Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bencede seranay yoksa çatlatamazsın kocişinii azıcık sinirlnenince bekle sakinleşş
bende yicektim iyiki tutmuşum kendimi
artık pazar yeme bence yada bugünkü gibi abartma emi caniş

yok canım bugünkü gibi abartılı olmaz.ekmek sıcak olunca dayanamadım.:çok üzgünüm:
fakat toplamda 1.200 cal. aldım. benim zaten günlük almam gereken calori miktarı 1.700. akşamda çok azcık yerim.sınırı aşmadım yane.yediklerimin calorisini hep hesaplarım ben,bakmadan yemem.yinede önerin için sağol tatlım benimŞeniz

Bu aksam yemekten sonra baslayım dıyorum,bi ögle bı aksam yaparım...
Kılo problemım yok ama azcık toparlanmak ıstıyorum yıne de...
Göbişim şişti bu aralar... :)))

tamam seranayımmm canım aferim akıllı hatunmuşuunnn kıızz alkisalkisalkis

azmine hayran kaldım.senin elinden hiç bir kilo kurtulmaz bence ama merak ettiğim 1 saat boyunca yerinde mi saydın?

azmine hayran kaldım.senin elinden hiç bir kilo kurtulmaz bence ama merak ettiğim 1 saat boyunca yerinde mi saydın?

ayy teşekkürler canım :1hug:
evet yerimde saydım televizyonun karşısında dizi izlerkene bir bakmışsınız 1 saat olmuşş
tavsiye ederimm :lepi:

benim elma sirkesi,limon öykümü sizlerle paylaşayım.

yıllar önce,yok yok şaka,4 yıl önce hiç tartılmıyordum,normaldede sabir kilom 65 dir,bu kilodanda oldukça memnunken(boyum 1,78)bir gün tartıya çıktım birde ne göreyim,kilom olmuş 73 :1shok:
inanın hiç farkında bile değilim,serde kilooda almıyorum ya.sadece biraz şişkinlik gibi geliyordu bana,arkadaşın baskülüne çıkınca anladım anyayı konyayı.
bu kiloyu vermem gerek derken,karşı apartmanda ki nur yüzlü teyze,bana bu karışımı önerdi,ben birazda dikkat ederek, bir ayda 6 kilo verdim,yalnız hiç bal katmadım,ve sabah akşam içtim,ve sürahi değil,bardakla ölçüp,kaşık hesabıyla karışım hazırlıyordum,derken eski kiloma döndüm.
şuan yeniden 71 kilodayım,ve inanın basküle çıkana kadar çokta farkında değildim,galiba boydan dolayı.
şimdi bu karışımı bir içiyorum,bir bırakıyorum,
tekrardan azimle başlamam lazım,
hade kızlar bana azcık gaz verin...

bak canım ne güzel önce 6 kilo vermişsin.yine verirsin,devam et.azmin yapamıyacağı şey yoktur.yaz geldi.hepimiz fıstık gibi hatunlar olalım.demi yanii:teytey:

bugün sabah aç karnına soğan suyu içtim akşam da yemekten önce hem soğan suyu içtim hem de balsız olarak sirkeli su içtim.yemek olarak da salata yedim.kilomu bilmiyorum sabah tartılırım.bakalım karışım ben de işe yarayacak mı?

sevgili nereus eşinin önünde mi öyle bir saat tempolu yürüdün.ben hala ondan çok çekiniyorum.başka yerde yapsam da kendimi aciz falan gibi görüp utanıyorum.aslında bir şey dediği de yok da...

2 küçük çocuk da var off ya ne zaman hareket edeceğim ben?*

ben sabah kalkar kalkmaz 2 yemek kaşığı sirke içiorum ardındanda büyük bir bardak su başlayalı 3 güün oldu umarım faydalı olur:içelim:

ya ben gittim ayvalık tost üstüne de cornetto yedim..
ammaaaann üzüldüm bak şimdi....tüüh keşke yapmasaydım
serenaaayyy hep senın yüzünden

canımm ben evli değilimm
olmadığı zaman yap canım sende işdeyken
bende evli olsam yapamazdım haklısın canımm
ama çekinmenede gerek yok aslında annenin babanın yanında nasıl rahatsan öyle olmalı bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…