Eltimin tavrına bakın...

Hayatim üzüntünü anliyorum fakat eltinin bunu kötü bir niyetle yapmis oldugnu tahmin etmiyorum acikcasi, hayir tabiki sen daha iyi tanir bilirsin fakat normalde iyi anlasiyorsaniz neden sana karsi karizi olsunki??:nazar:

Takma kafana be güzelim, hem insan ne yaparsa aslinda kendine yapar, o seni arasaydi teselli etseydi yaninda olsaydi simdi cok daha yücelmezmiydi senin gözünde??a.s
Ama yapmadi ve sende artik ona göre davranir ona göre tavrini koyarsin..:kahve:

Allah en kisa zamanda hayirlisiyla sanada bir bebek nasip eder insallah canim, rabbim yar ve yardimcin olsun.:Saruboceq:

canım Rabbim gönlüne göre versin inş.. olmadıysa eğer bundada vardır bir hayır sıkma canını,,,eltine gelince;boşver herkes kendi yaptığından utansınn,, ben artık öle diyorumm,,,belki onunda geçerli bir açıklaması vardırr,,herkes ince fikirli olamıyo iştee:teselli:

bugun hastaneden gelıyordum aşılamam yapılmıştı ama tutmadıgını bugun ogrendım eltım balkondaydı sordu bende hastalandım tutmadı dedım ne yanıma geldı nede bır telefon açtı halbukı çok ıyı anlaşıyorduk suslenmış gıyınmış gezmeye gıdıyordu ben aglarken o amelıyat oldu ben vardım bır sorunu oldugunda hep ben vardım yanında o gelıpte tesellı etmedı benı ne kadar uzdu bu davranışı ıyı gun arkadaşıymış meger ne kadar çok anne olmayı istedıgımı bıldıgı halde yanımda degıldı şımdı ben ne yapayım guçlu olmam gerekıyor onların karşısında degılmı kızlarfisfisfis

geçmiş olsun canım allah en kısa zamanda birden fazla bebek nasib etsin sana:ecrin_bebek:
canım ya elti milleti kafaya en son takılacak millettir inan bana boş geç
sen güçlü ol salla gitsinsositososito

canım işte insan sevıldıgını duşunerek yanımda olmasını beklerdım ben onun her sıkıntısını bıkmadan dınler tesellı ederdım ama bundan sonra yok insanın kendı aılesı gıbı yok gerçekten onlar ve sızler yetersınız bana herşeyı beraber çozulerız elımde degıl takıyorum takınca ya

guclu olmak zorundasin cunku en iyi ilac moral stres yapma bende ayni durumdayim 1 yildir bebek istiyorum dalgada geciyolar hatta ve hatta bos oldugumu soyluyolar eger allah nasip etmiyosa bu bizim elimizde degilki cnm damdan dusenin halini damdan dusen anlarmis o ne anlarki helede cocugu varsa

canım işte insan sevıldıgını duşunerek yanımda olmasını beklerdım ben onun her sıkıntısını bıkmadan dınler tesellı ederdım ama bundan sonra yok insanın kendı aılesı gıbı yok gerçekten onlar ve sızler yetersınız bana herşeyı beraber çozulerız elımde degıl takıyorum takınca ya

canım ne de olsa elti yani karedeşin ablan değil iyi geçin ama sırtını da dayama sen görevini yapmışsın...
o da onun ayıb olsun
sen kendi sağlığına huzurun bak...

oda hep böyle .iyi olacak değil yarın birgün sana ihtiyacı olduğu zaman sende onu bırakır gezmeye gidersin....
gün ola devran döne.....

boşver sen onu bunca dert arasındabirde onumu takacaksın kafana ... bu tip insanları bilirim durumdan haberdar olmak için 40 takla atarlar olayı öğrenince ses soluk kesilir sende ona bişey anlatma bundan sonra eminim çocuğun oluncada bir ölüden farkız olur yüzünü bile göremsessin

Öncelikle sakın umudunu yitirme!Rabbim vericeği zamanı biliyor...
Eltin içinde şunu söylemek istiyorumm, madem iyi gün dostu sende onun gibi iyi gün dostu ol...Hattaa bütün sıkıntını üzüntünü anlatma derim.

canım eltiler arası kıskançlıklar olabiliyor.. biz iyi niyetliyiz karşımızdakinide kendimiz gibi biliyoruz... hakettiğinden fazla değer vermişsin eltine bundan sonra ilişkinize bi seviye getirirsin..

bende 2 senedir evlat hasretiyle yanıyorum ama bunu belli etmiyorum dışarıya aşılama oldm ailemin bile haberi olmadı mesela.. kayınvalidemler sonradan duydu...
herseyini anlatmamanı tavsiye ederim

canım ya üzme kendini bebiş konusunda inş olur
eltin konusundada bence artık yüzünü gördüğüne göre mesafeli davran canım
o senin yanında olmuyorsa kötü gününde sende ona göre davran artık
insanlara ne kadar yüz verirsen tepene çıkarlar

geçmiş olsun canım
ümitlerini yitirme sakın
eltine gereğinden fazla değer vermişsin bunu anlamış oldun
bundan sonra öyle davranmasın sende

hayır güzelim sen yine ona iyi davran onun gibi davranırsan o daha da kötü davranır sinirlerin dahada bozulur . Sen iyiniyetlisin belli hep öyle kal sonrakötü olan sen olursun :iyi davranırsan iyi olan sen olursun.Derdine gelince sen istedikten sonra mutlaka öyle veya böyle anne olursun sabret sabret sabret derim sana.Çocuğun olmasa bile (inşallah olur) evlatlık edinirsin ne cocuklar var anne sevgisi arayan yaaaa.s Allah korusun ya kötü hastalığın olsa onun sonucu kötü tutsaydı.:teselli:

Bazen anlam verilmiyor yapilanlara
bekledigimiz ilgiyi gormuyoruz oysa o kadar da zor degil ki ihtiyaç duyan birine morel vermek, teselli etmek...
Allah en kisa zamanda sana bebisini nasip etsin insallah
bunlari kafana takip daha da uzulme...senin morele ihtiyacin var canim :teselli:
guçlu olmalisin

canım Allah sana en kısa zamanda sağlıklı bir evlat verir inşallah:Saruboceq: elti konusunaysa hiiç takma kafanı sen mutlu ol herşey yoluna girer bazı arkadaşlarda dile getirmiş iyi elti kötü elti diye bişey yoktur.iyi insan ve kötü insan vardır. insanlar ektiğini biçer. bende bu hatayı çok yapıyorum ama sanada tavsiye edicem ,hiç kimseye hakettiğinden fazla değer verme anlamaz şımarırlar. nacizane fikrima.s.

sende onun yanında olma o zaman cnm..
herşey karşılıklı..en azından yanına gelebirldi..
eminim bu konuda ne kadar hassas olduğunuda biliyodur...
düşencesizlik etmiş..

birtanem guzelim uzulme o kadar sabret Allah sanada istedigini verir elbet eltin gercek yuzunu gostermis sana,sende bundan sonra mesafeli davran havadan sudan baska hic birsey konusma ( bu konuda tecrubem var)dahada kotusu olabilir,seni olmayacak seylerle kocana sikayet etme,dedikodunu yapma,kayinvalidenle aran iyiyse acmaya calismak gibi herseyi Allaha havale et,insallah Allah sana ikiz ikiz verir eltin catlar kiskancliktan..opuyorum seni

aman üzülme değen bir inasan değilmiş onun kötü gününde sende oralı olmazsın intikamın alınır

kızlar hepınızın bayramını kutlarım eltımle bayramlaşmaya gıttım o gelmedı benım yanıma kaynanamlar gorumcem gelmışlerdı uzulme olur dıye eltım ne dese begenırsenız hıç bırşey olmamış gıbı bayramın 3gunu toplanalım beraber çay içerız pogaça borek yaparız dedı ne bu şımdı yapmacıkmı yoksa dogalmı ben anlayamıyorum

ah bu eltiler varya bazen insanı çıldırtırlar bende de var birtane yani eşimle ayrılsam herhalde en çok o sevinir bıktım artık
çok iyi anlıyorum seni ben düşük yaptım yanıma bile geçmiş olsuna gelmedi fazla herşeyinide anlatma güven olmaz sağ gösterip sol vurabilir herşeyini de anlatma

X