<< Ellerim Titriyor >>

Tebrik ederim canım çok ama çok sevindim darısı bizlere olsun inşallah Rabbım kucagınada sag salım almayı nasip etsın canım....

eslem arkadaşım,gözün aydın.Allahım hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin.sağlıklı,uzun ömürlü,hayırlı bir evlat olur inşallah....

eslem ölçtüğünde ateşin kaçtı canım

1 hafta boyunca ateşim 36,1 ile 36,3 arasında gidip geliyordu
adet günümde (ilk defa bukadar yüksek çıktı) 36,5 di ateşim
adet olacak olsaydım kesin 35,1 filan olurdu
önceki aylar öyle oluyordu çünkü
ama bünyeden bünyeye göre değişiyor
sizin ateşiniz daha yüksek olabilir
yada düşük, vücüt ısısıyla alakalı inşallah hamile haberi verirsiniz vars aşüpheniz

ahh canım benimm.ilk okudumm inşşşş dedim inş hamiledir dedi. veeeeee güzel haberi aldımm.çok çok tebrik ederim.RABBİM analı babalı büyütsün canım benim.sag salim al bebişini kucagına inşallah.hadi darısı bizlere.MAAŞALLAHHHH

benim 36,8 - 36,9 gibiydi 15 gündür adetimide 3 gün geçmesine rağmen ama buğün düşmeye başladı 36,6 falan ama hayırlısı daha zamanı gelmedi demekki

adet gününde değerin diğer günlerdeki değerden düşük mü çıktı?
test yaptın mı canım?
adet gününde yüksek çıkıp birkaç gün sonrasında (HALA ADET DEĞİLSE) düşebilir
her ihtimale karşı test yap istersen, yada bekle
ben antibiyotik içmek için yaptım testi, yoksa beklerdim tabii
Hakkında hayırlısı olsun canım

9.gün 36.5
10.gün 36.3
11.gün 36.5
12.gün 36.4
13.gün 36.3
14.gün 36.4
15.gün 36.5
16.gün 36.5
17.gün 36.6
18.gün 36.5
19.gün 36.8
20.gün 36.8
21.gün 37.0
22.gün 36.9
23. gün 36.8
24.gün 36.8
25.gün 36.8
26.gün 36.9
27.gün 36.8adet günü
28.gün 36.9
29.gün 36.6

eslem böle yani ateş düştü adet olacağıma eminim canım ya

ateşin baya yüksek ilerlemiş
bekle bakalım biraz daha
inşallah güzel haber verirsin

hayırlı olsun bugün bende hamile olduğumu öğrendim 2 yıldır olmuyodu olmaz dedile ama bendede iki çizgi çıktı hemde çok net korkudan gidemiyorm kan testi çiin

canım mutlaka hamilesin ikinci çizgi çıkmaz yoksa imkanı yok hayırlı olsun tebrikler.....:)

başlığımı görüp okuyan
duygularımı benimle paylaşıp, hem ağlayıp hem gülen
dualarını esirgemeyip, güzel temennilerde bulunan arkadaşlarım, canlarım ;

details.......................... iipekk......................papatyaaaa
delfindora..................... mehay.....................GAMZELİ..........................sultan49
eylul_13....................... DıptısDıptıs..............zynp.ZEYNEP...................JJuLiEtt
başak35...................... raebzeh.................... özloş06............................okyanus84
zeliş82........................ snookie.....................Aybala42..........................naz_06
cilek82........................ gurcan06...................htc80............................... .meleğim.
Dishe.......................... izmirli24.................... RANA.ABLE....................ecem_1912
Gunicen...................... şüko..........................İbolay..............................blue_eye
aycank........................ belenay.....................yarenim43....................... rengin61
Siribron48.................... sevilaykucuk..............sivaslı58..........................zeynep215
ceylan83...................... şimal 82....................Balsurat..........................blue_girl
tuğçe8......................... Cangema...................SEVİLAY71.................... arzella
delikızıntürküsü............ nnilüfern.....................minos............................ zencefill
kuzumcuk.................... Rockwell...................beyaz16......................... deasy
Angel...baby................. ikrar.........................funda72

HAMİLE OLANLARIN BEBEKLERİNİ SAĞLIKLI HAYIRLI ETSİN. SAĞ SALİM DOĞURUP KUCAKLARINA ALMAK NASİP OLSUN

SABIRSIZLIKLA, HASRETLE MELEKLERİNİ BEKLEYEN ANNE ADAY ADAYLARINA DA EN KISA ZAMANDA
HAYIRLISIYLA HAMİLE KALIP MUTLULUKLARINA MUTLULUK KATILSIN.

HASTA OLANLARA DA ŞİFALAR VERSİN MEVLAM a.s.

Gözünaydın tatlım darısı bizim başımıza inş. bizim için de dualarını eksik etmediğin için çok sağol..

Sağ salim bebeğini kucağına almak nasip olur inş.

bugün doktora gittim
adetimin üstünden 6 gün geçti
ultrasondan baktı ancak çok küçük olduğu için göremedi malesef
haftaya Perşembe gel tekrar bakalım dedi
o zamna inş. görünüz bebişim

tebrik ederim cnm
rabbim sağsalim kucağına almayıda nasip etsin

teşekkür ederim canım
amiin inşallah Rabbim kucağımıza almayıda nasip etsin

ne çok sevindim anlatamam.... şuan boğazım düğümlenmiş durum da yutkunamıyorum.

canım inşallah kazasız belasız bi 40 hafta geçirirsin yüce rabbim kucağına almayı da nasip etsin :Saruboceq:

senin için bol bol dua edicem sende benim için et olur mu

bende 13 haftalık hamileyim ama çok korkuyorum ilk bebeğimi 6 haftalıkken kaybettim gerçi doktorum tehlikeyi atlattık dedi ama insan yine korkuyo işte (((

eslem cim canım benım tebrık edıyorum senı allahım tamamına erdırsın inşallah canım benım.
darısı bizim başımıza olsun inşallah.Duygularını çok güzel ifade etmişsin canım ya.
Allaha emanet ol.kendıne çok dıkkat et.iki kişilik ye artık oldumu :):):):

Allah razı olsun a.n.g.e.l. çok teşekkür ederim
amiiiin amiiinn Rabbim inşallah cümlemize kazasız belasız 40 haftayı tamamlayıp sağlıklı bir şekilde doğurmayı nasip etsin. a.s.
maşallahın var bak sen atlatmışsın 12, haftayı geçmişsin
Allahın izniyle korkma canım, bundan sonra hep sneinle olcak bebeğin, sıkı sıkı tutunmuş annesine bak maşallah
asıl ben tedirginim şimdi, acaba keseyi görebilecekmiyim, kalp atışlarını duyabilecekmiyim? bir sürü soruişareti dolaşıyor kafamda :uhm:
hakkımızda hayırlısını nasip etsin Mevlam
sen ve burdaki tüm arkadaşlarım canlarım dualarımdasınız Allahın izniyle

amiin canım inşallah en kısa zamanda sizlerden de böyle bir haber almak nasip olsun. kaydirigubbakcemile5
artık sizinde dizlerinizin bağımı çözülür
kalbinizmi atar başlık açarken bilemicem
en güzeli ve hayırlı olanı nasip etsin sizlere
inşallah 2 kişilik yemeye çalışcam, 48 kiloyum baklaım ne olacak halim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…