Selülit Elektrik Süpürgesi İle Selülit Giderme Ve İncelme..

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ben bi araa feci uğraşıyordm selülitlermlee bu yöntemide uykuladım aktardan aldığım selülit yağı ve sporlaa.korsenin üstünden çektm süpürgeylee 3-4 gün 15 dkka kadar yaptım ve etkisinin olduğunu düşünüyorm.her gün düzenli yapılırsa spor,yağlar ve yağ yakan içeceklerle birlktee 1 aya kurtulursunuz selülitlerden bu kdr eminimm.yediklerinede dikkat ediceksnzz tabii :) ramazan dolayısylaa kilo aldımm ve bi baktmm miss gibi bacaklarm mahhvolmşş şu an sirkelii suiçiyorm acill başlamam lazım maydonzda kaynıyoo kurtulcm selülitlerdenn zemuszemus

arkadaslarrrr ama yaparken dıkkkat cunku ben lpg ıle yok ettırecektım sonra kadın bana dedıkı ...... yerde yaptırıp berbat olanlar var onlarınkı ıyılestı sızınkıde gecer....dedımkı neden: uzman kısıler yapmayınca bellı yerlerde toplanma oluyos morarma öbeklesme ondan dedı...bılmem gercekmıdır baska yerı karalamak ıcınmıdır ama yınede dıkkat...sanırım kımse denememıs :)...........bırde ben lpg ıle degıl besı bıryerde ve sporla kurtuldum :)

Son düzenleme:
ben cellese vitesse masaj aletini almıştım yıllar önce.o da elektrik süpürgesi gib ciltte vakum hareketi yapıyor.yoğurarak masaj yapıyor.ilk aldığımda büyük bir hevesle kullandım. faydasını da gördüm cildimi adeta ütüledi.krem parası vermekten daha iyiydi.ama sonra bundan da sıkıldım.kim uğraşacak sürekli vs...soyuncan da sürekli kendini ütüleyecen....üşendim.inneov içeçeği daha basit geldi.
elektrik süpürgesine gelince de..motoru falan bozulur. hiç değmez..çünkü sürekli kullanmanız gerekecek..

çalışma mantığı olarak lpg'ye benziyor; fakat yoğun emme etkisi kılcal damarları yüzeyelleştirebilir bence.
özellikle uzun süreli kullanılması pek mantıklı gelmedi bana.

süpürdükten sonra bi de viledayla üstünden geçelim daha etkili olurkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…