ELLA YAŞAYAN VARSA YARDIM EDEBİLİR Mİ?

Benimde 1 gün gecikti şuan. Vajina üstüne boşalma yüzünden almıştım ellayı. 12 haziranda içtim hiç ara kanamam olmadı yan etkim olmadı. Normalde dün adet olmam lazımdı ama olmadı. Gün içinde 1 2 kere akıntım oluyor onun dışında kuruluk var. Hiç adet belirtim bile yok ne yapıcam bilmiyorum kafayı yiyeceğim. Korkudan ne hastaneye gidebiliyorum ne test yapabiliyorum sizce adet olur muyum

gebelik testi alabılırsınız bir kaç tane 3 gün aralarla yapın adet olana kadar. 2 hafta içinde de olmazsa gecikmeyin madem hastaneye başvurmakta

Benim yarın günüm normalde bakalım bekliyorum olabilecek miyim

İyi çok şükür kızlar bende korunmasız. İlişki yasadiim sabaah olmasını bekliyorum ilk defa Ella kullanacağım etki eder mi çok stresliyim

İyi çok şükür kızlar bende korunmasız. İlişki yasadiim sabaah olmasını bekliyorum ilk defa Ella kullanacağım etki eder mi çok stresliyim
Benim 2. Adetim hala gecikmeli zamanında gelmiyor kesinlikle o yönden etkiliyor. Koruyup korumayacağı konusunda bence hemen içersen korur merak etme

Merhaba adet oldunuz mu durum nedir

Bende size benzer bir durumdayım şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…