eltimin hareketleri

Ne olacak yani terfi mi edecek bu kiz aile icinde? Ne olabilir yani? Kocaniz sizi birakip onu mu alacak? Kayinvalideniz onu daha cok severse sizi bosatip ailenin tek ve biricik gelini mi ilan edecekler kizi?

Siz normal hayatiniza devam edin, isteyen yalakalik yapsin isteyen istedigini daha cok sevsin. Siz kendi isimize bakin. Saygili, dedikodu yapmayan, sozine guvenilen, dogru durust bir insan olarak yasayin. Kimsenin de ne yaptigina kafa yormayin

• Beğen
Reactions: su7
Hee buarada gecen bir cenazede arkamdan konusmasından sonra ilk defa bir araya geldik selam vermedim arkamı döndüm oturdum kaynanam geldi niye selam vermedin dedi görmedim o gelseydi dedim muhtemelen kız konunun kulağıma geldiğini bile bilmiyor ama ben ortamda güc gösterisi yaptım bütün akrabaları daha iyi tanıdıgımdan oturup sohbet ettim onu yok sayarak garibim herkesi tanımıyor da kenarda kalakaldı :) bence patron kim biraz göster
seninki daha nişanliymis bu ne acele kiz bi dur sabret dimi :) boyleleri esiyle de iyi oluyo nedense anlamadigim sebeplerden ötürü adamlar bunlarin gozunun icine bakiyo

“Yanlışlık oldu galiba gönderdiğin fotOğraflar eşime gitmiş” derdim. Yaw ben bile meşgul diye mesajlaşmıyorum kaldı ki patik alıp eşime ilk sürprizi ben yaparım eltiye mi düşmüş. İstediği ile istediği kadar samimi olsun , bana ve aileme kimse oyun oynamasın der, çizgimi çekerim. Gereksiz samimiyetten bende hoşlanmam .

Ne olacak yani terfi mi edecek bu kiz aile icinde? Ne olabilir yani? Kocaniz sizi birakip onu mu alacak? Kayinvalideniz onu daha cok severse sizi bosatip ailenin tek ve biricik gelini mi ilan edecekler kizi?

Siz normal hayatiniza devam edin, isteyen yalakalik yapsin isteyen istedigini daha cok sevsin. Siz kendi isimize bakin. Saygili, dedikodu yapmayan, sozine guvenilen, dogru durust bir insan olarak yasayin. Kimsenin de ne yaptigina kafa yormayin
yahu canımın içi insanın sinir olmasi icin illa kocasinin bosayip onu mu almasi lazim.kayinvalidenin en birinci gelin ilan beni rahatsiz etmez acikasi.dedigim gibi onlardan uzakta oturuyorum onlarin anlasmasi beni rahatsiz etmiyo ama kayinvalidemi alttan alttan bana karsi doldurmasi etik mi peki? ben aynisini yapiyomuyum? esimin de boyle bi insani inanip bana savunmasini istemiyorum sinirlerim zipliyo nevar bunda

yahu canımın içi insanın sinir olmasi icin illa kocasinin bosayip onu mu almasi lazim.kayinvalidenin en birinci gelin ilan beni rahatsiz etmez acikasi.dedigim gibi onlardan uzakta oturuyorum onlarin anlasmasi beni rahatsiz etmiyo ama kayinvalidemi alttan alttan bana karsi doldurmasi etik mi peki? ben aynisini yapiyomuyum? esimin de boyle bi insani inanip bana savunmasini istemiyorum sinirlerim zipliyo nevar bunda

Amaaaannn kayinvalideyi doldursa ne olur yani? Kocan da buyuk ihtimalle eltiden hoanmadigini farkettigi icin aklinca onun aslinda iyi biri oldugunugostermeye calisiyordur ki senin canin sikilmasin daha fazla. Sen simdi sadece bebegine odaklan. Onun icin guzel hayaler kur. Icini ferah tut. Isim dusundunuz mu mesela bebege? Bak bir yil sonra bugun bebeginle gezmelerde olacaksiniz buyuk ihitimalle. Ne kadar guzel heyecanlar bunlar. Hamilelik de hayatinda kac kere yasanir. Keyfini cikar. Saglikli dogum dilerim sana....

“Yanlışlık oldu galiba gönderdiğin fotOğraflar eşime gitmiş” derdim. Yaw ben bile meşgul diye mesajlaşmıyorum kaldı ki patik alıp eşime ilk sürprizi ben yaparım eltiye mi düşmüş. İstediği ile istediği kadar samimi olsun , bana ve aileme kimse oyun oynamasın der, çizgimi çekerim. Gereksiz samimiyetten bende hoşlanmam .
ben de cok sinir oldum ya daha ben yavruma bisey almadim esim bu heyecani eltimle mi yasayacakti ya öf düsündukce cildiriyorum tam firsatci ya :KK43:

te
Amaaaannn kayinvalideyi doldursa ne olur yani? Kocan da buyuk ihtimalle eltiden hoanmadigini farkettigi icin aklinca onun aslinda iyi biri oldugunugostermeye calisiyordur ki senin canin sikilmasin daha fazla. Sen simdi sadece bebegine odaklan. Onun icin guzel hayaler kur. Icini ferah tut. Isim dusundunuz mu mesela bebege? Bak bir yil sonra bugun bebeginle gezmelerde olacaksiniz buyuk ihitimalle. Ne kadar guzel heyecanlar bunlar. Hamilelik de hayatinda kac kere yasanir. Keyfini cikar. Saglikli dogum dilerim sana....
teşekkür ederim bebeğim Rabbim isteyen hakeden ve kaldirabilecek olan herkese nasip etsin inşallah :) kendimi bu konuda strese sokmuyorum ama sinek kücük mide bulandiriyo iste o alttan alttan planlar yapip uygularken ben herseye gozumu yumup hersey pembeymis gibi görmek istemiyorum is isten gecince uyanmak istemiyorum.eve surekli onun her hareketini takip edecek halim yok ama bir iki kere de benden bi tepki gorurse en azindan meydani boş zannetmez en azindan benim ailem icin.yoksa e koyun koyuna yatsinlar isterlerse

te

teşekkür ederim bebeğim Rabbim isteyen hakeden ve kaldirabilecek olan herkese nasip etsin inşallah :) kendimi bu konuda strese sokmuyorum ama sinek kücük mide bulandiriyo iste o alttan alttan planlar yapip uygularken ben herseye gozumu yumup hersey pembeymis gibi görmek istemiyorum is isten gecince uyanmak istemiyorum.eve surekli onun her hareketini takip edecek halim yok ama bir iki kere de benden bi tepki gorurse en azindan meydani boş zannetmez en azindan benim ailem icin.yoksa kayinvalidemle koyun koyuna yatsinlar isterlerse

ben

ben onun esine yazinca esim bana kiziyo hanimina yaz diye.ki hakli da bence.bizim a ne kadar cok konusacagimiz konu olabilir ki.mahremiyetten falan bahsetmiyorum yanlis anlasilmasin.ama o varken ben kalkip kaynima yazmam ya sacma gelir bana.hem onla sidik yaristirmak da istemiyorum zaten sadece esimin ona inanip kanmasi gucume gidiyo
şuan onun yuzunden kötü olmadik canim ama eger günün birinde olursak(ki bu da kocamin onun aldigi iki hediyeye yaptigi soyledigi guzel sözlere tav oldugunu gosterir)iste o zaman eşimi de gozüm görmez.gerekmez bana öyle eş

Ben anlamadım konu sahibi eltin eşinin nasıl aklını çelecek ne yapacak yani ?
Ne yapabilir ki ?

Aranızı bozamaz herhalde . Ama dikkat et sen kıza sinir olduğunu cok belli etmişsin eşine gerek yok yapma .

Anlattığın karakterde bir kızsa çıkar kokusu herkes anlar durumu .

Birde ben herkesin kendi kişiliğine göre muamele gördüğüne inanırım. O her dakika vıcık vıcık diye kimse sizden böyle birşey beklemez sizin huyunuzu zaten biliyorlar . Ne kadar oldu eltinizi evleneli merak ettim .

Canımın içi falan:) siz eltinizden farklı misıniz? Başkalarının diğer insanlarla ilişkileri sizi ilgilendirmemeli. Başkalarının sizin hakkında konuşmalarını da engelleyemezsiniz. Hayat böyle. Mesafenizi sadece ayarlayabilirsiniz.

Canımın içi falan:) siz eltinizden farklı misıniz? Başkalarının diğer insanlarla ilişkileri sizi ilgilendirmemeli. Başkalarının sizin hakkında konuşmalarını da engelleyemezsiniz. Hayat böyle. Mesafenizi sadece ayarlayabilirsiniz.
Kimse aptal değil. Kayınvalideniz siz düzgün, dogru insan olursanız, dedikodu yapmazsaniz, aptal degildir doldurusa gelsin. Demez mi derdin ne niye uğraşıyorsun. Ama dediğim gibi onun aileyle iliskilerine karışamazsınız, siz kendinizden sorumlusunuz. Dolduruşla sizinle ilişkilerini bitireceklerse zaten bitirsinler kimin ne oldugunu görürsünüz. Biraz tuhaf yazdıklarınız.

X