Elmacık kemiklere,yanaklara,çeneye ve dudağa yağ dolgusu ..Badem göz estetiğim....;))..

Muayene olamıyorsanız foto gönderebilirsiniz mail ile . Size bilgi verilecektir
Beni izlemeye almışsınız,fotoları albümlerden görebilirsiniz..

Canım,bende travesti Görüntüsü hiç olmadı,ilk başta bile.. Belki fazla yağ enjekte edildiyse böyle bir görüntü olmuş olabilir. Şişlikler inince bu sıkıntı azalacaktır muhakkak. Çok erken henüz süreciniz canınızı sıkmayın. Umarım çok fazla doz enjekte edilmemiştir.

Ilk basta fazla yapiyorlarmis. Yaglar eriyormus diye. Sonradan düzeliyormus yerine oturuyormus ama gelde sabir et iste. Insan kimsenin yüzüne bakamiyor iste.

Gittim evet. Rahat ol dedi. Bu görüntü gidecek dedi. Her geçen gün düzelecek dedi. Ya resmen psikolojim bozuldu. Aynaya bakmaya korkuyorum. Rezalet bir görüntü šu an. Insallah düzelir en kisa zamanda.

Gittim evet. Rahat ol dedi. Bu görüntü gidecek dedi. Her geçen gün düzelecek dedi. Ya resmen psikolojim bozuldu. Aynaya bakmaya korkuyorum. Rezalet bir görüntü šu an. Insallah düzelir en kisa zamanda.
aradan epey zaman geçmiş nasılsın umarım mutlusundur ve görüntün normale dönmüştür benimde ocak ayında yapılacak yağ enjeksiyonu ve karın germe.Yağ enjeksiyonu ile ilgili olumsuz sonuçlara sık rastlanıyor hayırlısı bakalım

Allaha sükür tam bir aydan sonra yüzüm normale döndü. Ay okadar korkmuśtumki öyle kalicam diye.. Yüzümdeki yaglar eridi. Okadar abartili koymuslardiki resmen travestilere dönmüstüm. Yüzümün sekli güzel oldu simdi. Psikolojim bozulmustu resmen. Aynalardan korkuyordum. Kendimden korkuyordum ama sükür geçti . Ve tam bir ayimi aldi ama. Çok tsk ederim beni sordugun için.

Tavsiye ederim insanin yüzünün sekli güzel oluyor ama bir ay sabir etmen lazim. Sonuç ozaman belli oluyor.

Tavsiye ederim insanin yüzünün sekli güzel oluyor ama bir ay sabir etmen lazim. Sonuç ozaman belli oluyor.
senin adına çok sevindim güzel sonuçlar için sıkıntılı süreçler yaşayabiliyor insan ama önemli olan sonuç sanırım erime durumunuda göz önüne alarak bu şekilde yapmıştır doktorun ağrı sızı oluyor mu? Birde merak ettiğim aynı gün yağ alınıp aynı gün enjekte mi ediliyor ?

hayir bende hic agri olmadi ama morluk oldu ve bu morluk bende iki pc hafta sürdü gidene kadar. Ama kisiden kisiye farkli tabiki bu. Siskinlikler oluyor oda tam bir ayimi aldi , siskinlikler inene kadar. Evet ayni günde göbeginden aliyor ve ayni günde yag enjeksiyonu yapiyorlar. Hemen dolguyu yapiyorlar yani. Evet cok kötü gözüküyorum bir ay . Yanaklarimi cok doldurmuslardi ama iste eridigi icin o yüzden abartili koyuyorlarmis yagi. Ama yüzümün sekli güzel oldu. Yani Eski halimden güzel ama iste bir ayda kan agladim ama sonuç güzel.

Merhaba, 4 gün oldu yüzüme yağ enjeksiyonu yaptırdım. Kendimden korkuyorum. Yüzüm tanınmayacak kadar şiş ve morardı. Uzun suratlıyken şimdi yusyuvarlak yüzüm var. Bu işlemin aşamaları siz de nasıl oldu?

Bir ay sabir etmeniz lazim. Hepsi eriyor. Ve yüzünüz yerine yerlesiyor. Evet yüzünüz śekil degiśtirmesi normal. Benimde öyleydi ve taninmayacak haldeydim. Ve iki ay sonra hiç birsey kalmiyor. Eriyor gidiyor hepsi . Yani yüzde 20-30 zu kaliyor sadece. Sabirli olmaniz lazim. Geçmiś olsun.

Böyle olacağımı bilseydim, inanın yaptırmazdım. Cevabınız için çok teşekkür ederim.

mrb cnm cok gecmiş olsun . Sonuçtan mutluysan ne guzel . Ben diş estetiği oldun 6dişe 4200tl verdim saglikli dişlerime giydirme yaptırmıştım cok kotu duruyor on altı dişim doktoru boğumak istedim ama yapacak birsey yok . Birde şuan göz kapagi estirdiği olmak istedim doktor botoks da yapalim kaş kalditalim Dedi bilemiyorum nasil olucak birazda

Ben dişlerimi sıkmaktan aşınıp, dümdüz olmuştu. Renk farkları da çoktu. Bir sürü doktora gittim ama giydirme yaptı ama renk uyumsuzluğu vardı. En sonun da bir doktora gittim, önden 6 dişi yaptı ve inanın gerçekten farkı yok. Önceden gülerken dudaklarım kapalı gülüyordum. Şimdi bilhassa dudaklarımı iyice açarak gülümsüyorum. Bence üst göz kapağı ameliyatı olun, ben 1 hafta önce oldum. Sonuç güzel. Kesinlikle göz ameliyatın bitsin, yüzün şekillensin sonra botoks yada vs yaptır. Yoksa facia oluyor. Ben yüzüme yağ dolgu yaptırdım. İlk hafta korkunç durumdaydım, şimdi yağlar eriyor. Göz ameliyatından sonra karar verin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…