Elaziğ///23

burçin iişin zor valla:KK1:
ay benim canım çıkmıştı artık,
hiç bi ev dört dörtlük olmuyo illa bi pirüz çıkıyo,
paraylada alakası yok bu işlerin sevmezsen oturamazsın,ben nekadar gezdimmm:KK55:sevemedim hiçbirini
bu aldığımız eve girer girmez içim ısındı oda inşaattı

iyi hadi az kaldı hazirana :KK70:
burçin bizde evi satacaz çarşıdakini yeni yapılan evlerden çok daha güzel yeri zaten çok ii sahan satam :KK70:

nevin nerde ve kaça satıyon? en azından almak isteyen varsa yönlendireyim.

bagg gorucusu cıktı bıle ev ıstedıgımız buyuklute bulabılırsek daha cok sıfır daıre ıstıyoruz inşlah kısmet olursa oda carsıda
olmasasada yıne bahcelıevler yada polis okulu veya atasehır 4 dunden bıyer olucak artık kısmett :))

he burçin ben satmaya talibim. satarım yüzde 1 komisyonumuda alırım. tamammı nevin :))

hayırlı cumalar olsun
burcincim ev alıcaksınız demek hadi inş gönlüne göre bulursun

kızalr bahcelıevlerde 1 . kat ev aldıkkk bugun rabbım hayırlı gocler nasıp eder ınsallah:)evı begendım ıcım ısısndı ama 1 kat olmasıı bıraz ıcım rahatsız ettı malesefkı ust katların hepsı satılmıstı :KK43:

Son düzenleme:
hahaaaa:))))bu kadar olur kısmetimiz aynıymış,ne fark ediyo a içinin ısınması önemli

evt oyle ne yapalım aertık :)yoksa bu gıdısle evsız kalacaktım

hayırlı olsun canım gülegüle oturun.bahçelievlerin neeresinde aldınız

hayırlı olsun burçin sağlıkla oturmayı nasip etsin rabbim inş.
neresinde aldınız merak ettim
eşimde takmış yüksekoba hizasındaki evlere bugün götürdü beni yok dedim yükseklk korkum var ben gelemem buralara kızdı :KK70: sustum bende bişey diyemedim
bu gidişle oralardan alacak galiba :KK43:(( takmış oralara

tsk ederım kızlar erkek ogrencı yurdunun ıkı apartman yan tarafına dusuyor yuksekobanınsa arka tarafına dusuyor teslımatı 15 gun sonra son bıkac ıslerı kalmıs ev ıcınde.
esım dun romanyaya gıttı okul semınerı ıcın o gelene kadar ben annemle anca evı toplarım geldıkten sonrada tasınırız rabbım kısmet ederse

aaaa oralarda çok ferah canım ya 1. katı bile 2. 3. katı gibidir iyi yapmışsın

oh beeee nihayet düzeldi pc

nevin sağol canım chorem e yükledim o sayade yazabiliyorum yoksa pc yi sattıracaktım

burçin hayırlı olsun yeni evin

nevin benim eşiminde gözü orada kaldı bizde yüksekobaya çok baktık hatta tam oluyodu son anda vazgeçtik şuan borçlarımızı bitirsek eşim ordan yine ev bakar geçen zümrüt evlere baktık onlarda güzele benziyo ama yeri çok kötü dağ bayır :KK43: öyle yolları varki araba kışın asla çıkamaz hele osmalı inşaat var kışın oraya çıkamamıştık

senin içinde hayırlısı olsun

şu hilton otelinin arkasına bi inşaat yapılıyo orasıda güzele benziyo bi bakın bence

sayemde sahalara gerı döndun gamze hanım:)cıkolatamı ısterım:)zumrutede kısın takmıstı vazgectı dıye sevındım.safir 1.etap harıka ya bayıldım.cok dık gercekten bakalım takmıs oralara gelısıyo ve guzel manzaralı.cok pahalı 1.etap 270mkare sauna hamam var 2.etapta yok ama hangısı olursa artık carsıdakı evımize baglı

hılton oranın tam onu ve 17 kat galiba hıc bı anlamı yok o sıtenın bence arada arkada bı yer olacak.

ne bilem önü boş ya şimdilik güzele benziyo

çikilatan neli olsun

X