Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

memnun oldum canım.. adaşız gerçekten... :1hug: ehh en önemlisi de o zaten sen kendini yi hisset kendine iyi davran bu zaten dışardan da görülür... anlaşılır... kaydirigubbakcemile5
evet canım her seyden önce kendimi daha iyi hissetmek için vericem kiloyu.herkes görüyo zaten aramızdaki farkı.adım yasemin benim

teşekkür ederim canım desteğin için a.s.
rica ederim hayatım böyle zamanlarda insanın gerçketen desteğe ihtiyacı oluyo... inşallah en kısa zamanda ama sağlıklı bi şeklide istediğine kavuşursun.. kaydirigubbakcemile5 hadi bakalım kolay gelsin, dikkat et kendine canım... opuyorumnanaktan

amacıma ulaştığımda seni haberdar edicem muhakkak :kedi: kendine ii bak sen de opuyorumnanaktan

jasmine ben şu an 64 kiloyum boyum 1.60 mafoldumben cok kötü hissediyorum bu yüzden...
sen elma sirkesini nasıl kullandın günde kaç kez içtin :1rolleyes:
ben başlayalı daha 5 gün oldu devam etmeyi düşünüyorum hedefim 53-54 inşallah muvaffak oluruz bu yollardakaydirigubbakcemile2
yediklerime dikkat ediyorum ekmek yemiyorum ama bugün kek yedim dayanamayıp:çok üzgünüm: o kadarcıktan bişey olmaz sanırım ya inşallah olmaz göbekte falan incelme oldu mu senin herkes göbeğim eridi falan diyo inşallah benm de erir göbek ve kalça var bende üst tarafım zayıf senağlama bi cvp bekliyorum canım:1hug:

kızlar bişey sorcam bu elma sirkesini günde üç kez mi içiyosunuz ben üç kez içiyorum ama yanlış mı yapıyorum bilmiyorum midemde acayip gaz var sizde de yapıyo mu öyle:kedi:

canım bende 1.64 boyundayım ve başladığımda 66 kiloydum sevgilim bile şişko die dalga geçerdi... :sinifsinif: bak nasıl yaptım anlatayım ben sabahları aç karnına br bardak bi de gece yatarken bi bardak içtim.. gayet güzel ekmek yeme, bi kereden evet bişe olmaz yaniçok sıkma kendini diyet yaparken çünkü sonradan patlama oluo resmen daha çok yiyo insan canın çok çektiğinde abartmadan nefsini körelteck kadar tye.. canım benim vücut yapım aynı senin gibi üst taraf ince alt taraf kalın ve hatta en büyük sıkıntım baldırlarım çok kalındır benim.. ama ister inan ister inanma en çok baldırlarım ve karnım gitti.. ve hatta kalçam bile daha küçük şimdi ki uzun zamandır işebaşladığım için spor yapamamama rağmen.... başka sorun olursa çekinme olur mu.?

ben 2 haftaya yakın dır ancak yarım kilo verdim önümüzdeki hafta daha çok gidecek , inşallah

Canım ben kahvaltıyı maalesef geçiştiriyorum, Önce aç karna sirkeli suyumu içiyorum, diyet 2-3 bisküvi ya da yarım simit şekersiz çayla. mafoldumben aslında en önemli öğün ama vakitsizlikten olmuyor. Öğlenleri de çorba ve 1 çeşit yemek yanına, et yada sulu yemek(az porsiyon) akşamlarıda yemekten önce sirkeli suyumu içip çorba salata ya da yoğurt şeklinde yiyiyorum. Sabahtan akşama kadar ayrıca 2 ara öğün yapıyorum, meyve şeklinde. Yatana kadarda 1-2 porsiyon meyve. Ekmek gün içinde en fazla 2 dilim yiyiorum. Yemek düzenim bu şekilde canım. kaydirigubbakcemile5 Benim vermem gereken 19 kilo var, çok zor. :sinifsinif: Senin ne kadar fazlan var canım?

kızlar bişey sorcam bu elma sirkesini günde üç kez mi içiyosunuz ben üç kez içiyorum ama yanlış mı yapıyorum bilmiyorum midemde acayip gaz var sizde de yapıyo mu öyle:kedi:

Canım ben günde 2 kez içiyorum. Sabahları ve akşamları yemekten önce, 1 bardak ılık suya 1-1,5 yemek kaşığı şeklinde.Bal katmıyorum ben. Faydasını gördüm. ılk 1 hafta 10 gün gaz sıkıntısı oldu :kedi: ama şimdi normal. Belki yediğin içtiğin başka şeyler gaz yapmıştır canım

canım öncelikle çok teşekkür ederim cevap verdiğin için opuyorumnanaktan bana da sevgilim biraz zayıfla diyo ya aslında pek şey yapmıyo da bi kaç kez dedi ben üzüldüm o yüzden hırs yaptım zayıflıcam diyemafoldumben
arada bazen ekmek kaçırdığım oluyo dayanamayıp ama cok değil bi iki lokma bişey bi dilim de olmuyo :1rolleyes: iki ay bu karışımı yapmayı düşünüyorum ben günde üç kez içiyodum sabah öğle akşam olarak bir bardak suya bir yemek kaşığı sirke bir tatlı kaşığı bal katıyorum acaba günde ikiye mi düşürsem fisfisfis sen ne dersin? bal katıyomuydun canım sen??
benm de aynı şey gerçekten ya göbek kalça baldırlar hiç sevmiyom bu yüzden senağlama
tamam kalça iyidir amasırnaşık şey fazlası zararkaydirigubbakcemile3
çok heveslendim şimdi canım sen göbeğim kalçalarım gitti dedin ya daha bi azim geldizemuszemus inşallah devam edicem :1hug:

bende bal katmasam mı diye düşünüyorum ama dün akşam mideme bişeyler oldu korktum bişey olcak diye fazlası mideyi deliyomuş sanırımmirmirmirmir
neyseki şimdi iyiyim ilk günlerde acayip şişmişti midem sonra normale dönmüştü ama dün akşam ne oldu da öyle oldu anlayamadım:sm_confused:
kilo verebildin mi peki nasıl oldu durumunda bi değişiklik var mı:1hug:

Canım ben yaklaşık 1 aydır içiyorum, düzenli içmeye çalışıyorum ama bazen olmuyor tabii. Ama 3 kg. net verdim. Yemeklerimi de azalttım onun etkisi de olmuştur kilo vermemde tabii. Midene dokunduğunu hissediyorsan bal mutlaka katmalısın canım. Ayrıca miden hassas olabilir. ıçip içmeme konusunu Dr. danışsan iyi olur canım a.s

Son düzenleme:

haklısın olabilir belki de fisfisfis
3 kilo gayet iyi zaten kilonun yanında yağ yakıcı özelliği varmış zayıflayanlar göbeğiöm eridi diyo yorumlarda baya yazmışlar çok sevindim valla belde falan incelme oldu mu ölçtünmü hiç zayıflayan arkadaşlarla konuştukça daha bi hevesleniyorum bende zemuszemus
halen devam ediyosun sanırım inşallah istediğimiz kiloları hep beraber veririz böyle burda birbirimize destek olarakkaydirigubbakcemile5

bende pek farksız sayılmam 15kilo vermm lazım. dediğim gibi sadece kahvaltıyı agırlık veriyorum diğer öğünler genelde meyve yada ekmeksiz küçük kasede yemek ölmeyecek kadar yiyorum diyebilirim kaydirigubbakcemile2

benim bir arkadaşim vardı 5_6 ayda yaklaşik 20_25 kilo verdi sadece sabah ve akşam kahvaltısında normal canı ne istiyorsa yemiş akşam 6da 1yada 2 patates haşlaması yemiş kızlar bunu bugün ögrendim paylaşayım dedim spor yada başka ek birşey yememiş

kızlar ben sabah aç karnına ve akşam yemeklerden sonra içiyorum yemeğimi 5 te yiyorum. 2 saat sonra falan 1 elma 1 mandalina yiyorum ve saat 9 da da elma sirkeli ballı suyumu içiyorum. pazar günü başladım. 5 kilo verene kadar devam edicem. daha sonrada yeşilçaya başlıcam. bende kabızlık sorunu vardı gayet iyi geldi. gaz problemi yaşamadım. kısacası beni çok rahatlattı. bu arada tatlı asla yemiyorum. kek ve dondurma dahil. çay içmiyorum zaten.meyve suyuda içmiyorum. ama haftada birgün kendime izin vericem tatlı vs. yemek için çok abartmamak şartıyla tabii. neyse inşallah sizde kurtulursunuz şu kilolardan

rica ederim canıım ne demek bura birbirimize destek olmak için varız di mi ama.? işte aynen bende benim sevgilim şişko deyip durduğu için başladım şimdi de sıska dio... kaydirigubbakcemile2
canım diyorum ya sana çok sıkma kendini, arada olur o kadar fazla kaçırmadığın sürece ve devamlı olmadığı sürece ye hatta canın çok istediğinde bi parça çikolata da ye ama yavaş yavaş şeker yer gbi tadına varark yersen ikinci parçayı yeme isteğin daha az olur.. zemuszemus ben nasıl yaptım kısaca anlatayım.. ben ilk önce sabah öğle akşam yemeklerden önce bir bardak suya bitatlı kaşığı bal 2 tatlı kaşığı sirke ekleyerek içtim.. ondan sonra burdan okuduğum kadarıyla kimisi yemeklerden sonra kimisi önce faydalı olduğunu iddia ettiği için ve günde 3 kez mideme zarar verir korkusuyla bi bardak sabah uyanır uyanmaz bi bardakta akşama yatmadan bi ssaat önce falan içtim.. ama akşam onu içtikten sonra hiçbişe meyve bile yemedim.. bu çok önemli bana sorarsan.. ve canım kesin balı kat hem midene zarar vermez hem de balın da zayıflatmaya özelliği var bunu aklından çıkarma..
bi de deiğim gibi canım inan belim inceldi hatta yanlarımdaki kemikler elle tutulur hale geldi.. ve kalçam küçüldü şimd 36-38 arası giyiyorum eskiden 42ye anca girerdim... ve ben o kadar ağır bi diyet yapmadım çünkü ben boğazıma çok düşkünüm... merak etme istedikten sonra verirsin ben bile verdikten sonra... kolay gelsin canım haberlerini bekliorum...kaydirigubbakcemile5

canım bende aynen senin gibi yapıyorum sabah kalkınca hemen ballı sirkeli suyumu yapıyorum içiyorum sonra kahvaltı aklıma bile gelmiyo ufak tefek bişeyler atıştırıyorum midem boş kalmıcak kadar sonra saat iki yada üç gibi tekrar içiyorum yarım saat sonra da ne yemek varsa bi tabak yiyorum ekmek yemiyorum (daha doğrusu yememek için gayret gösteriyorum) akşam olunca da bi tabak corba aralarda elma da yıyorum su içiyorum bi-bi buçuk litre zemuszemus
bnde 42 giyiyorum bazende 40 oluyo ama senın gibi olsam hiç de fena olmıcak aslındayerimseniben
53-54 olmak istiyorum ya bide benm bi şeyim var yüzüm çok inceliyo zayıflarken sinir oluyorum ya yüzden gitceğine göbekten gitmiyobenneyaptımki
yazıcam buraya her gün sana bildircem canımopuyorumnanaktan
ama ilk iki ay hiç tartılmıcam bide tuhaf bi şeyim var tartılınca kilo verdiğimi bi görürsem anında duruyo kilo vermem ne acayip insanım:kedi: bende anlayamıyorum kendimi bazenfisfisfis
aralık ayında nasıl olcam bakalım meraktan ölüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…