 3.ele gitti
ama en güzel el benimkiymiş bee keşke elimin fotoğrafını çekseymişim:1closedeyes::kendini beğenmiş kız sımayılı:1rolleyes:

ben oyumu 4 numaralı ele verdim....gerçi çok uzuzn ama içlerinde en iyi o gibi geldi bana.....tırnak kadar elde önemli benim için...benim ellerim çok kötüdür .tırnaklarımı çopk kötü kesmişler...ne yapsam da güzel olmuyor ama görümcemde bi el-tırnak var küs olmasaydık kesin koyardım resmini çekip..
berşule aplacım ellerine sağlık...yine çok emek verip süper bir iş çıkartmışsın....

herkese bol şanslar..

1. numaraya verdim oyumu hem tırnaklar çok uzun deil hemde oldukça bakımlı öteki elleri hiç beğenmedim.Özelliklede uzun tırnakları uzun tırnak hiç sevmem.naniknanik

4 ile 1 arasinda kaldim ama 1'in tirnagi cok kisa o yuzden eledim ama yuzuge bayildim. :asigim:
4 de cok uzun ama 1. yle kiyaslarsak daha iyi... O yuzden oyumu 4 numaraya verdim.
Ucu sivri tirnaklarda bakimli ve hos fakat sivri tirnaktan hoslanmiyorum, kut tirnaklar daha cok revasta.
Ber saa da tesekkurler gene guzel is cikarmissin :))

bir numero sadee ve yalın abartısızzz verdimm oyumu:)

diğerleri de çokk hoşş allahh güle güle kullanmak nasip etsin:p

şulemm yine koparmışsınn fırtınayıı tebrikler sana ve saz arkadaşlarınaa ....

bende oyumu 4 numaralı tırnağa verdim.
7. tırnakta hoş.
8.tırnağı seçemedim keşke daha büük olsamış..

X