Elaziğ///23

Anlaşılan yalnız kalacağım 3 gün geçti tık yok.Aloooooooo nerdesiniz?: ((((((

yokk cnmm ya yalnıs kalmassınnn hele burda hıc kalmssın bıde elasglıların ıcındesınnn tam yerındesınn merak etme yalnıs bırakmayıs senıı gelınmzz oluomusun bıdeee hade kolayyy gelsınnn :teselli:

slm bacılar ne var ne yok yaa...
birbirimizi hiç soramaz olduk bi ara kaynatalım gene ya..

anaaaaa burda benden başka elazığlılarda varmış ya yenş farkettim naberrr millet ben sinem

neresindesin bcısı sen elazığın..bende mutlu oluyorum elazığlı bacıları görünce valla..)

bilmiyorum arzucum valla.bende harputluyum ))......................

merhaba ayşegül a.s. ben madenliyim belki madenliler vardır diye tanışmak istedim.seninlede tanıştığıma sevindim.ilerleyen günlerde daha çok yazışırız umarım .hoşçakal canım.:a015:

merhaba ayşegül a.s. ben madenliyim belki madenliler vardır diye tanışmak istedim.seninlede tanıştığıma sevindim.ilerleyen günlerde daha çok yazışırız umarım .hoşçakal canım.:a015:

İNŞ YAZIŞIRIZ CANIM..BENİM YENGEM DE MADENLİ..BELKİ ONU TANIRSINIZ..
AYRICA BENDE MEMNUN OLDUM TANIŞTIĞIMIZA CANIM..:1hug:

benıde alın gakkoşlar aranıza... bende geldim....................................

merhaba arkadaşlar elazığlı değilim ama elezığlı gelinim ve elazığlı gelin olmaktan çok mutluyum, iyi sohbetler

selam arkadaşlar,ben aranıza yeni katıldım böyle bir siteyle tanıştığım için çok mutluyum:teytey:

sağolasın arzusoydan inşaallah burdan hep gonuşuruz öptüm seni bacım

X