Çocuk Hastalıkları Elimde fazlaca alerji maması var

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

iremmkarann

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2022
2
5
28
Anneler merhaba elimde 20 küsüre yakın neocate alerji maması var doktor yanlış teşhis koydu çocuğuma alerjik bebek dedi. Fakat alerjisi çıkmadı. Raporlu bi mama geride veremiyorum. Ben parayla almadım o yüzden kimsenin kul hakkına girmek istemem. İhtiyacı olan birinin faydalanmasını istiyorum yazık günah asla para falan istemiyorum sadece uzaktaysa kargoyu karşılasın yeterli benim için

IMG-20220323-WA0000.jpeg

Merhaba, naçizane tavsiyem web üzerinden mamaları kimseye göndermemeniz. İkinci el uygulamalarda öyle bir piyasası var ki, gelir kapısı yapmışlar resmen. Size reçete eden hekime verirseniz en uygun kişiye gider, olmadı aile hekiminize verirsiniz onlar da aşı dönemlerinden dolayı alerjik bebekleri tanıyor; ihtiyacı olana verirler.

Anneler merhaba elimde 20 küsüre yakın neocate alerji maması var doktor yanlış teşhis koydu çocuğuma alerjik bebek dedi. Fakat alerjisi çıkmadı. Raporlu bi mama geride veremiyorum. Ben parayla almadım o yüzden kimsenin kul hakkına girmek istemem. İhtiyacı olan birinin faydalanmasını istiyorum yazık günah asla para falan istemiyorum sadece uzaktaysa kargoyu karşılasın yeterli benim için
Merhaba mamalar hala varsa ben de almak isterim mesajlara bakabilirseniz sevinirim

X