Ella adet gecikmesi yapar mı ?

Veeeeeee normal adet olmuşummmmmm şimdi regl olduğum tamamen kesin.

sonuç olarak : bir daha bu duruma düşmem!
Kimse düşmesin !
Tam 10 günlük bir gecikme oldu adetimde elladan sonra.
Herkese sonsuzzzz teşekkürler desteğiniz için 🙏
Gözünüz aydın. Sizin adınıza sevindim.

Merhaba aynı sorunu yaşıyorum 21 yaşındayım erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim ama vaijanamin Üzerine boşaldı her ihtimale karşı ertesi günü ella kullandım fakat kusma vs. Herhangi bi sorun yaşamadım hapı aldıktan sonra. regl tarihim 4 gündür gecikti sancılar ve sırt ağrıları etkisini göstermeye başladı fakat kanamam hiç olmadı tedirginim acaba hamilemiyim henüz 21 yaşındayım korkuyorum daha önce hiç test yaptırmadım kürtaj nedir onu bile bilmiyorum arastirmadigim yer kalmadı lütfen yardımcı olun çok stresliyim

Veeeeeee normal adet olmuşummmmmm şimdi regl olduğum tamamen kesin.

sonuç olarak : bir daha bu duruma düşmem!
Kimse düşmesin !
Tam 10 günlük bir gecikme oldu adetimde elladan sonra.
Herkese sonsuzzzz teşekkürler desteğiniz için 🙏
Suan sizinle ayni durumdayim cok korkuyorm

sonuç ne? ben de buna benzer şeyler yaşıyorum, ben ertes kullandım 1 ay önce, hap kullanımından sonra regl gibi kanamam oldu (sanırım regl emin değilim) ve bir daha kanamam olmadı şimdi göğüslerimde şişkinlik kasıklarımda ağrı var ama regl olamıyorum soğan suyu içtim ne yaptıysam regl olamıyorum

Cok gec okumuşum bu yazıyı....ama nasil olsa çoktan regli olup rahatlamissindir tarihe bakinca😊 bu arada bende kullandim bu haptan ve 2 gün sonra regli gibi kanama oldu bi sonrakide bu sonuncunun tarihine bağlı olarak oldu...gerçi ben evliyim...sıkıntı degil...ama sen genç ve evli değilsin bu kadar strese deger mi? Eminim sevgilinin umrumda değildir senin bu stresin.....deger mi hiç? Geçmiş bi konu olduğundan DEGDIMI HİÇ DIYORUM SANA...

X