<< Ellerim Titriyor >>

tebrik ederim canım
rabbim sağlıkla kucağına almayı nasp etsin
darısı basımıza insallah

çok teşekkür ederim arkadaşlar
Allah razı olsun
en güzelinden sağlıklı ve hayırlısından sizlerede nasip etsin inşallah a.s.

eslem arkadaşım tebrik ederim canım hayırlısıyla sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah:emir_bebek:

bende 31.12.2008 günü hamile olduğumu öğrendim:CüvCüv: şimdi 5 haftalık 2009 un en güsel hediyesi bana allahım inşallah meleklerimizi sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin :Saruboceq:

amiiin canım teşekkür ederim
hayırlısıyla kucağımıza alalım inşallah
canım sen kalp taışlarını duydun mu bebişin?

Canıım bebeğin hayırlı uğurlu olsun inan çok sevindim bende yeni hamileyim 7 hafta 3 günlük teyzesi allah yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin...

maşallah yaa Allahım sağlıklı hayırtlı etsin bebeişlerimizi
benimki ufacıcık teyzesi
doktora cuma günü gitcem ama rapora göre 3,5 haftalık
ne zaman duyarım kalp atışlarını ?

Daha ben duymadım 7 haftalığım :) ama sanırım 8. haftada başlıyo bende bugün tekrar gidecem kontrole belki duyarım bugün sana burdan yazarım canım..

arkadaşım hayırlı olsun.Allah sanada bebeğinede babasınada sağlık versin inşallah. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. Naz_06 ve bütün hamileler sizinde bebeğiniz hayırlı olsun.hayırlısıyla alın kucağınıza inşallah

kızlar ağlamaktan klavyedeki harfleri göremiyorum

şimdi aradım hayırlı olsun gebesiniz dedi

güzel allahım bekleyen tüm arkadaşlarıma canlarıma ve üyelerimize bu güzel haberi alıp benim gibi sulu sulu buraya müjdeyi yazmayı nasip etsin

dualarınız için çok ama çoook teşekkür ediyorum, hakkınızı helal edin

seninle beraber bende ağladım sayfaları tek tek okurken.seni çok tebrik ederim canım allahım bize de nasip etsin.dua et nolur bize de dua et.:Saruboceq:

selamlar hamile kalma günleri nasıl oluyor birde bende şöyla kafamda sıcak basması gibi belirti ve aynı zamanda başka ne vitamin almam gerek bana yardımcı olurmusun teşekkürler geğirti oluyor ben folic plus kullanıyorum ben adet 26 sında olum 29 unda bitti 3 gün sürdü ve sonra bittikten sonra mide bulantısı ve sağ kasıkta ağrı bacağa doğru sebebi nedir hamilemiyim acaba

canım en az adet süresi 3 gündür
büyük olasılıkla adetin kısa sürmüştür.
belirtilere kafanı takma sakın, seni çok yanıltır
hiç anlamayı ve beklemediğin bir anda hamile kalabilirsin.
ben hiçbirşey kullanmadım, vitamin bile
bana faydası olduğuna inandığım tek şey dualar ve stressiz geçirdiğim 4 ay
4 ay kafamı başka şeylere verdim, bebeğim olcakmı, hamilemiyim, ayy adet günüme az kaldı, başım döndü sanki yoksa belirtimi v.s v.s gibi
hiçbirşeyle kafamı ve kalbimi meşgul etmedim
önceden belirtilerden tutun herşeye çok takmıştım, kafayı yiyecektim
baktım olcak gibi değil
Allaha teslim olmadan olmuyor
Takdir onun ne zaman sa vakti o zaman olcaktır
sabredin ve dua edin olurmu
benimde dualarım sizlerle
en kısa zamanda nasip olsun sizlerede inş. a.s.

eslemcim:CüvCüv: tebrik ederim seni önceki yazdıklarını okuyordum burda görünce seni çok duygulandım allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin kardeşim:teytey::teytey: bak artık boncuğun atta gitmek için geliyor(eee artık sende bu yazıyı değiştir kaç haftalıksın yaz ordan takip edelim):lepi:

allahım hakkında hayırlısını versin bizlerede dua et bizlerde o çift çizgiyi görelim:)

eslemcim çok sevindim canım tebrik ederim
bebeğin sana ve eşine hayırlı olsun
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
darısı dileyen isteyen diğer arkadaşlarımın başına inşallah

arkadaşım hayırlı olsun.Allah sanada bebeğinede babasınada sağlık versin inşallah. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. Naz_06 ve bütün hamileler sizinde bebeğiniz hayırlı olsun.hayırlısıyla alın kucağınıza inşallah

Canım çook teşekkürler darısı tüm isteyenlerin başına.. Ama bugün öldüm öldüm dirildim ultrasona girdim dr kalp atışlarını duyamıyorum dedi :KK43: öle bi korktukki alltan bakmam lazım dedi neysee ki yaşıyormuş bebeğiiim düşüncesi bile çook kötüydü :KK43::bbo::nazar:

cok sevındım canım benım Rabbım saglıklıbır sekılde hamılılıgını gecırmenı nasıp etsın inşallah :) kendıne cok dıkkat et olurmu :)
butun bu sevıncı tatmak ısteyenlerede dua et olurmu :)
canım bırde belırtı olarak neler yaşadın buay bende sankı bır degısımler var ...ama anlayamadım sen bırseyler hıssettınmı belırtı olarak ??
bende kasıklarımda batmalar oluyor ve goguslerım fecı acıyor sızlıyor reglımede daha var ...

Son düzenleme:
teşekkürler canım
bu ay erken yumurtladım, kasık ağrılarımdan anlıyorum
eşime söylemedim tabii, olacağı varya ben demeden gün aşırı ilişki oldu
sonra adetime yaklaşık 15 gün kala göğüslerde hassasiyet ve sancı oldu
öncedende olurdu ancak bu ay daha erken oldu, belkide erken yumurtladığım için
kasıklarımda ara ara batmalar oldu, burnum keskin bi şekilde koku alıyordu
halsizlik yorgunluk varda baya
haricinde bi belirtim yoktu açıkcası
adet olacağım günün akşamı - hemen hemen her ay - açık kahve lekelenme olurdu
olmadı, akşam biraz adet sancısı vurur gibi oldu
karnımda acayip şişmişti, bana göre bunlar adet belirtisi olabilirdi
ama içmdeki bir his hamile olabilirsin diyordu
işte böyle, adet günümün sabahı ateşimi ölçtüm, diğer günlere nazaran yüksek çıkmıştı
ateşimin yüksek olması beni baya umutlandırdı, kii öyleymiş
ve test yaptım sonuç pozitif çıktı ELHAMDÜLİLLAH

eslemcim:CüvCüv: tebrik ederim seni önceki yazdıklarını okuyordum burda görünce seni çok duygulandım allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin kardeşim:teytey::teytey: bak artık boncuğun atta gitmek için geliyor(eee artık sende bu yazıyı değiştir kaç haftalıksın yaz ordan takip edelim):lepi:

güzel temenni ve duaların için Allah razı olsun
diğer arkadaşlarımdan, canlarımdanda, iyiki varsınız a.s.

takvimimi değişcem ancak doktora gidip tam olarak kaç günlük olduğunu öğreneyim
ki ona göre takvimim oluşsun yerimseniben
boncuğum gelcek inşallah ve atta gitcez :Asigim:

Rabbim herkese nasip etsin en kısa zamnada

X