Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

hımm bende bu sabah başladım ama soğan suyu içiyorum ve 5.günüm:KK70: sirkeli karışımımı içtktn sonra soğan suyumu içtim ve gece yatarkende sirkeli karışımımı içicem ama kfam takıldı sizc doğrumu ikisi aynı anda olması:KK70:

Kızlar bu karıŞımı hangı saatrlerde ne zman ıÇeceĞız gÜnde kaÇ defa aÇ mı tokmu ıÇeceĞız
kızlar merhabalar ben yeni katıldım aranıza daha önceden takip ediyordum ama yeni üye oldum:) bende elma sirkesi içiyorum tartılmadım ama herkez kilo ermişsin demeye başladı 1aysonra tartılmayı düşünüyorum... 10gündür sabah akşam aç karnına içiyorum ılık çok iğrenç kokuyor ama idare ediyorum...:)

gul arkadaşım senin bir fikrin varmı soğan suyu ve sirke karışımınıda içiyorum bu konuda hakkında fikrin varmı çatlıc şimdi:KK70:

kızlar ben sogan suyuda içiyorum ikisini kulannmamın bi zararı olurmu acaba zayıflayalın derken sağlığımızdan olmayalımda:)) ama çok acil 10 kilo vermm lazım

ben incellmye başladım ama hangisinden oldugunu anlamıyorum canım yaa seen soğan suyunn içine sirkemi koyuyorsun yoksa ayrı ayrımı uyguluyorsun

ayrı ayrı uyguluyorum önce sabah aç karnına sirkeli karışımımı içiyorum sonra soğansuyumu:KK70: sirkeli karışıma yeni bşladım ama:KK70: ya sanırım kabız yaptı beni soğan suyu:KK43: ama bırakmıcam çünkü yedirmiyor ama sirke karışımı vesoğan suyunu ikisini içmek ne kadar doğru acaa?

sirkeli suya bal koyunca bende kabız olmuştum cnm yaa:::KK43:(( ama cay içebilecegin ılıklıkta ve sadece sirke olursa faydasını görürsün bence bide öyle dene istersen :))

18 ama düz 20:KK70: evlenmeden önce 55 kilo idim şimdi 75:KK43: boyum 165 hımm bal koymadan deneyeyim bide ama ozaman tadı çok kötü oluyor:KK43: elma diyetide var arada onu uygulıcam:KK70:

inşallh vericez bu kiloları evet balsız olunca tadi iğrenç ama farkı hemen anlarsın ::))bende elma diyetini okudum ama bana pek saglıklı gelmedi :KK43: denemm sanırım

KABIZLIK: Bilhassa Sıcak bal şerbeti kabızlığı kısa sürede geçirir.

şimdi nabçaz gül:):)

bilmm ::))) ne yapıcaz ama bence sen hangisinn kabız yaptıgını öğrenmen lazım istersen bir hafta 1 sini dene 2sini aynı anda deneme ona göre devam edip etmicegini karar verirsin ....bana sogan suyu yapmıştı sirkeli su rahatlatdı ama dediğim gibi içebilecegim suıcaklıkta ve bal koymuyorum ikisinide içiyorum 10 günde göbek eridi ::)))

hdi ya sirke ve soğan suyu 10güne göbeği erittiyse bunu denemem lazım:KK70: soğan suyuna devambala son:KK70: sirkey devam:KK70: sadece gecelerimi içtin sirkeyi cnm

hayır sabahları aç karnınada içitim bazen akşam yemekten sonrada içtim gece yetarken hiç aksatmıyorum ama

ama dediğim gibi ben yediklerimede dikkat ediyorum...6dan sonra asla yemek yemiyorum su dışında ve sirke dişinda bişeyde içimiyorum :KK70:

anladım cnm ben kahfaltı yapmıyorum sirke ve bal karışımımı içtikten sonra soğan suyumu içiorum v bol bol su yeşil çay içiyorum arada elma yiyorum ama çok şişiriyor beni neys öğlende soğan suyumu içiyorum gene bişi ymiyorum sadece su akşamda soğan suyu ve tadımlık bişiler atıyorum ağzıma belkide tadımlık bile değil gece yatarkende sirkeli karışımım bu şekilde başladım ama sabahları yarım yağlı sütle 1 kase nesfit yesem zararı olmaz sanırsa yada bu şekilde devammı:KK70:

ben bi yazı okumuştum cnm herşey psikolojik sen kendini sişmanmışsın gibi görürsen öyle hissedersen beyin onu şartlanıyor ve daha hızla kilo alıyorsun ama ben zayıfım ve güzelim diye kendi egomuzu yükseltmemiz lazım 1 aydır öyle düşünüyorum hep pozitif düşün yani ben öyle düşünüyorum ve gerçekten inanılmaz farkediyo kendime güvenim geldi ve kiloyuda verirmiyim axcaba diye düşünmeyelim olurmu arkadaşim veririm ve çok güzel olucam gibi hep olumlu seyler düşünelimki oyle olsun...

kahvaltı en önemli ögün ama bence atlama :) ben kahvaltımı yapıyorum acıkıncada meyve yiyorum eve gidincede ekmeksiz 1 tabağa 2 kaşık falan yemek koyuyorum mutfakta ayakta yiyorum onlar geç yemek yiyorlar onlarla yersem hem geç olur hemde çok yerim:KK70: ben formülü böyle buldum yaklasık 4 litrede su içiyorum:)

kesinlikle olumlu dşünmek dahada azimli yapıyor ben bun inaniyorum :KK70: sirke karışımını çok araştırıyorum kimisi balla kabızlık gider diyo kimis sade kafam karştı:KK70: belkide ben yemediğim için böyleyim:KK70:

X