elim ayağım tir tir titriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jameya

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2015
13.431
12.618
konu açma dediniz de ben artık sinirden ne yapacağımı bilmiyorum o yüzden konu açıyorum.
kızım babasındayken biliyorsunuz kız arkadaşı baktı. bugün kızım sohbet ederken bana o kadının koluna vurduğunu ve kolunu sıktığını söyledi. nasıl sıktı dedim seni sevdi mı dedim hayır sevmiyordu sever gibi yapıp kolumu sıkıyordu surat ifadesinden beni sevmediğini anlıyordum dedi.
bunu ben kayıt aldım ve babasına gönderdim, çocuğuna olmamış şeyleri olmuş gibi anlatmamayı öğret, benim kız arkadaşım öyle birşey yapmaz bu ses kaydını da alıp mahkemeye veriyorum dedi. zaten her b.ku da mahkemeye veriyor neyse.
şimdi ben bu durumda o kadınla görüşmesini istemediğimi belirttim ama inatla yok görüşecek bir araya gelecek diyor. benim bu durumda yapabileceğim birşey var mı? pedagog raporu mu ne yapmam gerekiyor o kadınla yan yana gelmemesi için? bana lütfen akıl verin elimden geleni yapıp görüşmesini engellemek istiyorum. babamla görüşmek istemiyorum diyor hatta o kadar içerlemiş ki umarım parasız kalırlar ikisi de aç kalırlar o kadar sinirliyim diyor. ve bunları uydurucak bir çocuk değil benim kızım. ben kızımın bir lafıyla okulda zorbalık yapıldığını öğrendim ve kayıtları izlediğimde birebir anlattıklarını gördüm kayıtlarda. benim çocuğum neden yalan söylesin? çok üzgünüm ben kendime de çok kızıyorum. babasına bir daha göndermek istemiyorum ama avukatım da buna engel olamazsın diyor mahkemede 1 ay görme hakkı var diyor nasıl engellicem ne yapıcam ben?

Son düzenleme:
hatta o kadar içerlemiş ki umarım parasız kalırlar ikisi de aç kalırlar o kadar sinirliyim diyor.
Babası zaten kızını görmek için ölüp biten biri değildi, siz göndermek istiyordunuz. Bahsettiğiniz profildeki bir adam siz göndermek istemiyorsanız illa gönder diye ısrar edecek değil hatta sevgilisiyle evleneceği için mutlu bile olur.

Gerçekte böyle bir durum olduğuna inanmıyorum, üzgünüm. Kızınızın sözde ettiği beddua bile parayla ilgili. Adamı salın artık, geçmiş konularınızı bilenler gerçeği biliyor.

Konularınıza yorum yapmıyorum genelde ama buna yapayım. Şu çocuğu eski eşe karşı kullanmaktan vazgeçin artık. Ben bile çocuğa sizin öğretip söylettiğinizi düşünüyorum adamın da böyle düşünmesi normal.
ben çocuğuma bu zamana kadar babasına karşı asla doldurmadım kötü birşey de söylemedim yanında. istediğinizi düşünebilirsiniz konu şuan eski eşim değil.

Evet sizin çocuğa söylettiklerinizden oluşan ses kaydı 😂
olayın ciddiyetinin farkında olmayarak gülüyorsun ama ben çocuğuma birşey söyletmiyorum burada bu durumda ne yapılabilir diye öğrenmeye çalışıyorum!

olayın ciddiyetinin farkında olmayarak gülüyorsun ama ben çocuğuma birşey söyletmiyorum burada bu durumda ne yapılabilir diye öğrenmeye çalışıyorum!
Valla konu gerçekse bile yalancı çobansınız şu an benim ve koca forumun gözünde. O yüzden inanmıyorum ben konunun gerçekliğine.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X