Elaziğ///23

günaydın kızlar. nasılsınız? gerçi herkes dökülüyo. anladığım kadarıyla herkes grip. benimde dün kociş nöbetteydi sesi kötüydü, bademcikleri dolmuş... onun hastalığından çok kızıma bulaştıracak diye korkuyorum çünkü bizler yine atlatıyoruzda çocuklar 2 haftada zor toparlanıyo.

bi süre daha hepimiz buraya geçmiş olsun yazacaz sırayla :)))
az kaldı mart ayına :)) acaba tuba bize neler yapacak yiycez :)

fıstıklar merhaba ,

elazığdamı yaşıyorsunuz bilmiyorum ama merkezde düğünüm için kuaför arıyoprum makyajda ve saçta gerçekten güzel yapan bir kuaför önerebilirmisiniz.oraları bilmiyoru hiç istanbuldan oraya gelicez düğünüm oarada olacak yardım edermisiniz rica etsem

elazığda kuaförler işlerini iyi yapıyolar bence canım bende istanbuldan geldim gerçekten bu konuda iyi bence yanii ama makyaj da değil yada benim tarzımda değil kendi dügünümdede ben yapmıştım makyajı tabi kauförden yardım alarak:))benim sana önerebileceğim ben gitmesemde erkek oldugu için etrafımdaki bi çok insan ona gidiyo MURAT bilen arkadaşlar dahada iyi anlatır:)sencan ,murat,ahmet nurettin en iyileri sanırım

alişim seninde kandilin mübarek olsun ve diğer kızların..

düğünde adileye gidecen bence adileden iisini görmedim daha :)))

adilenin sitesine baktımda sanki güzel değil ama bilemem tabi araştırmk grek eee başka yokmu önerebileceğiniz kuaför.

ben erkek olduğu için gitmek istemedim ama benim arkadaşlarımın çoğu serdala gitmişlerdi. hepside memnun kalmışlardı...

ha bu arada bende adileye gitmiştim. :KK60: ama makyajımdan topumuzuma kadar nasıl istiyosam sürekli tarif etmiştim. istediğim pastel tonlar filan hatta farla rujumun rengini bile ben karar vermiştim...

bu nasıl bi griptir bilmem allah başka hastalık vermesin eşim dün gitmedi bugünde gitti 1 de geldi.yatıyo:KK43:
bi kek yapmışım ayıpmıdır bilmem sölemesi:)))ballı limonlu irmikli kek :)ıımmmmm süüper olmuştu vallahi korkumdan 1 dilim yedim kocama ayırdım gerisini komşulara dağıttımki yemiyim okadar güzel olmuştu yani:))))

aramizdaki butun elazigli bacilari buraya beklim, hele gelin bi konusah gorusah tanisah, bele hos hos sohbetler edek. de hade cabuk gelin beklim ha
ahan size bide elazig manisi:

murada mani yazdim
maniyi yeni yazdim
murat bahane oldu
aslinda seni yazdim.

ne yani hicmi elazigli yok kk da????????

selamlar elazığlıyım manisada yaşıyorum lütfen elazığlı olanlar beni eklesinler tanışalım:

kızlarr nasılsınız bakalım neler yapıyosunuz

Son düzenleme:
en son iki sene önce gittim adileye gene döktürüyordu yenilikçi mükemmel bence bi çokta birinciliği var

bencede ADİLEnin üzerine kuaför tanımıyorum en son hamileyken gittim çok başarılı oğullarımın sünnetine yine koşacam ona....

bu arada ben gelemiyorum galiba tubaya kızlar...oğlum hasta benimde gözümde garip bi kızarıklık oldu çok ağrıyo..sabaha düzelirmi bilmem.gelemezsem çok eğlenemezsiniz inşallahhhh:KK53::KK53::KK53:

günaydın kızlarrrr nasılsınızzzz
güllüşen bitek saçın kalmaz gelmezsen bahaneye bak gözüm kızardı gelemiyom.oğluşuna geçmiş olsun ama şimdi bak birazdan uyanıcak ve annanesine gidiceğini öğrendiği zaman çoook mutlu olucak ve dahada iyileşecek:))böylece sende geliyosun

günaydın kızlar. herkesleri öpüyorum yanaktan. ay dünde benim eşim çok rahatsızlandı.otit olmuş. sabaha kadar kulağını tuttu evde gezdi. hatta gece acile gitti ilaçlar filan kar etmedi sabaha karşı biraz hafifledi. neyse herşeyin başı sağlık.sağlık olsun gerisi boş. dün resmen davul gibi gerildim eşimi o halde görünce ya. elimden bişeyde gelmiyo. :KK59: bugün yine günemi gidisiz gacılar?

X