Elaziğ///23

a.selam bacım uygundur benım ıcındeeee allaaaaaaaa :KK70:DDDD

off bızde bılmıyoruzkııı :KK43:((((( elımızden geldıgı kadar gunesten ve soguktan korumaya calısyoruz ama onumuzde yazzz ne zmana kadar bereyle yuzunu saracamkıı ılk 6 ay boyunca sert havaya ve guensı gormemesı lazım yuzunun ama nasıl koruycam, sakınacam bılemıyorum artıkk

götürmüşsündür de iyi bi cildiyeciye götür güneş kremi yazsın
başka türlü koruyamazsın kii,geçer inşallah çocuklara bişey olunca çok üzülüyorum

goturdum canım goturmez olurmuyum yarında goturcem yıne gunes koruyucusuvar kllanıyorum onun harıcınde etken korumalı ve yanık ızı gıderıcı kremıde var bakalım artık zamn gosterıcek ızın kalıp kalmıycagını

inşallahh canım
dıger kızalr nerde gozukmuyolarrrrrr ?????

günaydın kızlar. nasılsınız? ne var ne çok? nevin annem gitti bizim kız kreşe başladı ondan canım sıkkın. damla geçmiş olsun neyin var canım benim? nevin sana face'ten mesaj gönderdim, görmedin galiba?

elazığa taşınacağız elazığı çok gezmemiş biri olarak hangi semtleri daha güzel ev kiraları ne kadar? iyi okulları hangileri? hiç fikrim yok lütfen yardımcı olurmusunuz çok rice ediyorum kısmetse bende ordayım ama kiralık doğalgazlı veya kat kalorüferli daire kirası nekadardır cevresinde oyun alanları olan güzel semtleri yani :26:

naren benim ağda yaptırdığım bi yer var ama kuaför değil güzellik merkezi yapan kişi güzellik uzmanı sadece epilasyon zayıflama cilt bakımı ve ağda yapılıyor hijyeni süper
mesala her müşteriye tek kullanımlık çarşaflardan ayrı ayrı kullanılıyo süper bi yer
adı selma eroğlu güzellik merkezi istersen telefonunu ve adresini veririm

selmanın numarası varmı yeni numarası gerçekten çok lazım acilll

kızlar lütfen yardımcı olun kimseler yokmu? çevresinde uygun 400 ile 500 arası kiralık daire doğalgazlı veya merkezi sistem kat kaloriferli daire

canım bana kalırsa elazığın en iyi semtleri bahçeli evler cumhuriyet mahhallesi yada ataşehir diyolar yani malatya caddesinin ya üst tarafı ya alt tarafı bende üst tarafında oturuyorum daha öncede alt tarafında oturuyodum ama sakın çarşı tarafında tutmaa çok pişman olursun:)yada deprem korkum var diyosan kii allah bilir onu aslında ama zemin biraz daha sağlam olsun diyosan üst tarafa bak bahçelievlere yada cumhuriyet mahhallesine buralarda siteler var yani yürüyüş alanı ve parklar diğer mahallelere göre daha çok bahçelievlerde kiralar 500den 1 e kadar var felan ama ataşehir tarafında 400e bulabilirsin diye düşünüyorum canım ataşehir derken bu ıslah evinin alt tarafı oluyo
okul olarakta iyi okul çok bence ama çarşıda felan yada uzak biyerde göndermek istemiyorum daha düzgün çevresi olan bi okul diyosan ben ya bahçelievler ilkögretim yada koç ilkögretim derim bu iki okul çok iyi ilkögretimleri ama orta ögretimi için bişey diyemem okullarda güzel ve çevreside güzel ögretmenlerde çok iyi benim oğlumda koç ilkögetime gidiyo ve çok memnunum

Son düzenleme:
canım bana kalırsa elazığın en iyi semtleri bahçeli evler cumhuriyet mahhallesi yada ataşehir diyolar yani malatya caddesinin ya üst tarafı ya alt tarafı bende üst tarafında oturuyorum daha öncede alt tarafında oturuyodum ama sakın çarşı tarafında tutmaa çok pişman olursun:)yada deprem korkum var diyosan kii allah bilir onu aslında ama zemin biraz daha sağlam olsun diyosan üst tarafa bak bahçelievlere yada cumhuriyet mahhallesine buralarda siteler var yani yürüyüş alanı ve parklar diğer mahallelere göre daha çok bahçelievlerde kiralar 500den 1 e kadar var felan ama ataşehir tarafında 400e bulabilirsin diye düşünüyorum canım ataşehir derken bu ıslah evinin alt tarafı oluyo
okul olarakta iyi okul çok bence ama çarşıda felan yada uzak biyerde göndermek istemiyorum daha düzgün çevresi olan bi okul diyosan ben ya bahçelievler ilkögretim yada koç ilkögretim derim bu iki okul çok iyi ilkögretimleri ama orta ögretimi için bişey diyemem okullarda güzel ve çevreside güzel ögretmenlerde çok iyi benim oğlumda koç ilkögetime gidiyo ve çok memnunum

sağol arkadaşım cevapladığın için fikirleriniz benim için önemli çünkü elazığ a bir kaçkez geldim ve gezemedim bundan dolayıda pek biryeri bilmiyorum.
okullar içinde sağol büyük oğlum kısmetse bu sene liseye başlıyacak küçüğü ne henüz birkaç sene var . sadece internetten edindiğim bilgiye göre abdullahpaşa ve doğukent için güzel diyolar ama ben yolun hangi tarafında kalıyor veya ne kadar doğrudur bilmiyorum eşim şuan elazığda ev bakıyor ama baktığı evleri beğenmemiş bana internetten bul ben bakayım diyor.benim baktığım ilanlarda satılık ev çok ama kiralıklarda ya resim yok ve semtlerin hangileri güzel bilmediğimden sizlere sorma gereği duydum.paylaşımlarınız için sağolun meslek liseleri hakkında bir bilginiz varmı acaba kısmetse yaza bizde elazığdayız tabi iyibir yerde ev bulmak umuduyla
başka arkadaşlarda düşüncelerini paylaşırsa çok ço sevinirim.
:KK17::KK17:

düşüncelerini fikrini paylaşacak kimse yokmu kızlar lütfen cevap bekliyorum.En Büyük KK

sağol arkadaşım cevapladığın için fikirleriniz benim için önemli çünkü elazığ a bir kaçkez geldim ve gezemedim bundan dolayıda pek biryeri bilmiyorum.
okullar içinde sağol büyük oğlum kısmetse bu sene liseye başlıyacak küçüğü ne henüz birkaç sene var . sadece internetten edindiğim bilgiye göre abdullahpaşa ve doğukent için güzel diyolar ama ben yolun hangi tarafında kalıyor veya ne kadar doğrudur bilmiyorum eşim şuan elazığda ev bakıyor ama baktığı evleri beğenmemiş bana internetten bul ben bakayım diyor.benim baktığım ilanlarda satılık ev çok ama kiralıklarda ya resim yok ve semtlerin hangileri güzel bilmediğimden sizlere sorma gereği duydum.paylaşımlarınız için sağolun meslek liseleri hakkında bir bilginiz varmı acaba kısmetse yaza bizde elazığdayız tabi iyibir yerde ev bulmak umuduyla
başka arkadaşlarda düşüncelerini paylaşırsa çok ço sevinirim.
:KK17::KK17:

canım senin oturduğun bölgeye doğalgaz geldimi

X