Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Yaparsin canim yorulmustur kafan biraz mola ver 🥰 bugun granola meyve yogurt mu yesen beynin şenlensin😋
Ben de tam onu yedim 😃 1 tk kaşığı fıstık ezmem kalmıştı onu da ekledim kavanozun da dibini parmakla sıyırmak suretiyle afiyet yedim valla. 🤭

Son düzenleme:
Salı dan yarına umudum yok yeterki artı gelmesin haftaya telafi ederim inşallah sabah çok üzülmem 😞
Biliyor musun ben bu sabah tartıldım salı dan bu yana bende de fark yok salı günü 1.5 kg artımı verdiğimi görünce sandım ki 3 kg falan gidecek 🙄 önce işe yaradı detoks sonra durdu. Neyse buna da şükür 🙏

Afiyet olsun canım gayet güzel menü 🥰

Vay iddialı menü bir tek kahvaltı besleyicilik yönünden yetersiz 🥰

Afiyet olsun canım çok güzel adımlar da çok iyi 🥰

Günaydın hayırlı yolculuklar ❤️ Ne derler Allah tamamına erdirsin 🥰
Keki yediğim için kahvaltı yapmadım kaptanım fazla olur diye teşekkür ederim 🥰

Saat 14 te nasil ilk öğün yapiyorsun ben 10 da açım 🥲🙈

Güne erken basladigim icin mi acaba
Bir de kahve gecistirmesi yapamam midem hassas
Evet uyku düzenim.bozuk mesela dün sabah 5 sabah ezanı okunuyordu uyuya bildim bozuldu ama düzelticem.insallah bugün 10 da uyandım
Günaydın hayırlı sabahlar ve cumalar

Biliyor musun ben bu sabah tartıldım salı dan bu yana bende de fark yok salı günü 1.5 kg artımı verdiğimi görünce sandım ki 3 kg falan gidecek 🙄 önce işe yaradı detoks sonra durdu. Neyse buna da şükür 🙏
Ben tartıdan korkuyorum tüm tartılara fobim var 🙄 hiç tartılmıyorum hatta baskülü evin en uç noktasına kutusuyla birlikte saklıyorum her pazartesi ve cuma akşamı getirip sabaha gözümün önüne hazırlıyorum ve sabah titreye titreye derin bir nefes alıp verip tartıya basıyorum tam bir işkence kaptanım 🙈

Yok artık😳
Sizinle uyuma isteği nedir
Allah ım tövbe kınamıyorum, sadece şaşırdım,
Sen yardımcı ol bu durumda olanlara ( bi dönem bdv de rastladım, inanmadım, meğer gerçekten varmış)
Benim kayınvalidem bizde kaldığında oğlu ile uyur ilk yeni evliyken yaptı ben sizinle uyuyamam dedim oğlu da 2 gece uyuyup 3.gece yanıma geldi diğer eltilerimde şikayetçi bu durumdan

X