Elaziğ///23

degıller galıba baskılılerın gunahını almıyım sımdı emın degılım sırnaşık şey
Kız anam baskillidir kesin :roflol: neyse bacılar ben kaçtım hadi Allah rahatlık vere ii akşamlar sizle görüşmek çok ii geldi irtibatı koparmayalım a.s. Şeniz

benım esım elazıglı degıl sıvesındende anlamaz ablam bende oturuyoruz bır gun zıl caldı esım geldı ablamda bana seslendı sema gişin geldi dedı gişin demesı benımde bı anda komıgıme gıttıgı ıcın bayagı bı guldum esım benle ılgılı bı sey dedınız ama anlamadım ne demek gişi kotu bı seymı bız ablamla bayılıyoruz gulekten bız guldukce esımı sınır basıyo bana ne dıyosunuz dıye ve ablam aradıgı zaman gısın nasıl dıye sorar

benım esım elazıglı degıl sıvesındende anlamaz ablam bende oturuyoruz bır gun zıl caldı esım geldı ablamda bana seslendı sema gişin geldi dedı gişin demesı benımde bı anda komıgıme gıttıgı ıcın bayagı bı guldum esım benle ılgılı bı sey dedınız ama anlamadım ne demek gişi kotu bı seymı bız ablamla bayılıyoruz gulekten bız guldukce esımı sınır basıyo bana ne dıyosunuz dıye ve ablam aradıgı zaman gısın nasıl dıye sorar
Sölemeyeydiniz kı :roflol: nese bacılar görüşürük

Gız anam merdiyet ablam dedi ki bizim topic yoh aynıı deli olidim ha vallah çoh gorhtum :çok üzgünüm:

herkese merhaba.
Bende elazığlıyım ve elazığda yaşıyorum.

bende elazıganım sen elazıgın neresındesn bacumm

elazıgda yasayanlar bıraz memleketten haberler verınya ne var ne yokk nerde oturuyosunuz koyunuz varmı varsa neresı bahar geldımı yesılendımı kıraz aagacları aklıma gelenler bunlar ne bılım ıste sız yazın bı seyler bız gurbettekılerea.s.a.s.

selamun aleyküm kızlar
bende elaziz liyim
ne edisiz? benide alisiz aranıza, yogsam gidirem haa

herkese meraba ben elazıg lı diilim ama 10 yıldır elazıg da yaşıorum

haydı elazıglılar nerdesınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

X