Elma sirkesi + Bal + Papatya Kurusu

:cay bardağımı yoksa su bardağımı içilcek? bu karışmı 1 lt nasıl hazırlayabliirm 1 lt suya diğer karışmların yarsını katarak yoksa 1 lt suya karısmların hepsinimi katarak ben sadce qünlük 1 lt içmek iztiyorum suyu fazla içtiğim için böbreklerde sorun olmasını istemiyorum.:teselli:

:lepi:yerimsenibenmerhaba bu su super.cunku elmasirkesi yag eritme ozelligiyle bilinir.papatya rahatlatici yani sakinlestirici,balda ,hele bide 2kl su super tuttum bunu.tesekkur ederim

bayanlar ben de basladim bugun icmeye. acikcasi yemekten kismadim. ama bugun normale gore istahimda azalma oldu. umarim boyle gider. simdilik oyle haftada 5 kilo fln beklemiorum. yavas yavas olsun ama kalici olsun. gelismeleri yazarim. yalniz dikkatimi ceken bazi arkadaslar tadinin cok kotu oldugunu yazmislar ancak bana herhangi bir bitki cayindan farkli gelmedi. yani sirkenin tadini almiosunuz liman ve bal sayesinde. acaba kullanilan papatya farkli oldugu icin mi boyle oldu yoksa sadece damak tadi farkliligindan kaynaklanan birsey mi anlamadim.. neyse.. buaralar bu icecegi icenler varsa yorumlarini beklioruz.. sevgiler..

merhaba sevimm..
kilo cizerkene baktim masallah ne guzel kilo vermissin.... nasil basardin bunu ogrenmeyi cok isterim...

s.a bu elmasuyu karsımını içenlerin saclarında dökülme oldumu.. benimde 4 kilo vermem qerek 1 haftada ne kadar kilo kaybınız oldu..

bende deniycem bu karisim yarin basliycam bakalim neler olacak
daha önce baslayan arkadaslar sonuc ne ?

enteresan böyle bi konu 2 sayfayla kalmış
ben bunu denemek istiyorum zaten su tüketiyorum hergün onun yerine bunu yaparım bikaç gün ne olucak ama bende öğütülmüş papatya var onla olurmu acaba talin

zayıflamak için iyi i yönteme benziyo kızlar.. Hemen denemek istiyorummm yerimseniben

ben düğün öncesi papatya olmayanını yapmıştım elma sirkesi+bal+su şeklinde.
çok işime yaradı; içerken de zorlanmadım tadı güzel bile geldi:KK33:
yağ yaktığını düşünüyorum çünkü normalde çook yavaş kilo verirken kilo vermem hızlanmıştı ama diyetle birlikte yapılmalı bence:KK19:
emzirme olayı bitsin diyetlere devam edicem inşallah:21:

bugun benim ilk gunumdu, tadi bence de guzel... bakalim kilo vermede de ise yarayacak mi...

canım mereba ne yaptın sirkeli karışımı içiyormusun hala bi yararını görebildinmi acaba? bende geçenlerde bir kere bide dün denedim papatyasız birer bardak iştah kesiyor ama bu arada soğuk algınlığım vardış dünde adet oldum,bunların etkisiyle her iki seferde çok halsizleştirdi diye düşünüyorum, sende nasıl bi etki gösterdi acaba merak ettim devam esemmi:18:

canım mereba ne yaptın sirkeli karışımı içiyormusun hala bi yararını görebildinmi acaba? bende geçenlerde bir kere bide dün denedim papatyasız birer bardak iştah kesiyor ama bu arada soğuk algınlığım vardış dünde adet oldum,bunların etkisiyle her iki seferde çok halsizleştirdi diye düşünüyorum, sende nasıl bi etki gösterdi acaba merak ettim devam esemmi:18:

merhaba canim k.bakma sorunu yeni gordum... ben de bu karisimi bir gun arayla yapiyorum hergun duzenli olarak degil ve 1 litre olarak hazirliyorum... adetliyken yapmamak gerek sanirim... o donem bas donmesi oldu bende ama tam olarak neden oldugunu anlamis degilim, bence kilo vermede etkili tartilmadim ama kiyafetlerden anlasiliyo, bu arada ben spor da yapmaya calisiyorum ve aksam gec saatlerde yemek yemiyorum, ama mutlaka bu karisimin da etkisi vardir kilo vermede... cunku daha once de spor vardi hayatimda ama kilo vermiyodum...

ben düğün öncesi papatya olmayanını yapmıştım elma sirkesi+bal+su şeklinde.
çok işime yaradı; içerken de zorlanmadım tadı güzel bile geldi:KK33:
yağ yaktığını düşünüyorum çünkü normalde çook yavaş kilo verirken kilo vermem hızlanmıştı ama diyetle birlikte yapılmalı bence:KK19:
emzirme olayı bitsin diyetlere devam edicem inşallah:21:

evet sanirim bir detoks etkisi yapiyo... elma sirkesi zaten yag yakimini hizlandiriyo, limon da oyle... etkili oldugunu dusunuyorum...

talisin içeçeğini kullanan yokmu bu aralar nasıl böyle hızlı kilo verdiriyor
yorumlara baktımda yemek yiyorum ama bilmem kaç kilo verdim demiş içenler paylaşsın lütfen

merhaba arkadaşlar
bu içeceği içenler soğukmu sıcakmı içtiler,bilgi verirmisiniz.
bende bugün başladım,inşallah sonunu devamını getirebilrim.çok istikrarsızım bu konuda.
hadi hayırlısı.:KK51:

X