Elmacık kemiklere,yanaklara,çeneye ve dudağa yağ dolgusu ..Badem göz estetiğim....;))..

Çok geçmiş olsun :KK71: Çok sevindim işlemden memnun kalmanıza.Bende çok memnun kaldım çünkü.Ama forumda yüze yağ enjeksiyonu hakkında çok kötü yorumlar vardı.Açıkcası işlemden önce korkmuştum.Ama doktorum kendine çok güveniyordu ve asla bir komplikasyon olmayacagını söyleyerek beni rahatlatmıştı.Gerçektende ben çok memnun kaldım ve uzman ellerde bu işlemi öneriyorum düşünen arkadaşlara :KK19:
Hasan Fındık :KK34: Evet,tekrarlatmak gerekiyor,ben dolgu işlemi düşünen herkese bunu söylüyorum.Çünkü bir işlemde istenilen sonuç olmuyor,çabuk eriyor..Bu işe başlayacaksanız devamını getirmelisinizki verilen ücretler çöpe gitmesin ..

Ben yağ dolgusunu başka işlemlerle beraber oldum hep.Tek fiyat almadım o yüzden,hep kombin ameliyatları oldugu için fiyatlarda uygun oldu:KK34: Yüzümün yağ dolgusu kas zarı altna enjekte edildi mesela,asla tam olarak erimeyecek.Kalan miktar bizi tatmin edecek miktarda olacak dedi doktorum.Elmacık kemiklerde,yanaklarda,çenede ve dudakta yağ dolgum var.Tabi burunda yağ dolgusu ile beslendi..
Yüzümün bir aylık sonucu albümde paylaştım,bakıp görebilirisn sonucu :KK19:
Fiyat bilgisini mail yolu ile alabilirsin,muayeneler görüşmelerde ücretsiz bilgin olsun:KK34: İmkanın varsa yüzyüze görüşmeni öneririm :KK34:
arzumm keşke resimlerinizi görme şansım olsa çok sevinirim

kızlar ben dudak dolgusu yaptırdım esteworlde de 10 gun oldu hala şişlikler var ılk gunler asırıydı ama hala var dudak üstünde bıle yanı normalmı ve ordek dudagı goruntusu var yaptırdıgıma pısman oldum

Ne kadar doz uygulandı canım?
alt dudagım oldukca kalın ust dudaktada m harfı goruntusu vardı inankı sormadım canım ama yaparken doktor dedi ki nerdeyse tamamını aldı dedi az kalmıstı cunku ıkı tarafa uyguladı dudagın kenarları ıcteydı tepesı guzel dıye uygulamadı..doktorum mehtap vatansever bı hata oldugunu sanmıyorum bu konularda baya iyi oldugunu bılıyorum..hatta ceneme hafıf botox yaptı mımık yapınca kırısık duruyodu..hatta ceneye sekıl vermek ıcın dolgu yapacaktık ama suan bu sıslık olur dıye korkar oldum..dudagımın bı kenarı daha şiş orası kanamıstı operasyonda yanı dudagı kapatınca dudak cızgımın ustunde topcuklar oluyo hala ödemli galıba :KK43: hatta o kadarda az yapalım bellı olmasın dedgım halde seni çook guzel yapıcam tatlım karsında dolgu botox uzmanı duruyo dedi ve benı dınlemeden yaptı üfff :KK43:

Kizlar yardimci olun bana lutfen cene dolgusu ve ya implan yaptiran var mi cenem cok geride.yardiminiza ihtiyacim var?

alt dudagım oldukca kalın ust dudaktada m harfı goruntusu vardı inankı sormadım canım ama yaparken doktor dedi ki nerdeyse tamamını aldı dedi az kalmıstı cunku ıkı tarafa uyguladı dudagın kenarları ıcteydı tepesı guzel dıye uygulamadı..doktorum mehtap vatansever bı hata oldugunu sanmıyorum bu konularda baya iyi oldugunu bılıyorum..hatta ceneme hafıf botox yaptı mımık yapınca kırısık duruyodu..hatta ceneye sekıl vermek ıcın dolgu yapacaktık ama suan bu sıslık olur dıye korkar oldum..dudagımın bı kenarı daha şiş orası kanamıstı operasyonda yanı dudagı kapatınca dudak cızgımın ustunde topcuklar oluyo hala ödemli galıba :KK43: hatta o kadarda az yapalım bellı olmasın dedgım halde seni çook guzel yapıcam tatlım karsında dolgu botox uzmanı duruyo dedi ve benı dınlemeden yaptı üfff :KK43:
Nasıl oldun şimdi canım? Son durum nasıl,düzeldimi?

Ben iki kez yağ dolgusu yaptırdım gayet memnun kaldım ama sen doktordan fikir al bence.. Yani dolgu ile düzelirmi,yeterli olurmu yoksa implant mı gereklidir diye..
Arzum sen anlıyorsun diye soruyorum benim göz kapaklarım çökük dolgu veya yağ enjeksynu düşünüyorum sence olurmu ayrıca çarpık bacak için yağ enjeksynuda düşünüyorum senin ameliyatlarını yapan doktor bu konuda başarılımıdır sana özelden yazamadım bana yardımcı olurmusun

Arzum sen anlıyorsun diye soruyorum benim göz kapaklarım çökük dolgu veya yağ enjeksynu düşünüyorum sence olurmu ayrıca çarpık bacak için yağ enjeksynuda düşünüyorum senin ameliyatlarını yapan doktor bu konuda başarılımıdır sana özelden yazamadım bana yardımcı olurmusun
Canım,göz kapağı çukurluguna ne yapılabilir inan bilemiyorum.. Muayene ücretsiz Hasan beyin,randevu alıp gidip görüşmeni öneririm açıkcası..
Hasan beye bacak yağ dolgusu yaptıran birçok arkadaş var,sonuç bence gayet başarılı.. Bu konuyuda görüşürsün gittiğinde bence :KK66:

kızlar dudak dolgusuyla imtihanımdan geriye kalanlar... elimle vıcık vıcık oynadığım için sanırım şekil bozukluğu olmuştu canım baya sıkılmıstı suankı durum hafif eritme yaptık ve istediğim dudak formuna dönüştü..bilinçsiz hareket etmemek gerekiyor..mimiklerimi ve profılımı çok değiştirdi hele ki çeneme yapılan botokstan çok memnunum harıka bı uygulama bayram sonrası çeneme de dolgu yaptırarak gorunumumu tamamlamayı dusunuyorum ..başta bu tarz uygulamalara alışık olmadıgım için gereksiz evham yaptım doktorumu da sıktım..doktorum mehtap vatansever öneririm kızlar odaya gırer gırmez yuzumdeki kusurları hemen soyleyerek kendıne hayran bırakmıstı:KK60: bu tarz uygulamaları dusunen varsa oneririm :KK54:

Selam Arzu
Selam kızlar.Aslında sürecimi yüz dolgusu ve dudak dolgusu konusunda paylaştım fakat yorumlar geriye gidince süreci tak,p etmek zor olabiliyor.Bu yüzden kendi konumu açmak istedim :KK34:
27 Mart 2014 perşembe günü burun ameliyatı oldum.Haricen doktorumunda önerisi ile çeneye ve elmacık kemiklerine yağ enjektesi operasyonunu ekledik.Forumda okudugum yorumlar pek iç açıcı değildi,korkmuştum açıkcası.Şişlik çok oluyor,travesti gibi bir görüntü oluyor,topaklanma oluyor,yağ aşşagıya doğru iniyor gibi yorumlar okumuştum.Doktoruma bu endişelerimi söyedim.Hatta yapmayalım,sedece burun ameliyatı olsun dedim fakat kabul etmedi.Sen bana güven,herşey çok güzel olacak güven bana dedi :KK31: Ameliyat öncesi yüzümde çizimler yapıldı.Yanaktaki sarkıklık asimetrikmiş.Ben burnumdan nefes alamadıgım için özellikle gecelei yanak bölgemi çekerek burunumu açıyordum ve o şekilde nefes alabiliyordum.tabi bu yanak kısmında deformasyona neden oldu,deri zamanla gevşedi,aşşagıya doğru sarkık gevşek bir görüntü oluşturdu.Yaşta ilerledi tabi,malum yerçekimi,deri gevşemesi,makyaj,kirli hava..:KK50:
Kıssadan hisse ameliyatta karın bölgemden yağ alındı.Elmacık kemiklerime,yanaklara,çeneye ve ekstradan dudaklarıma yağ koyuldu.Dudak yağ dolgum ikinci işlemimdi.Yağ dolgusu öncesi bir kezde hyalüronik asit enjekte edilmişti.Yan, üç kez dudak dolğusu yaptırdım.Dudak dolgusu konusunda sürecim var :KK34:
Burun kanatları kıvrım yerlerinede bir miktar dolgu yapılmış.Şu an 4. günümdeyim.Yüzümde ilk gün çok morluk olmadı ama şişti tabi.Ameliyattan bir hafta önce Arnıca kreme başlamıştım,yine doktorumun önerisi ile.Ameliyattan hemen sonrada hemşire hanım sürekli gelip krem sürüyordu zaten.Üçüncü gün morluklar ve şişlikler çoğaldı fakat ertesi gün azalmaya başladı..
Göz kenarlarım aşşagıya doğru bakıyordu.Saçımı at kuyrugu yapmış gibi göstermek için,göz kenarlarını yukarıya doğru çekmek içinde işlem yapıldı.Saçlı deriden kesi yapıldı ve gerdirildi.Kafam bandajlı,gözlerimde şiş,içeriye doğru çökük şu anda.Zamanla size bu sonuçların fotoğraflarınıda göstereceğim .Şu an çok erken inanın :)
İki foto ekleyip bilgilendirme yapmak istiyorum..
Eki Görüntüle 1046538 Bu dolğudan,yani ameliyattan hemen öncesi hali.Burunda gördüğünüz noktacıklar yağ enjekte yapılacak yerler..

Eki Görüntüle 1046539 Buda ameliyattan sonrası 4. günüm.yani buğün :KK34:

Değişim gerçekten çok büyük.Hastaneden eve geldiğimde oğlum beni görünce tanıyamadı düşünün yani :KK37: Tabi hem burun ameliyatı olmak hemde yağ dolgusu olmak yüzü bir anda şişirdi ve değiştirdi.Zamanla değişimin sonucu daha net olarak belli olacak inşallah..
Doktorum Istanbulda Hasan Fındık.. Aklıma gelen bilgiler şu anlık bu kadar.Başka şeyler olursa yazarım yine tabi :KK34:
Ücret olarak sorular sormayın,çünkü kombin ameliyat oldum.Tek tek fiyat almadım.Burun ameliyatımda 3. revizyon ameliyatıydı,fiyatını siz düşünün artık :) Eğer böye bir işlem düşünceniz varsa gidin görüşün,muayene ücretsiz :KK34:
Çok güzel sonuçlarla birlikte olmak dileği ile :KK34:[/QUOTE

Teşekkür ederim :KK66: Göz altlarıma işim olmadı.Elmacık kemiklerime dolgu yapıldı,buda çökük,mor göz altlarıma iyi geldi aslında.Önceden çökük ve mor göz altlarım vardı.Elmacık kemiklerime yapılan dolgu o bölgeyide rahatlattı..
Ben doktoruma güvendiğim içşn foto görme gibi bir istegim olmadı.Sanırım istenilirse gösterilebilir.Muayenede zaten gerekli gördüğü,güzel sonuç alabileceğiniz işlemleri öneriyor .. Isterseniz netten kendi sitesinden şu anki halini çekip mail ile gönderin. Tahmini bir ön görüş alın öyle gidip muayene olun ve karar verin :KK66: Böylesi sizin için çok daha iyi olur bence.
merhabalar bahsettiğiniz sıkıntı ben. tam olarak ben :KK43: istanbulda yaşamıyorum malesef fakat muayene olmaya çalışıcam. sizin resimlerinizi görmek istiyorum fakat göremedim. beni arkadaş olarak ekleyebilirmisiniz acaba:? şu an ki hali pek anlayamıyorum ama takip ediyorum sanırım sizi:anneadayı:

Se
:)) Hem burun ameliyatı olupta hemd eyüze yağ enjektesi yaptırınce şişlikler oldukça fazla oluyor tabi :)) Birde Badem göz estetiği oldum.Bu yüzden kafada sargıda vardı.Yani anlayacağınız kamyon çarpmış gibiydim :KK9:
Bir hafta oldu ameliyat olalı.İnaın bu süreçte bile çok hızlı iyileşmeler oldu :nazar: İlk başta bende aynaya bakınca bir garip geliyordum ama inanın bu halime alıştım :)) Eşim bana konuşunca ses aynı ama bakınca farklı biri diyor :KK9: Birazda abartıyormu ne :KK53:

İnanın,doğru güvenilir ellerde bahsettiğiniz sonuç yok.Yani o görüntüye gelmeyi kimse istemez tabi ama uygun dozajı doktorun vermesi önemli..Sizde güvendiğiniz bir hekime kendinizi emanet ederseniz inanın çok yüz güldürücü sonuçlar alabilirsiniz :KK34: Sizin içinde hayırlısı olsun,hepimiz için inşallah :KK19:
selam arzum. Yorumlarini okudum. Bende yag enjeksiyonu yaptirdim . Bundan iki bucuk hafta önce. Ve cok pismanim. Travesti gibi görünüyorim
Selam kızlar.Aslında sürecimi yüz dolgusu ve dudak dolgusu konusunda paylaştım fakat yorumlar geriye gidince süreci tak,p etmek zor olabiliyor.Bu yüzden kendi konumu açmak istedim :KK34:
27 Mart 2014 perşembe günü burun ameliyatı oldum.Haricen doktorumunda önerisi ile çeneye ve elmacık kemiklerine yağ enjektesi operasyonunu ekledik.Forumda okudugum yorumlar pek iç açıcı değildi,korkmuştum açıkcası.Şişlik çok oluyor,travesti gibi bir görüntü oluyor,topaklanma oluyor,yağ aşşagıya doğru iniyor gibi yorumlar okumuştum.Doktoruma bu endişelerimi söyedim.Hatta yapmayalım,sedece burun ameliyatı olsun dedim fakat kabul etmedi.Sen bana güven,herşey çok güzel olacak güven bana dedi :KK31: Ameliyat öncesi yüzümde çizimler yapıldı.Yanaktaki sarkıklık asimetrikmiş.Ben burnumdan nefes alamadıgım için özellikle gecelei yanak bölgemi çekerek burunumu açıyordum ve o şekilde nefes alabiliyordum.tabi bu yanak kısmında deformasyona neden oldu,deri zamanla gevşedi,aşşagıya doğru sarkık gevşek bir görüntü oluşturdu.Yaşta ilerledi tabi,malum yerçekimi,deri gevşemesi,makyaj,kirli hava..:KK50:
Kıssadan hisse ameliyatta karın bölgemden yağ alındı.Elmacık kemiklerime,yanaklara,çeneye ve ekstradan dudaklarıma yağ koyuldu.Dudak yağ dolgum ikinci işlemimdi.Yağ dolgusu öncesi bir kezde hyalüronik asit enjekte edilmişti.Yan, üç kez dudak dolğusu yaptırdım.Dudak dolgusu konusunda sürecim var :KK34:
Burun kanatları kıvrım yerlerinede bir miktar dolgu yapılmış.Şu an 4. günümdeyim.Yüzümde ilk gün çok morluk olmadı ama şişti tabi.Ameliyattan bir hafta önce Arnıca kreme başlamıştım,yine doktorumun önerisi ile.Ameliyattan hemen sonrada hemşire hanım sürekli gelip krem sürüyordu zaten.Üçüncü gün morluklar ve şişlikler çoğaldı fakat ertesi gün azalmaya başladı..
Göz kenarlarım aşşagıya doğru bakıyordu.Saçımı at kuyrugu yapmış gibi göstermek için,göz kenarlarını yukarıya doğru çekmek içinde işlem yapıldı.Saçlı deriden kesi yapıldı ve gerdirildi.Kafam bandajlı,gözlerimde şiş,içeriye doğru çökük şu anda.Zamanla size bu sonuçların fotoğraflarınıda göstereceğim .Şu an çok erken inanın :)
İki foto ekleyip bilgilendirme yapmak istiyorum..
Eki Görüntüle 1046538 Bu dolğudan,yani ameliyattan hemen öncesi hali.Burunda gördüğünüz noktacıklar yağ enjekte yapılacak yerler..

Eki Görüntüle 1046539 Buda ameliyattan sonrası 4. günüm.yani buğün :KK34:

Değişim gerçekten çok büyük.Hastaneden eve geldiğimde oğlum beni görünce tanıyamadı düşünün yani :KK37: Tabi hem burun ameliyatı olmak hemde yağ dolgusu olmak yüzü bir anda şişirdi ve değiştirdi.Zamanla değişimin sonucu daha net olarak belli olacak inşallah..
Doktorum Istanbulda Hasan Fındık.. Aklıma gelen bilgiler şu anlık bu kadar.Başka şeyler olursa yazarım yine tabi :KK34:
Ücret olarak sorular sormayın,çünkü kombin ameliyat oldum.Tek tek fiyat almadım.Burun ameliyatımda 3. revizyon ameliyatıydı,fiyatını siz düşünün artık :) Eğer böye bir işlem düşünceniz varsa gidin görüşün,muayene ücretsiz :KK34:
Çok güzel sonuçlarla birlikte olmak dileği ile :KK34:
selam Arzu. Ben bundan iki bucuk hafta önce yag enjeksiyonu yaptirdim elmacik kemiklere. Ve cok ama cok pismanim. Travesti gibi görünüyorum. Psikolojim resmen bozuldu. Kan agliyorum. Sen nasil odun? Bu travesti görüntü geciyormu? Cok korkuyorum böyle kalicam diye. Lütfen bana yardimci ol. Tsk ler.

Se
selam arzum. Yorumlarini okudum. Bende yag enjeksiyonu yaptirdim . Bundan iki bucuk hafta önce. Ve cok pismanim. Travesti gibi görünüyorim

selam Arzu. Ben bundan iki bucuk hafta önce yag enjeksiyonu yaptirdim elmacik kemiklere. Ve cok ama cok pismanim. Travesti gibi görünüyorum. Psikolojim resmen bozuldu. Kan agliyorum. Sen nasil odun? Bu travesti görüntü geciyormu? Cok korkuyorum böyle kalicam diye. Lütfen bana yardimci ol. Tsk ler.
kime yaptirdim canim.?
Bence ama zamanla yerine oturur. Ilk basda cok öyle diyen var sonra Dan memnun oluyorlar

X