Aile Planlaması Ella ve hamilelik riski acilllll

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

eski sevgilimde biliyor suan istemiyorum dedim .
zaten onunla ilişkim oldu hap istedim aldı bana kullandım .
onu tekrar istemedimi söyledim zaten
bende bugun kurtaja gidicez zaten bakalım .
çok zor durumdayım .
ben kendimi asla affetmiycem Rabbim beni ıslah etsin ne yapsam tovbem kabul olur bilmiyorum .
ama perisan oldum bi yere karnımda kalbi atan bebek .
diger yanda benim bu savrulmus yaşamamım .
çok ikilem arasında kaldım .
ama dna gibi bir çözümüm olmus olsaydı een azından kafam rahat olurdu .
ama suan hangisine gitsem bebegim için olanaksız bilmiyorum hangisinden ona gitsem kararsızım ötekine gitsem öyle ikisinide kandırıp umutlandırmaya hakkım yok zaten .
onun için eski sevgilime aldırmak istedimi söyledim .
nişanlımda nikah islemlerini hızlandırmaya baslamısdı ama geri den götürmek zorundaydım çünkü nikahım olsa dert olmasa dertt ben cezamı buldum en kötü sekilde

yani önlemimide almıstım ama .
bugun kurtaj randevumuz da var .
istemeyerek de olsa gidicem artık nisanlıma bebek için ne diyebilirim bilmiyorum .
onuda artık istemiyorum zaten eger bebek bugun alınırsa köye gitmeyi düşünüyorum .

Evet kanama lekelenme oldu,sonrasında adet görmedim zaten hamileymişim
Ayyy maşallah ya Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip eysin ben de ayın 2sinde adet oldum 6 sında bitti onunda ilişkiye girmiştik o malüm şey yırtılmıs malesef ve eşim istemediği için 3. Yü ilişkiden 10 saat sonra ertesi gün hapı içtim adıda ertes72 ilaç içtikten 3 gün sonra hahverengi pelte pelte cok farklı bi lekelenme oldu 2.gün kırmızıya döndü 3.gün tamamen geçti şimdi miğdem yanıyo iştahım açıldı basım agrıyo ve sürekli yumurta beyazı kıvamında akıntım var ve kasıklarıma belime çok sızlama oluyo adet başlangıcına 12 gün varken kan testi verdim 0 çıktı degerim ama doktorum çok erken için rahat etsin diye yapıyorum dedi kasımın 3ü 4ü gibi adet olmazsan yine gel dedi bakalım beklenen adet tarihim 2 kasım 2 tane idrar testi aldım ne zaman yapsam cıkar ki farkettim ki 3.cü tutsa sevinicem ben annelik süper bi duygu sizde hapa rağmen erken içmeme rağmen kanamaya rağmen hamile olabilirmiyim?

Canım benim Allah razı olsun güzel dileklerin için inşallah sağ Salim kucağıma alabilirim. Ahh kurban olurum içten içe nasıl da istemişsin,o zaman inşallah vardır tutunmuştur bebiş sana tabikide hamile kalma ihtimalin var.bende ilişkiden sonra en kısa zamanda içmiştim ama sonuç ortada.bu ilaçların yüzde yüz koruyuculuğu yok.Rabbim ol dedikten sonra önünde hiç bi engel olamaz.kan testini çok erken yaptırmışsın birazcık daha bekle haber bekliyorum

evet yaaa sanırım cok istiyorum bakalım bata 4 gün kaldı ilişki tarihide net olunca üzerinden bugün 19 gün geçmiş oldu bugün eczanelerde kapalı a.a nòbetçiyi bulursam e tane idrar testi alıcam varsa çıkması gerek demi artık

Canım inşallah ikimiz de hamileyiz. Ben de hap vs yok kullanmadım denedim sadece bu ay. 21.günümdeyim. Bakalım. Yazdışjn belirrtilerin hepsi var yumurta akıntısı hariç. Bendeki arada bir krem gibi bembeyaz.

Canım inşallah ikimiz de hamileyiz. Ben de hap vs yok kullanmadım denedim sadece bu ay. 21.günümdeyim. Bakalım. Yazdışjn belirrtilerin hepsi var yumurta akıntısı hariç. Bendeki arada bir krem gibi bembeyaz.
Ayyy hadi inşallah sizin bat ne zsman hiç test yaptınîz mî?

Sana inanmak istiyorum eger anlatımların dogru ise bir cocugun hayatıni mahfedeceksin kimden olduğu belli değil .. insanlar neler yasiyor sen nisanli iken yapmissin bunu evli olsan da mi yapacaktin
Canim anlattiklarinin gerçek olduğunu dusunmek istyorum. Biraz karmaşık bir hayatin var gibi geldi. Hic bir seyi düzene sokmadan evlilik dusunme suanda saglikli dusunemiyorsun belliki. Simdi sen herhalükarda yalan solemis olacaksin vicdanin buna nekadar izin verir orasını ben yargilayamam. Bu is zor gibi geldi git güzelce tedavini ol ve kendine yeni tertemiz bir sayfa aç cunku bu gerceklerle ilerlemek sana manevi zarar verir.. sağlıkla kal.

Hmmm benim daha erkenmiş ama ben çok aceleciyim 20 ekimde kan verdim sonuç 0 çıktı 2 kez de idrar testi yaptım onlarda negatif şuan akıntım kesildi kalmadı 1 kasımda bidaha test yapcam
Kafaya pek takmamak lazım ben oluruna bıraktım zamanı gelince olur zaten stres etkilşyor :)

Merhaba adetimin 2 günü bitti bugün. Adet oldum. Bütün belirtilere karşı inancım kalmadı artık.
Anladım canım bende bugün erken gebelik testi yaptım negatif benimde tüm belirtilerim ilaçtan sanırım bakalım kaç gün gecikmeyle adet olucam arkadasım sen hamile kalmak istiyosan hayıt tohumu kullansana ben onu kullanarak 2. Ay hamile kalmıstım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…