Elaziğ///23

ay gülşencim peynir yemiyorum biliyosun :KK70: gerisini naparsan yap kuzum :)

alişim dün buradada bahar havası vardı demek bu defa bizden size geldi :))

slm internetim yoktu ugrayamadım herkes ii inş
seval e gelemedim gün parasını da gönderemedim semoşla konuşmuştuk o halledicekti ama cenazeleri olmuş o yüzden oda halledememiş bana söylemeyide unutmuş seval e söylersiniz
gülşencim gelmek isterim inş gelemezsemde kusuruma bakma olurmu :)semoş a gün parasını gönderdim başka zaman görüşürüz inş
bu arada benim kız bi iyi bi kötü gece uykusuzluk bazen huzursuzluk devam ediyo hafta sonu dr agetirdim bogazında balgam varmış gibi geldi çok şükür cigerleri iyiymiş neyse

Son düzenleme:
evet ya burçin oğluşun nasıl? yüzünde gelişme varmı canım?

tsk ederım ozgul
alıyecım yara gectıı ama hala ız bellırgın ınsallah oda gecıcek

ya o hemen geçmez ama zamanla toparlar. allahtan büyüme çağında olduğu için hücreleri daha çok yenileniyor. canım benim ya çocuklara hiç kıyamam. çocuk stajındayken çok üzülürdüm onlara, o masum hallerine.

günaydın kızlar. nasılsınız? dimple itibar puanlarımızı arttırmışın. teşekkürler cicim. şebboy, nevin, burçin nasılsınız?bu gün gününüzmü var?

ben iyiyim canım günüm yok ama arkadaşıma gidicem çağırdı havada çok güzel oraya gidicem sen nasılsın?
ya ne yiyosam boğazımda kalmış sanki:)))

bende iyiyim şebnemcim. annem bide diye rahatım ama birkaç haftaya kadar giderse kreş dönemi başlayacak :KK25:

rica ederim alişim

bugün ben 1 saatli çarşı turundan sonra kayın anneciğime gittim
yarında arkadaşıma gidiciim ama kahvaltıyada başka bi arkadaşım bana gelicek

günaydın kızlar. kızlar valla ne yoğunsunuz. bende haftasonu evde dinlenmek için sabırsızlanıyorum ya.

evet nevin artık beğen yapıciiz

yarın gezmem var yan blok o yüzden zorlanmadan giderim :)

gamze hanım gezmen varmı diye sordukmu :KK70:
ii az geziyon hergünün doluymuş baksana :KK70:

kurtlu nevin sen yazarken iyiydi
ben yazıncamı suç

çakma sarışın

:79:merhabalardan bir demet:))
nasılsınız bayanlar,dün gece rüyamda gördüm hepinizi,
özlemişim zaarrr:KK9:

özlediğin için geliyosun buralara damla hanım

kız gamze günüm vardı bugün gidemedim annemin misafiri vardı diye oraya gittim mecbur
tehditte ettim annemi ama dedim asla gelmem bi daha böyle bişey yaparsan :KK70:

geliyodum valla ama genelde acelem oluyodu çıkıyodum hemen
kim daha çok gezmeye gidiyo yarışı mı var nee:))
2 haftadır gezmekten bende saçlarımda mahvoldu valla:KK55:
rekor bendedir kesin sabah biyere akşam biyere gidiyorum:KK19::KK19::KK19:

günaydın kızlar. bende cumartesi sadece annemi alıp alışveriş merkezlerine daldım. pazar günüde eşim, annem ben çıktık. valla ayaklarım yorulmuş. şimdi işyerinde dinleniyorum. hazır kızda yanımda yokken.

X