Elaziğ///23

geçmiş olsun alişim..

niye hiç kimsecikler yok burada...

şebnemcim gelemedim bak gördünmü:))kız valla çok ağrıyodu gözüm..ee siz ne ettiz peki nası geçti eğlenemeiniz demigerçi gamzede yokmuş kafa dinlemişsinizdir belkide ikimizde gevezeyiz biraz malum
gamzoşşşş korkuyorum kızma tamammıııııı şaka şaka:26::26::26:

günaydın kızlar. nevin sağol canım.sen nasıl biraz toparladınmı? dün gününüz nasıl geçti?

iyiyim ben cnm çok şükür :) gamze hanım yok hiç netimi yok acaba
gülşen güzeldi eğlendik ii geçti kaçırdın sen damla anlatmıştır gerçi sana :))

SELAM KAIZLAR

ben bu sene iyi olmam seneyede Allah kerim

nankörlük etmiyim bu gün biraz daha iyiyim ama kollarımda bacaklarımda garip bi titreme var
dün minik oğlumu dr a götürdüm ateşini düşüremiyodum neyse geceden beri ateşi çıkmadı ilaçların etkisiyle

umarım tuba kızmamıştır gelmedik diye aslında çok üzüldüm gelemediğime moral depoluyodum

şimdilik bu kadar yine hastalık mesajıyla karşınızdayım

günaydın kızlar.dimple tekrar geçmiş olsun hayırlsıyla toparlan artık kız. bol bol meyve ye. en güzel direnç artırıcı. benim kocişde dün daha iyiydi bugünde semineri var elini kulağına ata ata anlatır artık...

bu topik yine hareketsiz ya. sabah benim yazdığımla duruyo. nevin,şebnem,gamze, damla,özgül,burçin...... nerdesiniz? sesim gelormuuu? bi ses verin.........

evet alişim hanfendiler zahmet edip yazmıyolar hiç

heyy karılarrrr kızıyorum ama
yokmu hiç anlatacaklarınız yeni havadisler

Son düzenleme:
dilimde tüy bitti sizden ses çıkmıyo
gamzede yok merak ediyorum ya nasıl oldu acaba
yoksa hamilemi bu kız :)

ya benim bilgisayarım bozuldu garantiye yolladık daha 1 ay yok
hafta sonları herif dükkandan getirirse şimdiki gibi uğrarım
dedikodumu yapmayınnnnn yokum diye

oo damla garantiye gittiyse zor gelir

kız şebnem gel pijemanı al

gelemiyosan bizim tükkana gönderem senin herifinde ordan alsın

yok aaaa ayıp pıjmamı git al gamzegilin dükkandanmı diycem adama gitmezki ne acelesi var sevalde alırım buarada 2 martta ssevaldeyiz ok.daha orda alırım pıjamamı

günaydın kızlar. valla neyse biraz hareketlenmiş burası. bende haftasonu iyice dinlendim. enerji depoladım,kızımla bol bol vakit geçirdim...

anaaaaaaaaaaam dün ben yazdığımdan beri kimse uğramamış buralara.

evet alişim görüyon işte hepsi birbirinden gıcık:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…