Emzirirken zayıflama gunlugum

Kanguru_

~Rzgrece~
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2014
16.037
25.001
Zaten hamile kalmadanda kiloluydum ve diyet yapiyodum. 85 kilodan 76 kiloya dusmustum ne guzel. Sonra supriz bir hamilelik olunca kilo vermeyi biraktim. Hamileyken nasil olsa veririm diye yedimde yedim. 9 ayda oyle sagliksiz bir beslenme aliskanligi edindim ki Dogumdan sonrada ayni sekildeyemege devam ettim.durduramadim kendimi.

Bugun aynada kendime alici gozuyle bi baktim sanki 6 aylik hamileyim gobek onden gidiyo popo arkadan geliyo. Sonra 44 beden bi pantolon giydim. Dogumdan once bol gelen pantolonum simdi dizlerimden yukari cikmadi. Artik dur demenin vakti gelmisde geciyo.
Emzirdigim icin cok sıkı bir diyet yapmam mumkun degil ama yinede dikkat edip yavas yavasda olsa zayiflamam lazim.
Suan 27 aylik bir oglum ve 3 aylik bir kizim var. Takdir edersiniz ki yogun bir tempo icindeyim. Spora vaktim olur mu bilmem ama vakit buldukca leslie yapicam.

Yarindan itibaren hergun kilomu yazicam buraya.
Suan 87 88 kilo arasinda gidip geliyorum. Net olarak yarin sabah yazicam.
19 Mayisda 84 kilo olma hedefim var .

Karisik yazmis olabilirm telefondan yaziyorum cunku. Bana katilmak isteyen varsa buyursun gelsin :KK52:

20 nisan . 88.4
21 nisan. 87.4
22 nisan. 88.4
23 nisan. 88.00
24 nisan.87.4
25 nisan.87.4

Son düzenleme:
Canım selam.. Öncelikle Allah Yavrularına uzun saglikli ömür nasip etsin.. Ben katilmak isterim sana.. Fakat benim doğumun sanırım mayısın ortasında gerçekleşecek.. İkiz bekliyoruz, ve bende 82 kilo ile hamile kaldım şu an 102 kiloyu gördüm :eek: sanırım bir ay içinde bir 5 kilo daha görürüm.. Ama doğumdan sonra kilo vermek istiyorum.. Bebisleri emzirirken de kilo veriyorsun zaten..

Canım selam.. Öncelikle Allah Yavrularına uzun saglikli ömür nasip etsin.. Ben katilmak isterim sana.. Fakat benim doğumun sanırım mayısın ortasında gerçekleşecek.. İkiz bekliyoruz, ve bende 82 kilo ile hamile kaldım şu an 102 kiloyu gördüm :eek: sanırım bir ay içinde bir 5 kilo daha görürüm.. Ama doğumdan sonra kilo vermek istiyorum.. Bebisleri emzirirken de kilo veriyorsun zaten..
rabbim kucagina almayo nasip etsin insallah. Dogumunu yap saglikla bebislerini kucagina al katilirsin bana beraber 2 cocujlu fit anne olma yolunda ilerleriz insallah :))

selam kızlar bende emziriyorum oglum 1yaş 4 günlük . 10 gündür diyettetiym ve 90 dan 88.300 e düştüm. ilk hdef 80 inşallah veririz
:kk77:

selam kızlar bende emziriyorum oglum 1yaş 4 günlük . 10 gündür diyettetiym ve 90 dan 88.300 e düştüm. ilk hdef 80 inşallah veririz
:kk77:
10 gunde guzel kilo vermissin tebrikler. Ben bugun tartilmayi unuttum ya yarin unutmam insallah

Tarcinli turk kahvesi ve yaninda 4 tane kucuk hurma yedim. Birazdan leslie 1 ml yapmayi planliyorum

benim kahvaltı 1 haslama yumrta 2 dilim kepek ekmek 4 zeytin az peynir 2 kaşık yogurt azda ton balıgı canı çekti:KK49:bu sabah 200 gr eksi gördüm :)

Ogle
3 yk tavuklu bulgur pilavi
3 yk yogurt
1 tatli kasigi keskul

Aksam
1 kase mercimek corbasi
3 tane mucver (cok az yagda yaptim )

Spor yok bugun insallah yarin yapabilirm

Selam canim :) ben de ugrarim buraya.
Insallah istedigimiz gibi verebiliriz kilolari.
Evde kucuk cocuklar olunca da dengeli saglikli beslenmek zor oluyor gercekten.
Firsat bulsam hemen yemek yapiyorum ama bircok zaman da bulduğumu yemek zorunda kaliyorum malesef.
Yine de fena degil benim durum
15 gun oldu diyete baslayali, yarin kontrolüm var bakalim bu hafta verebilmis miyim :KK43:
Evde tartiliyorum ama gun icinde nerdeyse 2 kiloya yakin oynuyor.

Selam canim :) ben de ugrarim buraya.
Insallah istedigimiz gibi verebiliriz kilolari.
Evde kucuk cocuklar olunca da dengeli saglikli beslenmek zor oluyor gercekten.
Firsat bulsam hemen yemek yapiyorum ama bircok zaman da bulduğumu yemek zorunda kaliyorum malesef.
Yine de fena degil benim durum
15 gun oldu diyete baslayali, yarin kontrolüm var bakalim bu hafta verebilmis miyim :KK43:
Evde tartiliyorum ama gun icinde nerdeyse 2 kiloya yakin oynuyor.
Evet bende ne bulursam yiyodum makarna pilav kolay ne varsa onu yapiyodum secme sansim yok iki cocukla ama artik onlar uyurken saglikli seyler yapmaya çalışıyorum. Gun icinde degilde sabah tuvaletten snra tartil saglikli sonucu alrsin :) vermissinfir ya bizim bi avantajimiz var emziriyoruz otururken 500 kalori yakiyoruz :)

Evet bende ne bulursam yiyodum makarna pilav kolay ne varsa onu yapiyodum secme sansim yok iki cocukla ama artik onlar uyurken saglikli seyler yapmaya çalışıyorum. Gun icinde degilde sabah tuvaletten snra tartil saglikli sonucu alrsin :) vermissinfir ya bizim bi avantajimiz var emziriyoruz otururken 500 kalori yakiyoruz :)
Normal biri emzirirken 500 yakiyorsa benimki 1000 kaloridir. Benim sipa oturdugu yerden emmiyor evin icinde kosarcasina turluyoruz her emzirme seansinda :))(

X