Elaziğ///23

gıcıkkk sensin nevoo hanımm:KK66:
evdeyim bugün meyve salatası yaptım tv izliyom ohhhh

baslıcam dızınıze aaa ali gozunuze gire :)) face duvarı fragmanlar yazılar baydı valla.baska şeyler konusun:) duzeldinmi gamze hanı onu yaz.burçinde ugramıyo hic dun facete camlı okey oynuyo diyodu:)

aliden ferhundenin cinsi aynı heralde.o baymıstı sıra bunda her turlu kotulugu yapıyolar ama şans onlardan yana hep

günaydın kızlar. ay dün bende izledim ne sinirdi yine sarı gaci ya.

baslıcam dızınıze aaa ali gozunuze gire :)) face duvarı fragmanlar yazılar baydı valla.baska şeyler konusun:) duzeldinmi gamze hanı onu yaz.burçinde ugramıyo hic dun facete camlı okey oynuyo diyodu:)

kız DUN İLK DEFA GIRDIM 101 okey arkasdslar uygulama davetı gondermıstı İZİN VER DIYINCE DIREK BAGLANDII ama normLL 52 Lİ OKEYI OYNUYOM SUREKLIII
BEN SUREKLI UGRUYOM KK YA AMA HERKESI SORUYOM KAC DEFADIR KIMSE BANA CVP VERMEYINCE OYLE DAHA GIRMIYOMMM :)) HEPİNİZ IYISINIZDEIR INSALLAH OPÜYOM HEPINIZI

anaam sen bunamı taktın şimdi. ben kendi adıma konuşayım burası birazda terapi yerimm. sıkıntılarımı sevinçlerimi paylaşma yerim burası valla. hadi soram nasılsın burçin, oğluşun nasıl?

çok şükür iyiyim nevin

ama bu sabah uyandım boğazımda batma var hemen antibiyotik içtim umarım ilerlemeden iyleşirim

burçiiiiiiiiiiiiiiiiin
nedisin
çağan nasıl
alişim mucuk mucuk
altta isimlerinizi görim

kız gamze yeni evin ısınmıyomu yoksa. çünkü geçen yıl bu kadar hasta olmuyodun. yanlışmı hatırlıyom. bide 3 çocukla yoruluyosun direncin düşüyodur. bol bol meyve ye.

bvagg soyleyınce soruyoınuss nıye soylemeyınce sormuyosunuzzz :)))))
ıyım c"ok sukur köızlar oglum bıraz ateslendı gece 3 lere kadar hastanelerdeydıkk cok sukur gectı ıyız bu sene fazla hasta olmadık seytan kulagına ama ortada ates oksuruk salgını bıtmez oldu dıkkat edın hepınız kendınıze opuyomm hepnızızı sulu şorikliii
:İDD

yok alişim tam aksine evim sıcak

ne oluyo bende anlamadım

günaydın kızlar nasılsınız ben şuan sinirden titriyorum temizliğe gelen kadın pazartesi hastayım dedi iyi dedim salı gelir dedim gelmedi perşembe gel dedim bekledim bugün hanfenddi uykuya kalmış gelme dedim bende öfffffffffff nolur bana haftanın 2 günü yarım gün temizliğpe gelen birini bulun güvenilir ve eli çabuk bi kadın olsun ama nolurr

günaydın kızlar nasılsınız? hastalar düzeldimi? nevin kızın nasıl? kızamık aşısı olmuşmuydu?

ah ah şebnem

biraz sabır et nevin kendisine bulunca ona geleni ben alam sende bana geleni al

nevine bağlıyık yani

günaydın kızlar nasılsınız? ne var ne çok? gamze face'te yokmusun artıkın? nevin face'te sana mesaj atmıştım,gördünmü? gördüysen neden cevap yazmadın? :84:

hesabım çalındı diye mail şifremi face şifremi değiştim ek adres girdim facete :KK70: hepsini birbirine kattım sinirlerim baya bozuldu
neyseki halletim girebildim face e şimdi
kızamık aşısı 9.ayda değilmi cnm daha olmadık heralde :KK70: bu hafta gideriz gene aşıya 6 ayık olacaz
ay kızım kötü oalcak aklıam geldi:KK43:(

gazmecim benimkini kim demiş sana geleceğini seninkini kim dedi şebneme gideceğini :KK70:
bana gelen yormuyordu zaten kendini ve yapamadığını dedi ayrıldı açıkta kaldım bende şimdi
arayıştayım biri geldi evi batırdı daa çok gitti :)) bi çok şeyi karıştırmış kaç gündür bazı şeyleri tekrar yerleştiriyorum
allahım inş. bende tez vakitte bulrum birini
biri var aslında 4 yaşıdna çocuğu var onla gelecekmiş karar veremiyom zor olur ama inş. birini bulurum ya :KK43:((

anaaaaaaaa nevin sendemi açıkta kaldın :KK43:(

bende zannediyodumki sen hergün gelen birini bulacaksın sana gelenini ben alıcam vay be hayallerim suya düştü

inşallah ii birisini bulursun

burçinin oğlu yanmış yaa :KK43:(

çook geçmiş olsun burçinim

yazık ya kac gundur kaan aklımdan cıkmıyor.nasıl dayanıyo o acıxa yavrum.

X