Elmacık kemiklere,yanaklara,çeneye ve dudağa yağ dolgusu ..Badem göz estetiğim....;))..

arzumm keşke resimlerinizi görme şansım olsa çok sevinirim

kızlar ben dudak dolgusu yaptırdım esteworlde de 10 gun oldu hala şişlikler var ılk gunler asırıydı ama hala var dudak üstünde bıle yanı normalmı ve ordek dudagı goruntusu var yaptırdıgıma pısman oldum

Ne kadar doz uygulandı canım?
alt dudagım oldukca kalın ust dudaktada m harfı goruntusu vardı inankı sormadım canım ama yaparken doktor dedi ki nerdeyse tamamını aldı dedi az kalmıstı cunku ıkı tarafa uyguladı dudagın kenarları ıcteydı tepesı guzel dıye uygulamadı..doktorum mehtap vatansever bı hata oldugunu sanmıyorum bu konularda baya iyi oldugunu bılıyorum..hatta ceneme hafıf botox yaptı mımık yapınca kırısık duruyodu..hatta ceneye sekıl vermek ıcın dolgu yapacaktık ama suan bu sıslık olur dıye korkar oldum..dudagımın bı kenarı daha şiş orası kanamıstı operasyonda yanı dudagı kapatınca dudak cızgımın ustunde topcuklar oluyo hala ödemli galıba hatta o kadarda az yapalım bellı olmasın dedgım halde seni çook guzel yapıcam tatlım karsında dolgu botox uzmanı duruyo dedi ve benı dınlemeden yaptı üfff

Kizlar yardimci olun bana lutfen cene dolgusu ve ya implan yaptiran var mi cenem cok geride.yardiminiza ihtiyacim var?

Nasıl oldun şimdi canım? Son durum nasıl,düzeldimi?

Ben iki kez yağ dolgusu yaptırdım gayet memnun kaldım ama sen doktordan fikir al bence.. Yani dolgu ile düzelirmi,yeterli olurmu yoksa implant mı gereklidir diye..
Arzum sen anlıyorsun diye soruyorum benim göz kapaklarım çökük dolgu veya yağ enjeksynu düşünüyorum sence olurmu ayrıca çarpık bacak için yağ enjeksynuda düşünüyorum senin ameliyatlarını yapan doktor bu konuda başarılımıdır sana özelden yazamadım bana yardımcı olurmusun

Canım,göz kapağı çukurluguna ne yapılabilir inan bilemiyorum.. Muayene ücretsiz Hasan beyin,randevu alıp gidip görüşmeni öneririm açıkcası..
Hasan beye bacak yağ dolgusu yaptıran birçok arkadaş var,sonuç bence gayet başarılı.. Bu konuyuda görüşürsün gittiğinde bence

kızlar dudak dolgusuyla imtihanımdan geriye kalanlar... elimle vıcık vıcık oynadığım için sanırım şekil bozukluğu olmuştu canım baya sıkılmıstı suankı durum hafif eritme yaptık ve istediğim dudak formuna dönüştü..bilinçsiz hareket etmemek gerekiyor..mimiklerimi ve profılımı çok değiştirdi hele ki çeneme yapılan botokstan çok memnunum harıka bı uygulama bayram sonrası çeneme de dolgu yaptırarak gorunumumu tamamlamayı dusunuyorum ..başta bu tarz uygulamalara alışık olmadıgım için gereksiz evham yaptım doktorumu da sıktım..doktorum mehtap vatansever öneririm kızlar odaya gırer gırmez yuzumdeki kusurları hemen soyleyerek kendıne hayran bırakmıstı bu tarz uygulamaları dusunen varsa oneririm

Selam Arzu

merhabalar bahsettiğiniz sıkıntı ben. tam olarak ben istanbulda yaşamıyorum malesef fakat muayene olmaya çalışıcam. sizin resimlerinizi görmek istiyorum fakat göremedim. beni arkadaş olarak ekleyebilirmisiniz acaba:? şu an ki hali pek anlayamıyorum ama takip ediyorum sanırım sizi

Se
selam arzum. Yorumlarini okudum. Bende yag enjeksiyonu yaptirdim . Bundan iki bucuk hafta önce. Ve cok pismanim. Travesti gibi görünüyorim
selam Arzu. Ben bundan iki bucuk hafta önce yag enjeksiyonu yaptirdim elmacik kemiklere. Ve cok ama cok pismanim. Travesti gibi görünüyorum. Psikolojim resmen bozuldu. Kan agliyorum. Sen nasil odun? Bu travesti görüntü geciyormu? Cok korkuyorum böyle kalicam diye. Lütfen bana yardimci ol. Tsk ler.

kime yaptirdim canim.?
Bence ama zamanla yerine oturur. Ilk basda cok öyle diyen var sonra Dan memnun oluyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…