Eltimin tavrına bakın...

canım ah şu eltıler hıç olmasa dımı ya ne guzel olurdukaydirigubbakcemile3

Belki önceden verilmiş bi sözü vardı,dışarı çıkması gerekiyordu,sonuçta çok ciddi bişi olmadıkça kimse kimse için planını değiştirmez,yani ben olsam da planımı bozmazdım açıkcası,bu onun kötü olduğunu göstermez ki,belki dönüşte uğrayacak belki akşam eşiyle gelecek,madem aranız ii,nslsa sana destek olacaktır,ama bunu duyar duymaz herşeyi kenara itip gelmesini,işini gücünü planlarını değiştirmesini istemeniz biraz bencillik deil mi? Çok şükür eliniz ayağınız tutuyor,ameliyatlı deilsiniz,yardıma muhtaç deilsiniz,moraliniz çok kötü ama fiziksel bi yardım söz konusu deil,bence biraz bencillik şımarıklık yapıyorsunuz

canım ya, belki eltin art niyetle yapmamıştır.senin şu an oldugun gibi, bende bebegimi kaybedince duygusallaşmıştım.herkes benimle konuşsun.dertleşsin isterdim...benim için önemli olan başkaları için çok da önemli olmayabilir...birilerinin yaptıklarına canını sıkma...insallah bir dahaki aşılamanda hamiş kalırsın.sevgilerimle

kızlar bence eltısı olmayan anlayamaz bızım duşuncelerımızı bıde ben çok dar gonulluyumdur kafamı herşeye takarım huyum kurusun işte ama eltılerımın karşısında guçluyum zayıf kalmamaya gayret gosterıyorum artık

kızlar bence eltısı olmayan anlayamaz bızım duşuncelerımızı bıde ben çok dar gonulluyumdur kafamı herşeye takarım huyum kurusun işte ama eltılerımın karşısında guçluyum zayıf kalmamaya gayret gosterıyorum artık

canım ya sen boşver başkalarını sen kendi hayatına bak kafana takma hiçbişeyi benim eltim yok ama elbet bi gün olacak ama seni ii anlıyom yani sen herzaman güçlü ol kendin için eşin gerisini boşveeeeerr

geçmiş olsun canım
boşver üzme kendini o eltiler varya ah hep kendilerine ilği olunsun isterler
ama kendileri de hep kaçarlar sonra eltim bana yanaşmıyo
aman niye kendini üzüyon o eltin için al bir tanede bende var
hiç umursamıyorum kuduruyo içinden içinden isterse çatlasın umrumda değil sende
bir daha pas verme canım ezik durma ona karşı üzüldüğünüde belli etme
allah yar ve yardımçın olsun canım üzülme aşılamam tutmadı diye sabır et canısı mevlam zamanı gelince sana hayırlı evlatlar verecektir
bundan eminim gülüm
iyi bayramlar
sağlıcakla kal canısı

bugun hastaneden gelıyordum aşılamam yapılmıştı ama tutmadıgını bugun ogrendım eltım balkondaydı sordu bende hastalandım tutmadı dedım ne yanıma geldı nede bır telefon açtı halbukı çok ıyı anlaşıyorduk suslenmış gıyınmış gezmeye gıdıyordu ben aglarken o amelıyat oldu ben vardım bır sorunu oldugunda hep ben vardım yanında o gelıpte tesellı etmedı benı ne kadar uzdu bu davranışı ıyı gun arkadaşıymış meger ne kadar çok anne olmayı istedıgımı bıldıgı halde yanımda degıldı şımdı ben ne yapayım guçlu olmam gerekıyor onların karşısında degılmı kızlarfisfisfis

ne kadar kirildigini tahmin edebiliyorum canim ama inan sorsa belki daha cok uzulurdun cunku sonucunun negatif oldugunu soylemek insanin hic hosuna gitmiyor...tabi cok samimiymissiniz yinede uzulme insallah birdahakine olur falan diyip teselli vermesi gerekirdi..

öncelikle geçmiş olsun inş sağlıklı güzel bir bebek verir sana allahım
ben olsam hiç takmaz gibi görünür ilişkiyi soğutarak mesafe koyardım yavaşça
onunda bi sıkıntısı olsa aynını yapardım

kızlar hepınıze teşekkur ederım çocuk isteyıpte olmayan yanı benım gıbı herşeye alınabılıyor uzuluyorum evlendıgımde hemen bbebışım olsaydı şimdı bır yaşının uzerınde olacaktı çok mutsuzum kızlar anlatatamam herşey onun uzerıne kuruldu dunyam o olmadıgı muddetçe içten gulemeyecegım hep bır yanım eksık hıssedıyorumsenağlama

insanlar hicbr zaman fazla ilgiyi haketmiyo helede akrabalar en cok onlar can yakiyo

canim kimseye hakettiginden fala deger verme insan oglu cig süt emmis...nerden ve nasil vuracagi belli olmuyo malesef..
benimde aksine dünya tatlisi bir eltim var...taylandli.....
cadi bir türk eltim olacagina taylandli olsun ama insan olsun diyorum hep...ondan hic hayir kelimesini duymadim..cok iyi cok samimi herkese karsi ailede herkes onu cok seviyo..
benim bebek problemimi bilio anlatmistim cok üzülmüstü.simdi hep soruyo bana dua edio...hep destek oluo.daha bu aksam konustuk olmadi taylanda gideriz dedi ordada tedaviiler cok gelismis dedi..olucak bak sen üzülme dedi.canim eltim benim onu cok seviyorum

kızlar slm şu bayram gezmelerınde hamılemısın dıye sormaları yokmu delırıyorum her gıttıgım yerde sordular valla neyse bıttı daha gıtmıyorum

canım çok sagol bazen hiç olmuyacak gıbı gelıyor bana çok stresteyım anlatatmam

duşun bır ortamda oturuyorsun etrafındakı ınsanlar çocuklarından bahsedıyor veya başka bır konu konuşuluyor ama her laftan inciliyorum çok zor anlatamam sana duşmanımın başına vermesın herkes anne olsun psikolojı dıye bışey kalmadı herşeye aglıyorum artıksenağlama

rabbım bebegım olmazsa yaşamanın bır anlamı yok olmuyor bu duygu bambaşka bır durum benı benım gıbı olanlar anlar çok mutsuzummmmmmmmmmmmm

rabbım bebegım olmazsa yaşamanın bır anlamı yok olmuyor bu duygu bambaşka bır durum benı benım gıbı olanlar anlar çok mutsuzummmmmmmmmmmmm

canım ya bu bayram banada çok soruldu ne zaman doğurcan diye bende daha erken zamanı gelince olur diyorumkaydirigubbakcemile3 onlarda aaaaaaaaaaaaaa yap bi tane olsun diyolar bende tamam sizin hatrınıza bi tane doğurcam diyorumkaydirigubbakcemile5bu gece sipariş vercem inşallah gelirkaydirigubbakcemile3çok sıkıldım artık bu sorulardan ama insanlarda hiç çekinme kalmamış ne yazık ki :bbo:

canım bende artık istıyoruz bakalım ne zamamn gelecek dıyorum ya gerçekten çekınmeden soruyorlar

ya neden üzülüyosun ki bunlar kafana takacağın şeylermi.her ne kadar yok elti yok kaynana yada her ne kim olursa olsun neden üzüyosunki kendini.amaaaan be boşver.sanamı kaldı tasası.konuşmazsa konuşmasın yada yanına gelmezse gelmesin.bugüne kadar o mu vardı da konuşmayınca seninle de, sen üzülüyodun.takma kafana tokadan başka bişey.hiç bişey senden kıymetli değil bu dünyada inan bana...

X