Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri elmaşekeri35!!!

offoff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2010
569
6
elmaşekeri35 arkadaşımmmmmmmmmmmmm bi gittin tam gittin ya hiç sesin çıkmıyooo... saraçoğlunun kürünü uygulayıp bize dönücektin ama unuttun biziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii forumu takip ediyosan bizi bilgilendirir misin:KK14: :KK14: :KK14: :KK14:

tatlım mesaj kutun dolu burdan yazıyorum sana :))

yok bitanem nerdeeeeeeeeeeeee :// şimdi de bu e kitap war ya doğal göğüs büyütme formülü diye onu alsam mı diye düşünüyorum :/ ya evlenmekten korkuyorum sırf bu yüzden :KK43:((

bende merak ettim şimdi :KK1: elmaşekeri35 kür fayda oldu oldu mu ? bizide bilgilendirirsen sevinirim :KK3:

offoff seni çok iyi anlıyorum...bende evlenmek istemiyorum bu yüzden :KK43::KK43::KK43:

kızlar merhaba,
artık eskisi kadar sık girmiyorum foruma, çünkü iyice takıntı haline geldi ve piskolojim alt üst olmuştu. Şuan saraçoğlu kürünün2. siparişini verdim bu hafta alırım paketi. içinden nasıl bir program çıkacak deli gibi merak ediyorum. ayrıca 250 tl olan kürü 200 tl ye indirmişler.
Gelelim etkilerine; öyle mucize yaratmasını beklemiyordum ama kızlar gerçekten fark var. En azından içim rahat ve düzgün bir program uyguluyorum. Gerçekten gözle görülür bi fark var açıkça söylüyorum. Zaten ne olursa olsun kalan 2 kürüde bitirip bu takıntıdan kurtulmak niyetindeyim. Bunca zaman döktüğüm paralar, abuk sabuk sürdüğüm yağlar içtiğim ilaçlar, kullandığım bitkiler doğal diyoruz ama hormonlarımı altüst etti. Bakalım nasıl olacak size mutalak bilgi vericem.

bu arada kızlar böyle konuşmayın lütfen, erkekler asla bizim dert ettiğimiz kadar dert etmiyorlar. biz söyleyince farkına varıyorlar. o yüzden siz siz olun sakın açık vermeyin, biz kendimizi beğendiğimiz sürece onar bize tapıyorlar :KK55:

ya nasıl anlatılır ki bilmiyorum ama hani böyle çilek görümünden limona geçer, kenarları genişledi. karşıdan bakınca tomurcuk değilde bi göğüs var hakketten dersin öle bişi :KK70: olsumu anlatabildimmi bilmiyom:KK17:

ya nasıl anlatılır ki bilmiyorum ama hani böyle çilek görümünden limona geçer, kenarları genişledi. karşıdan bakınca tomurcuk değilde bi göğüs var hakketten dersin öle bişi :KK70: olsumu anlatabildimmi bilmiyom:KK17:

hihi olmuş olmuş anlatmışsın çok güzel çilekten limon büyük bi kademe :KK1: o zaman kullandıgın sütyen cupuda değişmiştir?

X