Elaziğ///23

[QUOTE="NightRose";3265487]Teşekkürler Canım Hoşbulduk:1hug: Ben de Elazığ Ağınlıyım Anneannemler ve teyzemlerin Elazığın merkezinde de evleri var ama yazın ve baharda genelde köyümüzdeler:teytey:[/QUOTE]

canım meraba tesadüfe bak sana bende ağınlı yım benimde teyzemler dayım ve annanemler ağında anne ağınlı baba kebanlı benim .elazığda oturuyordum (dum) dedim çünkü tekrar kebana gelin geldim şu anda kebanda oturuyorum.tekarar görüşürüz inşallah canım k.i.b öpüyorum Şeniz

huhu kimse yokmu sesimi duyan var mı varsa yazsın lütfen burda tek başıma sıkılıyorum.

arkadaşlar nerdesiniz neden artık yazmıyorsunuz .nasılsınız .inşallah hepinizde iyisinizdir.öpüyorum canlar kendinize iyi bakın .gelen olursa yazmadan geçmesin lütfen

iyyim canım sen nasılsın?a.s.

selam makbuş cum yazıyorum işte
umarım iyiisnizdir.

canlarım bende iyim sizler nasılsınız evde yoktum az önce geldim bende gelir gelmezde açtım hemen umarım buralardasınızdırevden çıkmadan yazdım kimseler yoktu henüz.yazmanıza sevindim.tekrar görüşmek üzere canlar kendinize iyi bakın allaha emanet olun Şeniz Şeniz

merabalar arkadaşlar neden artık yazmıyorsunuz bıktıkmı yoksa birbirimizden.:KK43:( neden artık buraya uğramıyorsunuz neden yazmıyorsunuz.
ece_nur bu arada sende hoş gelmişsin canım.
hadi ama arkadaşlar yazılarınızı görmek istiyorum artık

merabalar arkadaşlar neden artık yazmıyorsunuz bıktıkmı yoksa birbirimizden.:KK43:( neden artık buraya uğramıyorsunuz neden yazmıyorsunuz.
ece_nur bu arada sende hoş gelmişsin canım.
hadi ama arkadaşlar yazılarınızı görmek istiyorum artık

CAnımcım bıkmakla ne ilgisi var:1hug: Bol güneşli ve sevgi dolu günler dilerim herkese İstanbul'dan selamlara.s.

Arkadaşlar şu olaya çok kızdım Ağın Belediyesi Diyarbakırdan vs çevre illerden gelip yerleşenlere ev yapmaları için bir arsa sanırım 400 m2, altın falan veriyormuş Ya böyle saçma şey olur mu? Ağın Elazığlılarındır Ağın Ağınlılarındır O kadar göç olunca tabii, ilçeden düşmesin diye başvurulan yönteme bak yaaa:kızgın:

[QUOTE="NightRose";3285245]Arkadaşlar şu olaya çok kızdım Ağın Belediyesi Diyarbakırdan vs çevre illerden gelip yerleşenlere ev yapmaları için bir arsa sanırım 400 m2, altın falan veriyormuş Ya böyle saçma şey olur mu? Ağın Elazığlılarındır Ağın Ağınlılarındır O kadar göç olunca tabii, ilçeden düşmesin diye başvurulan yönteme bak yaaa:kızgın:[/QUOTE]

öncelikle yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz nasılsınız .
arkadaşım nightrose canım ağın yıllardır böyle arttık eskisi gibi tadı yok köyümüz ama hiç gitmek gelmiyor içimden çünkü yerlisinden çok yabancısı var bi kaç yıldır .çevre illarden gelen birdaha gitmiyor orda yerleşip kalıyorlar ve nerdeyse çogü diyarbakırlı .eee onlarda ağın bizim deyip istediklerini yapıyorlar zaten belediye başkanını görsen bi kaşık suda boğmak okadar gıcık bir insan .ağın bitti iyce gelen belediye başkanlarıda kendi çıkarları için çalışıyor ağın için değil tatlım. sustukları için böyle oluyo zaten bi karşı çıkan olsa adam gibi hizmet verecek gelenler.ağında artık yerlisi kalmadığı için adam yabancılara satıp duruyor.ahhh güzel ağınım bu hallerinidemi görecektim .ağınımız elden gidiyo kimse ses çıkarmıyo.eskiden köyüm için can atardım şimdi gitmek bile istemiyorum etrafıma baktığımda tanıdık yüzler göremiyorum hep yabancı insanlar var anlıyacan eski tadı şenliği kalmamış. :çok üzgünüm:

öncelikle yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz nasılsınız .
arkadaşım nightrose canım ağın yıllardır böyle arttık eskisi gibi tadı yok köyümüz ama hiç gitmek gelmiyor içimden çünkü yerlisinden çok yabancısı var bi kaç yıldır .çevre illarden gelen birdaha gitmiyor orda yerleşip kalıyorlar ve nerdeyse çogü diyarbakırlı .eee onlarda ağın bizim deyip istediklerini yapıyorlar zaten belediye başkanını görsen bi kaşık suda boğmak okadar gıcık bir insan .ağın bitti iyce gelen belediye başkanlarıda kendi çıkarları için çalışıyor ağın için değil tatlım. sustukları için böyle oluyo zaten bi karşı çıkan olsa adam gibi hizmet verecek gelenler.ağında artık yerlisi kalmadığı için adam yabancılara satıp duruyor.ahhh güzel ağınım bu hallerinidemi görecektim .ağınımız elden gidiyo kimse ses çıkarmıyo.eskiden köyüm için can atardım şimdi gitmek bile istemiyorum etrafıma baktığımda tanıdık yüzler göremiyorum hep yabancı insanlar var anlıyacan eski tadı şenliği kalmamış. :çok üzgünüm:
Öncelikle herkese güzel bir hafta diliyorum. Makbuşcum yazdıklarını okuyunca bir kez daha üzüldüm Ağınıma, Kaşpınarıma... senağlama Nerde bizim insanlarımız diye kızıyorum:1no2: Böyle olacaksa ilçeden düşsün daha iyi, doldurmasınlar bir sürü insanı oraya:kızgın: Elimde olsa gidip yerleşirim ama eşim çocuklar işim akrabalar beni İstanbula bağlıyor, emeklilikten sonra inşallah diyorum Fakat korkum o ki çoktan çehresi değişen topraklarımız bizi eski günlerdeki gibi beklemeyecek, biz de hasretimizden vazgeçeceğiz bir süre sonra:çok üzgünüm:

X