Elaziğ///23

bu burçin karısı ne zaman bizi dave ettide biz gitmedik yoksa gene bende gizli işmi çeviriyosun burçin hanım

pc im bozuktu yeni elime geçti hatta bulaşık makinası çamaşır makinası boşaltılacak ama burdan kalakamıyorum

k......m........ nevin ne stisin benden

bacın ne zaman gidecek inşallah uzun süre kalırda tatilden dönüşte alrım sarı civcivimi

her gorustugumuzde solım ısteee ne gızlı iş cevırecez cevuırsekk valla tek tek diliinle döversinnn senın korkundan nemıze lazım :))))
damlacık yok kısss oylesıne soledım haaaaa tobe dedıgın gıbı bısey aklımın uıcundan bıle gecmedı canım opuyom muck muck:)))

evet arıcak ilçesini biliyoruz cnm tayinmi çıktı oraya

inşallah yetişirim nevoş

daha ben bilmem burçin karısı aklın başan devşir ona göre haaa

iyidir alişim

yol hazırlıkları var bende yarın akşama doğru yolcuyuz

önce antalya ordan istanbul

çocuklarla nasıl yola çıkıyorum hala kendime inanamıyorum

bugün bizim evlilik yıldönümümüzdüü
ay nasıl yorgunum anlatamam

günaydın kızlar. gamze şimdiden yolun açık olsun. biz bu yıl gezemedik. benim yerimede gez. damla hayırdır bacım? niye bu kadan yorgunsun :78:

aşkolsun aklınız fikriniz orda
ağdaya gitmiştim nurşen beni öldürdü dün o yüzden yorgundum:))
bide akşam gezmeyi abarttık biraz gecede gelip 2 sefer banyo yapınca öldüm:90:
şimdi de havuzdan geldim ama hiç yanamadımmm

yolun açık olsun gamze abla,iyi dinlen
bizde bir iki güne çıkabiliriz kısmet artık işlere bağlı bakalım

hangi havuza gittin damla bende gecen hafta salı gunu arkadaslarla sozlesığp gıtık her yerım yandıı bugun ıcın yıne sozlesmıstık gıdemedım mıdemden hastalandım arkadaslrım gıttı ben gıdemedım (((

doğukente gittik bu havada misland kapalı ya çekilmiyo,
ama bu da temizdi erkekleri almıyolarmış artık çok kalabalıkda değildi çok eğlendik

aaa bende dun oıraya gıdecektım sozlesmıstıkk kıslarla ama kısmette yokmus demekkı
evt erkeklerı almıyoarlar tum gun bayanların olmus

bende gitmiştim elazığa geldiğimde.üstelik gittiğim günde ilk açıldığı günmüş. hem fazla kimse yoktu hemde havuz tertemizdi.kızımla ben hiç çıkmadık havuzdan:)) çok eğlendik. şiddetle tavsiye ederim.

bende hergün verilen şehitlere damla. anaları ne emek verip o yaşa getiriyolar, sonra kendini bilmez, medeniyetten ve insanlıktan uzak insanların bir kurşunuyla hayatları bitiyor. dün yine 13 eve ateş düştü. bunlara bide özerklik verecekler ya iyice tepemize çıkarlar artık hatta bize dilimizi unuttururlar. önce güneydoğu sonra karadeniz sonra akdeniz.... bide bakmışız elde avuçta bişey yok, hayaldi gerçek oldu...

alişim (

damla leyla kim eğer dizi karakteri ise bunamı çok üzülüyorsun :)))))) delisin:) gerçi sezonda değil leyla kim kız

kızlar şebnem doğurmuş gece ahmmetimizi kucağına almış :))) arayın göz aydını verin :) haber vereyim dedim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…