Elmacık kemiklere,yanaklara,çeneye ve dudağa yağ dolgusu ..Badem göz estetiğim....;))..

Merhaba, geçmiş olsun
Benim ilk zamanlarda da öyle garip bir görüntü yoktu. Tabi dolgu yapılan yer ve miktar çok önemli. Doktorunuz iyiyse yanlış birşey olmaz. Henüz çok erken zaten, zamanla degişir, daha dogallaşır Endişe etmeyin

Merhaba, sizin yag dolgusu yaptirali 10 yil olmus, hala devam ediyormusunuz yag dolgusuna ve de memnunmusunuz ? Bende yuz germe ameliyatindan once yag dolgusunu denemeyi dusunuyorum. Bilgi verirseniz cok sevinirim

Merhaba, sizin yag dolgusu yaptirali 10 yil olmus, hala devam ediyormusunuz yag dolgusuna ve de memnunmusunuz ? Bende yuz germe ameliyatindan once yag dolgusunu denemeyi dusunuyorum. Bilgi verirseniz cok sevinirim
Merhaba, hayır tekrarlatmadım. Dudaklarıma normal dolgu yaptırdım. Elmacık kemiklerimde yaptırdıgım yağ dolgusu nun hâlen etkisi var ve çok iyi duruyor Yani memnun kalanda çok, memnun kalmayan da. İyi bir doktorda işlem yaptırmanız çok önemli. Umarım sizde memnun kalırsınız

Cok tesekkur ederim cevap icin. Erhan Eryilmaz ve Hasan Findik i dusunuyorum. Ikisinin arasinda karar veremedim henuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…