Elaziğ///23

gururlanarak söyleyebirimki bende bir elazığlıyım insanın memleketli gibisi varmı hiç yağmuremir konya yaşamsal açıdan nasıl bir yer bizimde eşimin işi nedeniyle konyaya gitme ihtimalimiz varda

gızlar selamm ben elazığlı değiim ama hemşeri sayılırız elazığa 2 saat uzaklıkta olan bingöllüyüm sevgiyle kalınŞeniz a.s.

Gakkoşeler gelin hele yaf memlektimi özledim yaf.Zaten moralim bozuk gelin de azıcık özlem giderek.Kız anam tez gelin ha :roflol:

selamün aleyküm arkadaşlar bende elazığlıyım evliyim 1 çocuğum var oğlan harput güneyçayırlıyım tam göbegindenim yani bir yanımda dişidili görüşüp tanışalım arkadaşlar

selamlar:kahve:
gecerken gordum de bır ugrayım dedım..
ben elazıglı degılım ama esımın ısı nedenıye suan elazıgdayız:icecream:

giz anam orcik yemeyeli kac sene olmus, öyle özlemisem öyle özlemisemki, ahanda burnumda tüti.
Birde Elaziz`i cok özlemisem.
Ha birde bumbar yemeyi özlemisem.
Birde sirrin yemeyi. Sirrin`i bilimisiz?

gız anam nedisiz................................. :dance:

benim yedi ceddim bağmançı anam her sene düzenli olarak orcik basdıh dutunu yapıiler annemgil valla bende götürim yalan del essah kurban olam elazığma ben nereye gettimse elazığımı gakkoşumu arim ben adamları gerçek adan insan yardımsever fedakar adı lazım değil daha iki ay evvel bi düğüne gettik ailecek bi şehere öküz adam değildi insanları hassa öküz yaşlısı genci hepsi aynı mal kurban olam toprağına daşına edep haya namus şeref insanlık güzellik vatanseverlik her şey var gakkoşumda

asli62 kız bi senle karşılaşamadık girdiğinde bana bi özel mesaj at hem bi tanışırık taşı toprağı altın memleketimizi konuşuruk yaw :teytey:

benı nıye çağırmisizzzzzzzzzzzz? haa...
bende varım burnumda tütiiiii elazığım... hankendılıyım

merabayın millet yeni çiçekleri gördünüzmü lale ekmişler renk renk izzetpaşanın önündeki yerlere bayıldım acaba sedirimi var bu lalenin yoksa tohum falanmı furkan vakfının kermesine giden varmı ben gidemedim güzel diyorlar ama

çiğdemlik köyündenim ben sıçan uşağı die de bilinio yerimseniben kutsal topraklar baskil çok memnun oldum nefinn adın nevin galiba de mi

Elazığ şivesi gerçekten çok güzel asli62 belki benim memleketim diye bana öyle geliyordur ama kulağa çok sevimli geliyor.
Hangi bölümü okudun elazığda
Bu arada tüm elazığlı arkadaşlara merhabalar a.s.

X