Elaziğ///23

sağol alişim

yanan araba hala orda duruyo polis kaldırmayın demiş

gördükçe insan bi tuhaf oluyo

gamze piknikteki performansına hayran kaldım. kız ben seni dinlerken yoruldum, sen konuşurken nasıl yorulmadın? bi yandan yemek yiyosun, bi yandan çocuğa tıkıyosun bi yandan,bi yandan da laf yetiştiriyosun.

yaa ne sandın

marifet işte budur

3 işi aynı anada yapıyorum

ama bu gün çok kötüyüm hastalandum yerimden kalkamıyorum yarım iş bile yapamam şuan

gamze semada aynı yorumu yapmış face'te senin için. nazar ettikmi yoksa sana bacım. bu enerjinin sırrı ne bide onu desen bana? bende tam tersi çok hantalım

bilmemki aslında ben kendimi çokta enerjik bulmuyorum

bende bazı arkadaşlarımın enerjilerine hayran kalıyorum

selam kızlar. topiğimiz yine sessiz. gamze kesin benim enerjime hayran kalmışsındır. işin kötüsü kızımda bana çekmiş benim gibi sessiz,sakin bir bebek. biraz dişli olsun istiyodum ama nerdeeeeeee?

belli olmaz bakarsın sonrada açılır

bu kızları öldürmek lazım gelip bakıp çıkıyolar isimlerini bazen görüyorum altta

ben miyim o yoksa:18::18::18:
ay bi konu yokki ne yazayım bilemiyorum

bilemem bi kırtik damlacık

herkeş kendünü bilir

konu ne yazam bilmiyomki

gamzenin enerjisi dilinde :))
spora başladım her yerim ağrıyo geberiyom çok pişmanım dayanamıyom artık :)) ayıp ve utandığımdan gidiyom :))
bakalım bu kadar ağrılarıma karşılık kaç grm gidecek inş grm değilde 4-5 kg gider dicem ama nerdee :)
damla daha taşınmamışsın
ne zaman taşınacan bebek varmı

alişim dün gamzelerin oradan geçtim sabah üzeriydi gamze dilini balkona sermiş güneşlendiriyordu :) onda çene olmıcakta kimde olacak :)

nevin o nerden aklına geldi :))))))))))))))))))))))

demek buradan geçiyosun uğramıyosun inanki küstüm

(hoş dün evde yoktum ama olsun)

geçende bizim bu üst kavşağın oralardadın

spor o kadar zormu yaa ...gözüm korktu valla

kızlar selaaaam :) elazığlı değilim; ama çok yakın dostlarım var elazığ'dan :) seviyorum sizi...

Son düzenleme:
slm shapsy :))

gamze valla geçmedim geçsem uğramasam şişerim

damla daha taşınmamışsın
ne zaman taşınacan bebek varmı

artık sinirimden gülüyorum valla
bende bilmiyorum hiç nasıl olacak ramazana denk gelmez inşallah taşınmam
bi yandanda sizi bekletiyorum bu evimi toplamasam alırdım sizi neolacak hiç bilmiyorum

sen bizi boşver acelesi yok damla ama bu ay paranı toplayalım beklemesin o
sıkma canını aç açıkta değilsin

:bencede bu ay paranı toplayalım lazım oluı ev tasıyosun nede olsa baska bızman yıne gelırızzzz :)))

yok ya nezman gelirseniz ozaman toplarız parayı çok mu acele
sanki onun parasıyla mı ev tışayacam bananeeee nasıl taşıyosa taşısın herifim:))))
hiç koklatmam valla

bu hafta sonum ne kadar yoğun geçti anlatamam daha yeni içeri girdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…