Elaziğ///23

herkese selam ... kızlaaaaaaaarrrrr yine aşağılara düşüyos ona göre haaa ...

ELİF İSRA slm diğer sayfalardan okuduğuma göre sende bebek istiyorsun. bir şey sorucam hangi dr. a gidiyorsun tavsiye edebileceğin kim var ben çevremdeki tüm hamilelere sordum ( allah tamamına erdirsin çevremde bayağı hamile var) 1 liste oldu ama onların hiç biri tedavi görmüyor. hamilelik takiplerini yaptırıyor. senin tavsiye edebileceğin biri var mı

canım sen elazığdamısın şuan, evet bebek düşünüyorum ama nasip işi işte ,rabbim nezaman beni anneliğe layık görür bilemem ... sen ne kadarlık evlisin ve ne zamandan beri bebek düşünüyosunuz ? ben 3 aydır Emin bozoğlana gidyodum ama baktım hiçbi gelişme yok o yüzden gitmicem artık ... gerçi Allahın takdiri ama onlarda sebep oluyo işte ... bugünlerde bende araştırıyorum ... ve nevrez doğan güle gitmeye karar verdim , o da çok yoğun olduğu için taaa temmuzun sonlarına randevu verdi ... ha bide özel vefa da deniz erkmen var o da çok iyiymiş , ama o randevulu çalışmadığından dolayı vazgeçtim hem çok hastası oluyo fazla zamanını ayıramaz diye .... :1hug:

günbatımı kimsecikler yok bugün .... topyekün tatilemi çıktı yoksa bunlar ? neyse uğrarlar herade ... eee sen nasılsın bakimm ?

Merhaba Gizlar....

Nasil calisiyor bu forum bir deneme mesaji gondereyim bakalim...

MinikKelebek

Toplamda kac Elazigli var burda? Tabii her yeni gelenle beraber sil bastan yeni bir tanisma olmamasi icin uye bilgilerine kisa bir yoldan ulasilabilse..

Hoşgeldin minikkelebek,biz eskiden yazıp şimdi uğramayanları saymazsak beş altı kişi kaldık,zaten pek kimse de uğramıyo artık ,görüşmek üzere:)

Yazik, uzuldum... simdi nasil ulasacagiz bu kadar arkadasa tekrar...tabii emailleri de olmayinca ulasmak zor...

Yazik, uzuldum... simdi nasil ulasacagiz bu kadar arkadasa tekrar...tabii emailleri de olmayinca ulasmak zor...

canım ben de bilmiyorum inan kimse uğramıyo artık ben de üzülüyorum,eskiden sayfamız en üstlerdeydi şimdi nerdebenneyaptımki

Ben burdayim kizlar:))))))) mesajlarinizi beklimm...........

mrb kızlarrrrrr nehaber nasılsınız uzun zamandır yoktum ğöziz atidi delmi bu kız nerede diye
şaka şaka nasıl ğidiyor hayat

mrb kızlarrrrrr nehaber nasılsınız uzun zamandır yoktum ğöziz atidi delmi bu kız nerede diye
şaka şaka nasıl ğidiyor hayat

Sevinçim merhaba,tanışmıyoruz ama ben de Elazığlıyım ve bizim sayfaya artık pek kimse uğramıyor.Arada uğrarsan sevinirim.

Selam kızlar,12 Ağustosta Elazığa geliyorum kısmetse.Diyorum ki toplanıp buluşalım,hepinizle tanışmak istiyorum ,sizin için de uygunolursa gelmek isteyen arkadaşlar buraya yazsın,sonra gününü belirleyelim,hepinize sevgiler.

slm mehalp nasılsın canım herğün bende ğiremesemde ğelmeye çalışacam kendine iyi bak bayy

slm mehalp nasılsın canım herğün bende ğiremesemde ğelmeye çalışacam kendine iyi bak bayy

Teşekkürler Sevinçim iyiyim İnşallah sen de iyisindir.Ben de hep uğramaya çalışıyorum,Allaha emanet ol.a.s.

slm herkese ... nasılsınız kızlar ? artık kimsecikler uğramıyo ... mehalpcim sen bi gel de görüşürüz inşallah ... kendinize iyi bakın ...

X