Elmacık kemiklere,yanaklara,çeneye ve dudağa yağ dolgusu ..Badem göz estetiğim....;))..

Merhaba bende göremiyorum,karşılıklı takip gerekiyor sanırım:KK45:

Selam kızlar.Aslında sürecimi yüz dolgusu ve dudak dolgusu konusunda paylaştım fakat yorumlar geriye gidince süreci tak,p etmek zor olabiliyor.Bu yüzden kendi konumu açmak istedim :KK34:
27 Mart 2014 perşembe günü burun ameliyatı oldum.Haricen doktorumunda önerisi ile çeneye ve elmacık kemiklerine yağ enjektesi operasyonunu ekledik.Forumda okudugum yorumlar pek iç açıcı değildi,korkmuştum açıkcası.Şişlik çok oluyor,travesti gibi bir görüntü oluyor,topaklanma oluyor,yağ aşşagıya doğru iniyor gibi yorumlar okumuştum.Doktoruma bu endişelerimi söyedim.Hatta yapmayalım,sedece burun ameliyatı olsun dedim fakat kabul etmedi.Sen bana güven,herşey çok güzel olacak güven bana dedi :KK31: Ameliyat öncesi yüzümde çizimler yapıldı.Yanaktaki sarkıklık asimetrikmiş.Ben burnumdan nefes alamadıgım için özellikle gecelei yanak bölgemi çekerek burunumu açıyordum ve o şekilde nefes alabiliyordum.tabi bu yanak kısmında deformasyona neden oldu,deri zamanla gevşedi,aşşagıya doğru sarkık gevşek bir görüntü oluşturdu.Yaşta ilerledi tabi,malum yerçekimi,deri gevşemesi,makyaj,kirli hava..:KK50:
Kıssadan hisse ameliyatta karın bölgemden yağ alındı.Elmacık kemiklerime,yanaklara,çeneye ve ekstradan dudaklarıma yağ koyuldu.Dudak yağ dolgum ikinci işlemimdi.Yağ dolgusu öncesi bir kezde hyalüronik asit enjekte edilmişti.Yan, üç kez dudak dolğusu yaptırdım.Dudak dolgusu konusunda sürecim var :KK34:
Burun kanatları kıvrım yerlerinede bir miktar dolgu yapılmış.Şu an 4. günümdeyim.Yüzümde ilk gün çok morluk olmadı ama şişti tabi.Ameliyattan bir hafta önce Arnıca kreme başlamıştım,yine doktorumun önerisi ile.Ameliyattan hemen sonrada hemşire hanım sürekli gelip krem sürüyordu zaten.Üçüncü gün morluklar ve şişlikler çoğaldı fakat ertesi gün azalmaya başladı..
Göz kenarlarım aşşagıya doğru bakıyordu.Saçımı at kuyrugu yapmış gibi göstermek için,göz kenarlarını yukarıya doğru çekmek içinde işlem yapıldı.Saçlı deriden kesi yapıldı ve gerdirildi.Kafam bandajlı,gözlerimde şiş,içeriye doğru çökük şu anda.Zamanla size bu sonuçların fotoğraflarınıda göstereceğim .Şu an çok erken inanın :)
İki foto ekleyip bilgilendirme yapmak istiyorum..
Eki Görüntüle 1046538 Bu dolğudan,yani ameliyattan hemen öncesi hali.Burunda gördüğünüz noktacıklar yağ enjekte yapılacak yerler..

Eki Görüntüle 1046539 Buda ameliyattan sonrası 4. günüm.yani buğün :KK34:

Değişim gerçekten çok büyük.Hastaneden eve geldiğimde oğlum beni görünce tanıyamadı düşünün yani :KK37: Tabi hem burun ameliyatı olmak hemde yağ dolgusu olmak yüzü bir anda şişirdi ve değiştirdi.Zamanla değişimin sonucu daha net olarak belli olacak inşallah..
Doktorum Istanbulda Hasan Fındık.. Aklıma gelen bilgiler şu anlık bu kadar.Başka şeyler olursa yazarım yine tabi :KK34:
Ücret olarak sorular sormayın,çünkü kombin ameliyat oldum.Tek tek fiyat almadım.Burun ameliyatımda 3. revizyon ameliyatıydı,fiyatını siz düşünün artık :) Eğer böye bir işlem düşünceniz varsa gidin görüşün,muayene ücretsiz :KK34:
Çok güzel sonuçlarla birlikte olmak dileği ile :KK34:

merhaba bu çeneye yaptırdığınız yağ dolgusu ne kadar kalıcı bu arada maşallah sizegöz dudak harika görünüyor:nazar:
Teşekkür ederim :KK66: Kalıcı olan miktarı doktor hesaplayarak enjekte ediyor zaten.Ama ilk işlemde erime fazla oluyor.Bu birazda kişinin metabolizmasına bağlı,birde yağ enjekte edilen bölgeye.Yani çok hareketli bir bölge ise erime o kadar hızlı olabiliyor.Çene dudağa göre daha fazla kalıcılığı olan bir bölge örneğin.Ben iki kez çeneye dolgu yaptırdım,son yaptırdığım gayet güzel kalıcılıkta ilerliyor :)

arzum öncelikle gecmiş olsun çok. her zaman deneyimlerini paylaşıyorsun çok sağol : ) ben de hasan bey'e çene dolgusu yaptırmayı düşünüyorum ama radiesse istiyorum. Çene de neden özellikle yağ dolgusu tercih etti, radiesse de kullanıyor mu bilgin var mı : )

arzum öncelikle gecmiş olsun çok. her zaman deneyimlerini paylaşıyorsun çok sağol : ) ben de hasan bey'e çene dolgusu yaptırmayı düşünüyorum ama radiesse istiyorum. Çene de neden özellikle yağ dolgusu tercih etti, radiesse de kullanıyor mu bilgin var mı : )
Canım,benden yağ alınmıştı zaten.tam karın germe ve lipo oldum en son..Çıkanları değerlendirdik :KK66: Tabiki Hyalüronik asit dolgu maddeleride kullanıyor.. Hadi güzel haberlerle gel inşallah :KK66:

arzum77 arzum77 canim merhaba :) sana daha önce söylemistim ,göz kapaği estetiği için liubov liubov un doktoruyla yazistim görüşmeye gidicem ama aklima birşey takildi,yag dolgusuda yapicam dedi .kalici bir sonucmu dedim evet dedi bana ama senin konularda okuduklarim geldi aklima eriyor falan yazmistin sen ,erirmi ki acaba ,yaptirsammi bilemedim .

arzum77 arzum77 canim merhaba :) sana daha önce söylemistim ,göz kapaği estetiği için liubov liubov un doktoruyla yazistim görüşmeye gidicem ama aklima birşey takildi,yag dolgusuda yapicam dedi .kalici bir sonucmu dedim evet dedi bana ama senin konularda okuduklarim geldi aklima eriyor falan yazmistin sen ,erirmi ki acaba ,yaptirsammi bilemedim .
Nereye yağ dolgusu yapacak canım? Dudaklarda hızla eriyor,elmacık kemiklerimdeki ve çenemde hâlen var.Tamamen erimiyor canım..

arzum77 arzum77 fotoğraflarınıza bakacaktım göremedim.Bende göz altlarım için istiyorum.çökme oldu.kabusum oldular resmen.fotolarınızı nasıl görebilirim

arzum77 arzum77 burayı çok bilmediğim için sayenizde gördüm.maşallah yüzünüz çok güzel.göz altlarınızı da yaptırdınız mı ben alt göz kapağımı gerdirmek torbalarımdan kurtulmak istiyorum.Hasan fındık için çok aklı başında doktor diyorlar okudugum kadarıyla.peki muayeneye gidince daha önceki yapılanları gösteriyor mu acaba.sırf bu işlem için ankaradan istanbula gidicem o derece takığım göz altlarıma

arzum77 arzum77 burayı çok bilmediğim için sayenizde gördüm.maşallah yüzünüz çok güzel.göz altlarınızı da yaptırdınız mı ben alt göz kapağımı gerdirmek torbalarımdan kurtulmak istiyorum.Hasan fındık için çok aklı başında doktor diyorlar okudugum kadarıyla.peki muayeneye gidince daha önceki yapılanları gösteriyor mu acaba.sırf bu işlem için ankaradan istanbula gidicem o derece takığım göz altlarıma
Teşekkür ederim :KK66: Göz altlarıma işim olmadı.Elmacık kemiklerime dolgu yapıldı,buda çökük,mor göz altlarıma iyi geldi aslında.Önceden çökük ve mor göz altlarım vardı.Elmacık kemiklerime yapılan dolgu o bölgeyide rahatlattı..
Ben doktoruma güvendiğim içşn foto görme gibi bir istegim olmadı.Sanırım istenilirse gösterilebilir.Muayenede zaten gerekli gördüğü,güzel sonuç alabileceğiniz işlemleri öneriyor .. Isterseniz netten kendi sitesinden şu anki halini çekip mail ile gönderin. Tahmini bir ön görüş alın öyle gidip muayene olun ve karar verin :KK66: Böylesi sizin için çok daha iyi olur bence.

X