Elaziğ///23

GAVURUN MALI NASIDA FINCİK ATİ YA!...
Başa dön
Koruk köyüne traktör ilk kez gelmişti. Traktörü hiç görmemiş olan köylüler,öküzlerin yerini alan bu aleti ve çalışmasını görmek üzere traktörün etrafına toplanır ve çalışmasını izlemeye başlarlar.Traktör büyük bir gürültüyle çalışmakta ve toprağı sökmektedir ama sonra traktörün arkasındaki alet sert bir zemine takıldığından olsa gerek , badanaj yapmaya başlar. Bunu gören köylülerden biri herzaman takılan öküzleri nasıl kurtarıyorlarsa bunları da iterek kurtarabileceğini düşünerek traktörün arka tekerlerinden birini itmeye başlar. Tabiî traktörün tekerleri hızla dönüp badanaj yapmaya devam edince , tekerleği iten köylü ne olduğunu anlamadan bir kaç metre öteye savrulur.Köylünün aklı hâlâ öküzlerde olduğu için yerinde doğrulur ve traktöre dönerek:
"Gavurun malı nasıda fıncik ati ya!.." der:roflol:

GAVURUN MALI NASIDA FINCİK ATİ YA!...
Başa dön
Koruk köyüne traktör ilk kez gelmişti. Traktörü hiç görmemiş olan köylüler,öküzlerin yerini alan bu aleti ve çalışmasını görmek üzere traktörün etrafına toplanır ve çalışmasını izlemeye başlarlar.Traktör büyük bir gürültüyle çalışmakta ve toprağı sökmektedir ama sonra traktörün arkasındaki alet sert bir zemine takıldığından olsa gerek , badanaj yapmaya başlar. Bunu gören köylülerden biri herzaman takılan öküzleri nasıl kurtarıyorlarsa bunları da iterek kurtarabileceğini düşünerek traktörün arka tekerlerinden birini itmeye başlar. Tabiî traktörün tekerleri hızla dönüp badanaj yapmaya devam edince , tekerleği iten köylü ne olduğunu anlamadan bir kaç metre öteye savrulur.Köylünün aklı hâlâ öküzlerde olduğu için yerinde doğrulur ve traktöre dönerek:
"Gavurun malı nasıda fıncik ati ya!.." der:roflol:

Gavurun malı nasıda fıncik ati ya===))))))))))))))bu fıncik lafı oldum olası beni koparır.:roflol:eline sağlık

herkese selamlar. ben yeni üyeyim ve burda elazığlıları görünce çok mutlu oldum. umarım benide aranıza kabul edersiniz. hepinizi öpüyorum. sağlıcakla kalın

h.g canım aramıza.bende burda henüz çok yeniyim diyebilirim halen formu çözmeye çalışıyorum :) bende elazığlıyım tekrar görüşürüz umarım k.i.b hemşehrim

elazığlılar elazığda yaşayanlar neredesiniz ya
bizim sayfamız neden diğerleri kadar aktif değilllllllllllllllllllllllll

elazığlılar elazığda yaşayanlar neredesiniz ya
bizim sayfamız neden diğerleri kadar aktif değilllllllllllllllllllllllll

:teytey: işte geldim burdayım elazığlıyım bende .caım ya sesimizi duyuramıyoruz galiba sevgili hemşehrilerim eeeeee hadi yazmaya başlayalım nerdesiniz haydi tüm elazığlılar buraya nerdeyseniz çıkın artık fisfisfis yazmaya başlayın.inşallah sesimizi duyan olurda yazarlar bişeyler.

edam_y bak sende yazmıyorsun artık kayboldun :KK43: olmuyor ama bi yazıp gitmek .sürekli yazalım lütfen.
kahve gözlüm galiba senle ikimiz yazıp duracaz kimse yok baksana fisfisfis fisfisfis
neyse canım ya bizde ikimiz yazar yazar dururuz artık dimi bak birde sen de kaybolayım demiyesin ha :roflol: hergün burayı takip edecem yazan varmı yokmu diye sende yaz emi
:kahve: gelir okurum.
kahvegözlüm k.i.b canım görüşürüz inşallah by :1hug: :1hug:

makbuş cum bak yazıyorum akşamları nette yokum çalışıyorum ancak gündüzleri iş yerimden girebiliyorum nete.artık yazar dururuz yeter ki biizm elazığımızın adı olsun..
dimi kızlar
hadi kızlar gelin artık

makbuş cum bak yazıyorum akşamları nette yokum çalışıyorum ancak gündüzleri iş yerimden girebiliyorum nete.artık yazar dururuz yeter ki biizm elazığımızın adı olsun..
dimi kızlar
hadi kızlar gelin artık

canım bende gündüzleri pek açamıyorum vaktim olmuyo anca fırsat buldukça işte ama akşamları hep burdayım kadınlar kulübünde akşam daha rahat oluyo gündüz ev işi ,yemek
gelen oluyo bide açamıyorum.bu yüzden akşam daha rahat oluyo benim için bol bol vakit var demek :)
yok anam yok burda elzığlı bak sanıza kimse zaymıyo :KK43: yada yazmak mı istemiyorlar ne neyse canım biz bize yeteriz heralde dimi sen kahvegözlüm ve ben :1hug: k.i.b öpüyorum
tekrar görüşürüz inşallah

polis var mı burdaaa komşuma elaziğ çıktı
bir sorayım dedim

canım polis yada polis eşi değilim ama ne soracaksan sora bilirsin.yer olarak merak ediyorsanız inan ki elazığ kadar rahat yer yoktur polis komşularımdan biliyorum tayinlerini durduruyorlar elazığda kalmaları için .gelen gitmek istemiyor taki zorunlu tayin olmadıkca.
yaramas bu arada nerden geliyo onuda sorayım bi .hoş gelsin diyim ne diyimki başka

tamam canım yazarım.eyyy nasılsın iyimisin.ben iyiyim yazın tadını çıkartmaya çalışıyorum.

hoş gelmişsin kahvegözlüm .nasılsın canım .tatildesin sanırım yazın keyfini çıkarmaya çalışyorum demişsin.ben ara ara açıyorum bakıyorum yazan olmuşmu diye ama yok kız biz bizeyiz sadece
tekrar görüşürüz inşallah canım k.i.b öpüyorum
ha bu arada tatilde filansan benim yerimede yazın tatını çıkar ben tatil değil hayalini bile kuramıyorum tatil bize çok uzak ya eşimin işinden dolayı :KK43: olsun ama canımız sağ sağlığımızda yerinde ya daha ne olsun dimi :)

hayır canım tatilde değilim.istanbulda gezip yazın tadını çıkarmaya çalışıyorum.oğlumla beraber oarası senin burası benim geziyoruz.ikimizde çok seviyoruz gezmeyi.ama inşallah eşim izne çıktığı zaman tatile gidebileceğiz.

kışa doğru inşallah elazığa geleceğiz.kardeşime kız isteyip nişan yapacağız.elazığ merkezde kızın evi.

X