Elaziğ///23

ben yeni üye oldum. ailem elazığlı (dolayısıyla bende) istanbulda yaşıyoruz. orda hala akrabalarımız var. benim iki kere görme şansım oldu elazığı, nerdeyse on yıl olcak görmiyeli, çok özledim oraları. aranızda azda olsa hasret gideririm artık... hepinize sevgiler..

slm herkese ... nasılsınız kızlar ? artık kimsecikler uğramıyo ... mehalpcim sen bi gel de görüşürüz inşallah ... kendinize iyi bakın ...

Elifim geliyorum Allah nasip ederse senle mutlaka görüşmek isterim,diğer arkadaşlarla da tabi...Kısmet daha bir ay var ,çabuk geçsin artık kavuşayım Elazığıma.

canım bende gelmek isterim mehalp ama şunu malatyada da yapsak varmı malatyada olan arkadaş biliyormusunuz

Ahsen canım aramız bir saat sen de atlayıp gelirsen ne güsel olur zaten orada da fazla kimse yok en fazla birkaç kişi oluruz sen de gelirsen çok sevinirim.

slm kızlar nasılsınız hadi ben elazığdayım hepinizi bekliyorum benim internetim yok sadece annemlere ğeldiğim zaman ğirebiliyorum şuan elazığ çok ğüzel hepinizi bekliyorum mehalp ğeldiğinde de ğörüşürüz inşallah

selamlar ben elazığlı değlim fakat elazığda kalıyorum eşimin işi nedeniyle ,malatyalılar ile elazığlar anlaşamz derler ama ben buna inanmıyorum çok güzel anlaşıyoruz aslında sevgililer tanışmk isterim sizlerle.

4c3938fffdddd627d79ba5f2c2bd3bb4.jpg
[/URL][/IMG]

çok ğüzel resimler ya elazığda olmayanların bi kat daha artar özlemi şimdi
teşekürler eine sağlık

Selamlar herkese arkadaşlar kısmetse haftaya bugün geliyorum.Tek isteğim sizlerle oturup tanışmak ve sohbet etmek Elif ve ben mutlaka gerçekleştirecez bunu diğer arkadaşlarım sizler de olursanız daha iyiolur ,onun için aramızda birgün ve yer belirtelim olur mu ki?

öncelikle tebrik ederim .. Rabbim daima huzur ve sağlık versin sana da eşine de ... herkese kendi memleketi güzeldir tabiki ama Elazıığ gerçekten şirin biyer ... sormak istediğin bişey varsa cevap verebilirim .. hoşöakal ... sevgiyle kal...

Ben sila34 ün sive sine hasta oldum:) Cok seker tam bir gakkos:) bende bir gakkosa asigim gelininiz olarak kabul edermisiniz:p Seni ele seviyemki der askim bana:) off onu cokkkk seviyorummm ...
Hoscakalin gakkoslar görüsmek dilegi ile sevgiler...

merhaba ben de elazığlıyım.20 senedir istanbul da oturuyorum.hemşehrilerime sevgiler............

X