Elaziğ///23

günaydın kızlar. haftasonu ikea ankaraya açılınca eşimle bi gezelim dedik. kalabalıktan bunaldım artık. bu arada kızımda astigmat çıktı ya. 3 ay sonra kontrol dedi doktor. bakalım herhalde gözlük takacak bu yaşta kızım. yoksa ilerde göz tembelliği olabilir dedi. eşimdede bendede astigmat var. kızım ikimizdende alınca daha erken yaşta başlamış :KK59: çok canım sıkkın yaaaaaaaaa. kızlar ne olur dua edinde 3 ay sonraki kontrolleri iyi çıksın yavrumun

nevin nerde başladı hatırlamıyorum inanki

bugünde yeni geldim eve

alişim

benim büyük oğlumada astigmat miyop dedi doktor 6 ay sonra kontrole gel dedi gittik artık gözlük takmasına gerek yok dedi

ama ben istanbula gittiğimde fırsat bulabilirsem dünya göze götürmek istiyorum

gamze bizede 3 ay sonra kontrol edelim ilerleme yoksa biraz bekletelim okul dönemine kadar dedi. inşallah şimdiden kullanmaya gerek kalmaz. ben lisedeyken bile kullanmaktan nefret ederdim. şimdi sadece işyerinde bilgisayar başındayken kullanıyorum.

ay bizim taşınma işi ramazana kaldı ya:KK43:(
mobilyacıyımızı değiştirdik sil baştan anlatacam herşeyi yanii:KK43:
neyse ben sizi biyere kahvaltıya, yemeğe nereye derseniz götürsem orda günümü yapsakkkkk olur mu???
taşınınca yine gelin a valla:90:

damla saçmalama bee ne gerek var dışarda yemeğe felan ramazandan sonra geliriz paranıda istetrsen nevine yada bana bıraksıınlar bende nurşene vereyim istersende ramazandan sonra sana geldiğimizde veririz

günaydın kızlar. damla senin eve gün gezmesi yine benim geldiğimde nasip olacak galiba.

inşallah öyle olurda bende seni görürüm:KK71:
bu gidişle seneye kadar yolu var benim günün:90:

alişim geçmiş olsun cnm kızımda gözlüklü yıllardır bende çok üzülüp ağlamıştım gözlüğü takınca kızım bu küçücük şeyemi bu kadar ağlıyosun dedi bana :))
ama hiç çıkarmıyor kızım zorlanmadık büyüdükçede yavaş yavaş büyüyo numarası bi 18 olsun inş çaresine bakarız bizde

damlacık o zamanda bebek olur gelmeyiz :KK70: sattın bizi :)))) neyse şaka bi yana paraları toplayalım 14ündan sornada bi piknik bi kahvaltı bi bowling birde gamzeye kahveye gidelim :)))) semoş geliyo ya ondan dedim :)) gamzeye kesin gidecem ben semoşla :)

yakaladım seni nevin. tam bugünde aklımdan sen geçtin. ne zamandır sesi soluğu çıkmıyor diyodum. şebnem nasıl, hamileliği nasıl gidiyor. son aylar yaza gelince kötü oluyor,çeken bilir. eylülde doğum yapan birisi olarak. eşim elazığa gelmek istemiyor. tutturmuş ankarada kalalım diye. oradan geldiğimizden beri tartışıyoruz ben doktoraya başalayayım diyor bir an önce. neyse herhalde ailesiyle bişeyler yaşamış arası serin banada anlatmıyor. bende üstüne düşmüyorum valla. ilk önceleri ben istemiyodum elazığa gelmek şimdide o istemiyor. tayinimi buraya yapmaya çalışıyor. bende hele uğraşsın diyorum nasıl olsa yapamaz,öyle kolaymı bakanlığa kadro almak :76: hele bi umudu kırılsın bide ilerde sen bırakmadın diye suçlamasın.

bide nevin beyda kaç yaşında başlamıştı gözlük takmaya?

Slm kızlar...

Ben g.antepliyim ama elazığ geliniyim:KK9:...Görümcem geldi elazığdan.Eşi biraz seçici ve ben yemeğe almak istiyorum:KK9:..Sizin oralarda misafire ne yapılır özel yemeğiniz varmı mesela:44:..Yardımcı olurmusunuz..K.valideme soramıyorum ama ben yeni şeyler öğrenmek istiyorum..:KK50:Şimdiden sağolunnn:KK71:

ya bakınız size seçenek sunayım siz karar verin nasıl istiyosanız
kafe do ya açık büfeye mi gidelim
osmanlı lokantasına mı(oranında kahvaltısı çok güzel)
ancak sizi açık büfe biyere götüremki beni yemiyesiz sonra:KK52:
yada ramazanda akşam alayım sizi gelebilirseniz

damla saçmalama biz evine gelecez :KK70: kurtulamazsın :))
paraları bende toplarız herkes bana getirsin kızlar zaten damlanın bana borcu çok :KK70: :KK70: :KK70:

alişim birinci sınıfa başlayınca gittik dra o zamandan beri takıyor cnm
kocan huzurunun kaçacağını bildiği için yada attan inip eşeğe binmek gibi bişey olduğu için gelmek istemiyor bence :)

bu k.m...ı gamze hanım nerelerde :KK70:
şebnemi bende göremiyorum hiç görümcesi buradaydı ve kardeşi geldi anca belki doğurunca görürüz artık hanfendiyi :KK70:

yav he a eve de alacam a vallah billah:KK9:
ama dışarı çıkıyoruz tamam mı(edo ya) faceden haberleşin gününü ben ablama talimatı verdim:))):KK51:

günaydın kızlar. nasılsınız? nevin bilmiyorum benimmmi huzurum kaçacak yada annesininmi huzuru kaçacak diye korkuyor anlamadım. bence ikincisi daha kuvvetli bir ihtimal. :KK51:

o kadar davet ettım hepınızı gelmedız bende gelmım daha sızlere adam seçilerr tuuu sizeeeee hepinizeee:KK5::KK33:

aşkolsun burçin o nedemekkkk:KK20:
nedemek gelmemm küserim valla.. sana gelemedim diye mi yapıyosun yoksa:KK43:

hanımlar elazığın arıcak ilçesini bilen varmı

X