Embriyo transferi yaptıranlar

Maalesef bende hiç batma ağrı yok çok üzülüyorım
Üzülmeyin lütfen, bunların sonucun pozitif olduğu yönünde bir belirti olduguna dair hiçbir istatistik yok. Burda yazan arkadaşların bazılarında hiçbir değişiklik olmamış ancak sonuç pozitif olmuş. Herkesin süreci ve deneyimi bambaşka. O sebeple kan testine kadar umutla ve sabırla beklemeye devam

Kan testini ne zaman vereceksiniz birde ilk transfer mi yaşınız kaç benimde 5gün embriyo su ama donduruldu sonra çözme işlemi yapılıp transfer yapildi

Kan testini ne zaman vereceksiniz birde ilk transfer mi yaşınız kaç benimde 5gün embriyo su ama donduruldu sonra çözme işlemi yapılıp transfer yapildi
33 Yaşındayım, daha önce 3 defa ilaçlı denedim, iki aşılama yaptırdım. Ardından tüp bebeğe başladım. 1 yumurta toplamı işlemi sonucunda da 2 defa transfer gerçekleştirildi. İkisi de 5.gün dondurulmuş embriyo transferi idi, ikisi de 1.kaliteydi. (Bu aşamaya kadar olanları üniversite hastanesinde yaptırdım). Sonrasında içime daha çok sinen özel bir hastaneye başladım, burda 26 yumurtam toplandı, toplam 9 embriyomuz donduruldu, 2 tanesi 5.gün 7 tanesi 3.gün. 8 Ekimde 5.gün embriyolarından biri transfer edildi. Yaşım 35 altında olmasına rağmen 3.denemem olduğu için çift embriyo yerleştirme hakkımız vardı; ancak biz eşimle çoğul gebeliklerin taşıdığı risk gereği bir kez daha tek embriyo ile şansımızı denemek istedik. Kan testimi 18 Ekimde yaptıracağım, ben hiç idrar testi yaptırmadım, hep doktorun dediğine uydum. Şu anda da kan sulandırıcı, östrojen ve progesteron ve de folik asit takviyeleri alıyorum. Estroferm, duphaston, prolutex iğne, oksapan iğne, ecoprin kan sulandırıcı ve ismini hatırlayamadığım iri kahverengi dolu dolu bir folik asit kullanıyorum. Eğer bu da başarısız olursa bu sefer çift embriyo ile şansımı deneyeceğim.

Çok teşekkür ederim açıklamanız için Rabbım o minigin sana sıkı sıkı tutunmasini sağlar insallah bu mübarek günde elimizi geri çevirmez inşallah bu kadar cabalarimz bos donmeyecegine inanıyorum ben hangi şehirde tedavi gordunuz

Amin, inşallah, İzmir Medical Park eski adı yeni adıyla Medical Point 'e gidiyorum.

2022 ekimde transfer olanlar yada daha önce transfer olanlar dan fikir alabilir miyim neler yaşadıklarına dair benim transfer sonrasi 2.gunum bugün benim için dua edermisiniz güzel dileklerinizi bekliyorum
Merhaba ben dondurulmus transfer olmustum kasık agrilari disinda bisey olmadi belirti olarak :) hatta olumsuz oldugunu dusunmeye baslamistim herkesin bircok belirtisi varken benim yoktu yani en basta şunu soylemek isterim kesinlikle kimsenin belirtileriyle kendinizi kiyaslamayin bosuna kendinizi üzmüş olursunuz pozitif dusunup dua edin stres yapmayin guzel sonuclar alirsiniz insallah

Şimdi hamilesin yani ayyy bu pozitif dusuncelerle beni çok mutlu ettin canım benm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…