Eltimin tavrına bakın...

kızlar dun akşam eltım çay yapmış bızı çagırdı oturduk mesafelı davrandım o daha çok ılgilıydı benım tedava gordum hastaneye goturuyum senı dedı bende yok 2aşılamadan sonra belkı gıderız dedım bır ilgi anlatamam sıze

canim eltimi dovmekten benim elimden son anda aldilar o kadar ebni delirtmisti neler yapti neler bana dost gibi gorunup herseyi kayinvalideme anlatirmis ben bilmeden bende onu dost sanmistim herseyin ustune iki katip anlatmis bende omur boyu olmak uzere konusmuyorum artik ama ahtim var intikamimi alirim ama omur boyuda klonusmam
eger senin iyiligini istemiyorsa eltileriniz bosverin hayatinizdan cikarin derim

bugun hastaneden gelıyordum aşılamam yapılmıştı ama tutmadıgını bugun ogrendım eltım balkondaydı sordu bende hastalandım tutmadı dedım ne yanıma geldı nede bır telefon açtı halbukı çok ıyı anlaşıyorduk suslenmış gıyınmış gezmeye gıdıyordu ben aglarken o amelıyat oldu ben vardım bır sorunu oldugunda hep ben vardım yanında o gelıpte tesellı etmedı benı ne kadar uzdu bu davranışı ıyı gun arkadaşıymış meger ne kadar çok anne olmayı istedıgımı bıldıgı halde yanımda degıldı şımdı ben ne yapayım guçlu olmam gerekıyor onların karşısında degılmı kızlarfisfisfis

canım aşılaman tutmamış,üzülme olurmu,bununda vardır bi vakti zamanı...
benimde ilk aşılamam tutmadı...
inan bizlerde birgün anne olacagız allah büyüktür ...ümidini kaybetme...:ecrin_bebek:
eltine gelince o seni kıskandığı için öyle davranıyo...zaten eltiler birbirlerini çekmezler...
görümcemi yeni nişanlandırdık ,daha evlenmeden eltisini çekemediğini sevmediğini söylüyo...
böyle insanlar var işte...senin yapacagın onunla arana bi mesafe koy...herşeyinide onunla paylaşma...çok muhabbet tez ayrılık getirir bunu unutma...:teselli:

gerçekten böyle duyarsızlık çok oluyor yaa:KK43: herşeyin hayırlısını istmek çok zor ama doğrusu o...umarım sağlıklı ,sıhhatli bir şekilde kavuşursunuz muradınıza

cnm bütür olaylarda psikoloji çok önemliymiş moralini bozma sakın....ümidini yitrme RABBİMİN verdiği vermediği herşeyde varıdr bi hayır...AYRIYETTEN KUMA GEMİSİ YÜRÜMÜŞ ELTİ GEMİSİ YÜRÜMEMİŞŞŞ..der atalarımız...

X