Elaziğ///23

Size boskille ilgili bi fıkra anlatam en iisi bilmiim anlatılmış mı o kadar bakamadım yazılanlara

valla bi tek şüşnaz ı bilim oraya getmüştük bi arkadaşım oralıdı

hele anlat ben de anlaturum bi tene dayımdan duymuştum:))

kız sen benım koyude bılırsın o zaman bızım koyden gecıyo susnaza gıtmk ıcın ayy heyacan yaptım

Bir belediye başkanı baskile gider.Halkla konuşur sobet eder.Daha sonra namaz kılmak ister baskilli bir vatandaşa kıblenin yönünü sorar tabi baskilli ne bilsin kıble ne taraf kahvenin yönünden başka yön bilmez.Düşünür düşünür en sonuda cevap verir.
"volla soyın başganım burası kabe gibidir.Nere dönsen o tarafa gılınii :roflol:
ben çok ii bilmem bu fıkrayı anca duyduğumda çok beğenmiştim
işte boskil bu yüzden kutsal topraktır

spordan geldım sızı gorunce oturdum usudum yahu

Bir belediye başkanı baskile gider.Halkla konuşur sobet eder.Daha sonra namaz kılmak ister baskilli bir vatandaşa kıblenin yönünü sorar tabi baskilli ne bilsin kıble ne taraf kahvenin yönünden başka yön bilmez.Düşünür düşünür en sonuda cevap verir.
"volla soyın başganım burası kabe gibidir.Nere dönsen o tarafa gılınii :roflol:
ben çok ii bilmem bu fıkrayı anca duyduğumda çok beğenmiştim
işte boskil bu yüzden kutsal topraktır

kutsal toprakmıdır yoksa kutsak topraktan bı haber mıdır sırnaşık şeysırnaşık şey guzeldıııııı emegıne saglık

he valla ama valla onca harputu bilmim senin köy neresidi belki hatırlarım görmüşsem geçerken

gerçi bahan bahma ben ağzı açuğum görmüşümdür belkim dikkatimi çekmemiştir ama belli de yapmaz:))

anam sen sahan gel niye heyecan yapisin hee gerçi öskemişsin ya nedesin haklısın:))))

suznaaaza gıderken gögce baglaradan gecıyo belkı gozune ılısmıstırha orası benım koyum gıtmesemde gelmesemde

kutsal toprakmıdır yoksa kutsak topraktan bı haber mıdır sırnaşık şeysırnaşık şey guzeldıııııı emegıne saglık
Ablacım bir rivayete göre baskildeki kahvehane sayısı hane sayısından fazlaymış :roflol:

Valla sizle gonuşmak eleeee ii geldiiii nası anam bi özlemişim memleketimi nasıııı :a015:

:))))

he valla nede ya herüf:))

gız anam elmayra:) ele ben çağaken bi fıkra anlatilerdi ama heç hatırlamim

ele fıkranın arasında afedersiz ''sen eşeksin sanisin kimse eşek del'' diye bi laf geçidi ama heç hatırlamim valla fıkrayı hatırlarsam ya da bulursam yazam size:))

bı baslılıde esını mınımuse bındırmıs ve seslenmıs esıne karı sen onden verme ben arkadan verdım :roflol::roflol:[mınıbus ucretınden bahsedıyo]:roflol::roflol:

bı baslılıde esını mınımuse bındırmıs ve seslenmıs esıne karı sen onden verme ben arkadan verdım :roflol::roflol:[mınıbus ucretınden bahsedıyo]:roflol::roflol:
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: .............................

he he.)))))

sanki ben bunu duymuştum ama vallah çoh güldüm:)))

oyyy anam bu benim en olmadık yerlerde aklıma gelir derste falan valla gülerim:)))

yada mınubus parası verırken bı kadında kızıyla bınmıs ve kızına seslenmıs kadın cıgaz kızım sen verme benımkı bozuk zatı ben verdım kızıda cvp verır aman anne nasıl olsa benımkıde bozulmayacakmı

Son düzenleme:
ayy bende cokmu terbıyesız oldum yahu benıde cızıdan cıkardınızsırnaşık şey

yada mınubus parası verırken bı kadında kızıyla bınmıs ve kızına seslenmıs kadın cıgaz kızım sen verme benımkı bozuk zatı ben verdım kızıda cvp verır aman anne nasıl olsa benımkıde bozulmayacakmı
ooooooy bayılacam çoh komik kız :roflol: :roflol:

kızlar valla ayyy ne iyi geldi bu bana valla benim herüf gelecek az önce aradı beni samsun da duruşması vardı oradadı bikaç gündür neyse aradı deyi ki:nedisin

ama konuşamim gülmekten burdaki fıkralara:))

deyi sen beni hiç mi özlemedin maşallah ne kadar keyiflisin

ben de demedim fıkralara gülim dedim yoh çağam sen gelisin diye sevinim ondan gülim:))))

yemedi tabii ama biraz düşünürse yer uçahta:))

ayy valla karnım ağrıdı yav allah eyülüğüzü vere

bacım gısın avukatmı.............

X