Embriyo kalitesi kızlar bana destek olur musunuz

Benimde ikinci transferim olucak. Acaba ikinci transfer için ekstra bi tedavi gördünüz mü öncesinde
Hayır doktorum benim durumumda ekstra bir tedaviye gerek olmadığını söyledi. Sadece tsh biraz yükselmiş onun için ilaç kullanıyorum şimdi. Negatif olan transferim de bu aydı hatta eğer kan değerlerim uygun çıkarsa ara vermeden ikinciye hazırlanacağım.

İnşallah bu defa ikimizinde pozitif olur

4aa ve 4ab cok iyi kalite bence, moralini bozma sukur et bazı insanların o bile olmuyo Bende 4ab koydurdum bugun 8ci gunum transfer sonrası ve positiv. Rabbime dua et sadece
Ayyok sevindim sizin adınıza inşallah bende ilkte pozitifi görürüm
Peki yaptırdığınız başka bir işlem oldu mu acaba histeroskobi vs gibi

Teşekkür ederim inşallah sizde en kisa zamanda anne olursunuz.
Nisan 2012 de 30 yasinda basladigimiz yolculugu
Temmuz 2019 37 yasinda bitirdik. Tam 7 yil sürdü bu serüven. Ilk ve tek hamilelik le bir kizimiz oldu.
Iki yil sonra da 39 yaşında tedavisiz bir kizimiz daha oldu. Hamile oldugumu nerdeyse 8 haftalikken ögrendim. Rabbimin mucizesi.
Inanmak şüphesiz dua etmek gerekiyor. Rabbimin yaninda cok... Sen dua et süphe etmeden iste Allah ta sana verecektir inşallah.

O kadar çok inanıyorum ki dua ya hep ediyorum
İnancımı hiç bi zaman kaybetmedim
İnşallah olacak

Ayyok sevindim sizin adınıza inşallah bende ilkte pozitifi görürüm
Peki yaptırdığınız başka bir işlem oldu mu acaba histeroskobi vs gibi
hsg flimi cekildim turkiyede ilk tedavimdi doktor gormek istedi ondan haric direk tup bebeğe yoneldik ve cok sukur positivi gorduk. Bu sene subat ayında 5.5aylık bebeğimi kaybettim 6 ay boyunca hic bişey olmadı stress insanı gercekten yıkıyo turkiyeye geldim ilk denemede tuttu rabbiö bitane aldı kac tane nasip etti cok sukur

Ayy çok duygulandım Allah ol deyince herşey oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…