Elaziğ///23

mehalpcım kızını öp benim yerime ... çok geçmiş olsun ... rabbim acil şifalar versin ... kendine çok iyi bak ..... hoşçakal ...

Elifim canım çok teşekkür ederim,kızım bir haftada eridi bitti,öpecek yanak bile kalmadı,dua et ne olur çabuk iyileşsin,hoşçakal canım...

Elifim canım çok teşekkür ederim,kızım bir haftada eridi bitti,öpecek yanak bile kalmadı,dua et ne olur çabuk iyileşsin,hoşçakal canım...

canım benim yaaa :çok üzgünüm::çok üzgünüm: ... yerim ben onu ...tabiki dua ederim ne demek ... hatta hemen başlıyim ; rabbim kızına acil şifalar versin , biran önce sağlığına kavuşsun inşallah ... kendini üzme düzelir elbet ... hoşçakal ... :1hug::1hug::1hug::1hug:

Elifcim,Allah razı olsun duaların için,çok şükür düzelmeye başladı,ama biraz zor olacak iyileşmesi,o kadar iğne ilaç pek fayda etmedi.Gündüzleri giremiyorum,hiç durmuyor çünkü onla ilgileniyorum,senle konuşmayı özledim,sevgiler...

Evet Günbatımı sen de Elif de çok şanslısınız,insanınmemleketi bambaşka hele de ELAZIĞ...

Selam kızlar,kimse yok heralde bugün,nerelerdesiniz?

Elif canım sen de yoksun bugün,umarım hasta filan değilsindir...

elif sende mi elazığda yaşıyorsun nerde çalışıyorsun biliyorsun elazığ küçük belki tanışıyoruzdur.

kızlar mrblar nassınız bakiim:))
günbatımı cnm hoşgeldin aramıza.ne güzel hemşolar çoğalıyo:))

Bıgsıze kaç gündür yoktun taşındın sandım,sen saılsın canım nasıl gidiyor hamilelik?

yok canım daha temmuzda taşınacaz:)
ben iyiyim cnm sağol,hamilelikte iyi gidiyo çok şükür:)
sende iyisindir umarım.minik yaramaz nasıl olduu.iileşmiştir inşallah:KK43:

canım benim sağol güzel dileklerin için:))
yok güzelim daha belli olmadı cinsiyeti.10 gün sonra doktora gidecez.o zaman öğrenebiliriz inşallah.ama benim içime kız doğuyor:))
sen yurtdışındamı yaşıyosun.ne kadardır uzaktasın elazığdan

ben elazığ da yaşıyorum. burda çalışıyorum. elazığdan uzak değilim.

öylemi:) yaşadığınız yer kısmında diğer yazısını görünce yurtdışı sandım ben.
inşallah güzel hebrini alırız buradan.hayırlısı olsun canım:))

yok canım daha temmuzda taşınacaz:)
ben iyiyim cnm sağol,hamilelikte iyi gidiyo çok şükür:)
sende iyisindir umarım.minik yaramaz nasıl olduu.iileşmiştir inşallah:KK43:

Hakkınızda hayırlısı canım,minik yaramaz bronşit oldu,on tane iğne yedi ama hala düzelmedi.Büyüdükçe sorunları da büyüyor kendini hazırla zor günlere,anne olmak çok güzel ama böyle de zor bişi:)

elif sende mi elazığda yaşıyorsun nerde çalışıyorsun biliyorsun elazığ küçük belki tanışıyoruzdur.

Günbatımı nasılsın canımiElif bugün hiç girmedi siteye ben onun yerine cevap vereyim Elazığda yaşıyo sanırım sen hangi ilçedesin belki biz de tanışırız:)

X