Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ben bugun 66.5 gördüm ama pis bogazın tekiyim..

senin kac olmuş?

canım ben tartılmadım evde tartım yok ama 1 ay dolmadan tartılmayı düşünmüyorum
sen iyi vermişsin haftada 1.5 kilo cok iyi ve sağlıklı
bende su kestane yemeyi bıraksam belki daha iyi vericem ama dayanamıyorumkaydirigubbakcemile3

kızlar çok enterasan
ben içmiordum ama baktım gene almışım bi bardak içeyim dedim gene 500 gr gitti bu nası oluo bi de bağırsaklarım acayip çalışıo

ya bırakıp tekrar baslayınca mı kilo verilio acaba? cünkü bende 1-2 gün ara verip içtiğimde kilo vermiştm.

riske atma istersen.ne olur ne olmaz..bekle biraz canım

kızlar selam bende kılo vermek ıstıyorum 8 kg fazlam var bana gore kılo vermek ıstıyorum ama kılo verıb-nce goguslerde kuculuyor ozamn hıc hos olmuyor 60 kıloyum suan 1,165 boyum benım belım ıne tek problemım basenlerımbuyuk...

bende kılo vermek ıcın bu karısımı kullanıyorum.2 hafta yaptım guzel ınceldım.sonrakı hafta balsız yaptım.evde bal bıtmıstı erındım almadım.ınanın balsız yaptıgımda hıc kılo veremedım.demekkı balın baya etkısı varmıs.sımdı gıttım bal aldım.yanı benım gıbı balsızda yapılır nolcak dıyenlere duyurulur

maranki tv programında
akşam yatmadan önce elma sirkesi+bal+ılık su karışımı
sabah kalktığınızda elma sirkesi+bal+ılık su karışımı için 1 ay sonra idrarınızda yağları göreceksiniz demişti ben o günden sonra bu şekilde uyguladım gerçekten inceldim ama yediklerimede dikkat ediyordum.
Bazı yerlerde zayıflamak için yemeklerden 20 dk önce için, hazımsızlık içinde yemeklerden sonra için yazıyor.
ben Marankinin dediği şekilde yapıyorum yemeklerden 20 dk önce olayını ayarlayamıyorum

bu verdiğin 23kiloyu sadece sirke kullanarak mı verdin.başka kullandığın yöntem ve ürün varsa onuda söylersen sevinirim

ben 7 8 ayda verdim.akupunktura gittim kışın, bi ara fx 15 kullandım.4 aydır lw6090 alıyorum..bi de bu karışımı yapıyorum.. az bile gitti bence okadar şeye ve o kadar zamana kıyaslarsak

canım 1 ay sonra mı yağ atıldıgını görecekmişiz?

kızlar 3 gundur bende ıcıyorum ama bal koymuyorum bır arkadas bal koymadan kılo verememıs yarın bende koyacam buarada 5 aylık bebegım var emıyor ınsaallah bırsey olmaz cunku tursu yıyorum sırkelı salata yıyorum bırsey olmuyor bunun da bır zararı olmaz dıye dusunuyorum yınede goruslerınızı beklerım yedıklerıme dıkkatte edıyorum 1 kılo vermısım

Kızlar bu karıŞımı hangı saatrlerde ne zman ıÇeceĞız gÜnde kaÇ defa aÇ mı tokmu ıÇeceĞız

benim gibi pisboğazsanız sirke falan fayda etmiyooooooo,
tek tesellim o kadar yememe rağmen kilo da almadığım, demekki yemesem verecem.
yada kilo verdikten sonra sabitlemek için sirkeli su içecez kızlarrrrrrrrrrr.

ayneennn kilo aldırmıyor :)

tabi günün üç öğünü tatlı yiyen biri için bu süper oluo

ama ben kararlıyım diyet yapıyorum

ben 3 gündür içiyorum bu karışım herkesin iştahını kesiyormuş benim ne hikmetse açıyor(( bu üç günde sürekli yemek yedim ilk içtiğimde de aynısı olmuştu ozmn aldırmamıştı ama şimdi hiç bi faydası yok ühühühühü(( 1.5 kg aldım zayıflayacaımaa((
ama ben hep tok karnına içiyorum ondan mı yoksa... sabah kahvaltısındna sonra ve akşam yemeğinden sonra ılık su ile karıştırıp içiyorum... tek faydası bağırsaklarımı çok güsel çalıştırıo:)))

nastasia yanlış yapıyosun cnm.sabah aç karnına birde akşam yatmadan içeceksin.
ben yaklaşık 10 gün oldu başlayalı.çok faydasını gördüm.
birde öyle dene cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…