Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bende 2 gündür içiyorum umarım bende kilolarımdan saglıcakla kurtulurum.herkese iyi geceler.

hoş geldin... sağlıklı mutlu kilo vermeler

ben de içiyordum sirkeli suyu ama bal katmadan acep ondan mı çok da bir fayda göremedim açıkçası şimdi bir de ballı karışım deneyim bakıyım ama sabah aç karnına mı yoksa gece yatarken mi ? yoksa hem sabah hem gece mi ?

arkadaşlar bende dün aakşam içtim ama balsız içtim sabahta bir bardak ballı yarım bardak balsız içtim
ballı olunca pek hoşuma gitmiyor nedense
akşam yine içicem
elma diyetini denedim ama başarılı oldum denemez bunu deniyecegim bakalım

arkadaşlar ben bu karışımı sürekli yaptım 1 gram bile vermedim sadece karnım şişti kilo vermede işe yaramadı

arkadaşım ben senin 4. sayfada yazdıklarından çok ümitlenmiştim
4. sayfada 3. haftaya grdiğini ve 5. kilonunda gitttiğini yazmışsın
ama sonraki sayfalardan hiç işe yaramadı gram gitmedi demişsin
ben şimdi anlayamadım o 5 kgden sonramı gitmedi yoksa hiçmi gitmedi

biraz önce yapıp içtim karışımı.tadı çok hoşuma gitti.
yanlız fazlamı koydum acaba sirkesini.(2 yemek kaşığı) sanki sadece sirke içiyomuşum gibi geldide:)
1 hafta sonra tartılacağım bakalım işe yarıyacakmı.

kızlar ben baslayalı 15 gün olmus,1.5 kilo fln gitti. ama hiç diyet yapmadım,günde 2 lt su içmedim yada spor yapmadm.aksine bazı günler hiç yemediğim kadar yedim(tabi bu ilk hafta oluo o zaman kilo almadımda vermedimde) son haftada 1.5 kilo vermişim işte. kaydirigubbakcemile2

ben aklıma geldikçe içiyorum... her gün içmiyorum gün aşırı falan içiyorum artık çünkü midemde ekşime yapmaya başladı(( midemi üşütmüşüm sanırım acı su gelio ağzıma içince((
ilk başladıımda 1 kg falan gitti ilk hft ama şimdi böyle düzensiz içince gene aldım(( bilmiorum ama daha fazla almamı engelliyor belkide...

arkadaşlar ben bu karısımı 5gündür içiyorum sabah akşam
size sormak istediğim acaba hem bu karısıma hemde lahana suyu kürüne devam edebilirmiyim
ayrıca bu sirkeli karışım nekadar süre ile kullanmak gerekiyor?ben midemden rahatsızımda(

karışımı 1 ay kullan 1 ay bırak..benim de midem hasta ben öyle yapıyorum. bi sorun yok şimdilik

1 hafta olacak yarın. 68 kilodaydım ben. 28 inden beri gram gitmiyordu. bugün 6 günde 1 kilo gitti.

tatlım sen kilo verdinmi bu karışımla

ben elma sirkesiyle birlikte lw6090 kullanıyorum canım.. ikisini ayrı da kullanmayı denedim ama beraberken birbirlerinin etkisini çok arttırıyolar.. benim de hoşuma gitti. 3 günde 3 kilo verdim sengözlerimebaksanab

kızlar sizlere bişey sormak istiyorum.
sirkenin ölçüsünü fazlamı kullanıyorum acaba.1 su bardağına 2 yemek kaşığı sirke.1 tatlı kaşığı bal koyuyorum.
başka bi sitede okudum.1 tatlı kaşığı sirke ve 1 tatlı kaşığı bal diyor.
sizin ölçülerde benimki gibimi.
kafam karıştı ya.

ben ilk ay bi tatlı kaşığı koyuyodum.. artık 1 2 çorba kaşığı koyyorum kafama göre

slm kızlar nasılsınız...
ben geçen hfta elma sirkesi bal formülünü denedim...
ik içmeye başladıımda 1.5 kg verdim sonra midem de yanma oldu die bıraktım bikaç gündür içmiorum 1kg geri aldım... ama diyet yapmadan kullanıyordum... bence faydalıgibi:)))
ayrıca bel bölgemin incediğini fark ettim:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…